Зовнішнє незалежне оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання

 

3 травня закінчується реєстрація на національний мультипредметний  тест. Тестування здійснюватиметься виключно у робочі дні в межах проведення основної і додаткової сесій. Іспити проводитимуться щодня у дві зміни.

 Основна сесія тестування розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. Додаткова сесія буде проведена 11 липня – 24 липня.

 Дату, час і місце проведення тестування кожного учасника буде повідомлено у запрошенні, що надсилатимуть вступникам через персональні кабінети не пізніше ніж за 10 днів до проведення іспиту.

 Цьогоріч підняли прохідний бал для вступників. Необхідно набрати не менше 10% від загальної кількості балів за виконання кожного з трьох блоків мультитесту. Загальним порогом вважається 100 балів із 200 можливих. При виборі ІІІ предмета (за вибором) вступникам необхідно зважити на встановлені МОН України коефіцієнти, які застосовуватимуться для кожної зі спеціальностей. Вони надають результатам НМТ  більшої ваги при вступі на спеціальність, споріднену до вибіркового предмета.

    Мінімальні прохідні бали з предметів:

   3 квітня 2023 року, розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.  Триватиме вона до 3 травня. 

   Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації. 

   Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

   Пропонуємо потенційним учасникам НМТ виконати у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти 30 завдань із біології.

   Просимо звернути увагу, що за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту, однак інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ.

   Пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання  з англійської мови.

   Онлайновий тест  із цього предмета вже доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням

   Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення НМТ (національного мультипредметного тесту) у 2023 році. Про це повідомляє Український центр якості оцінювання освіти з посиланням на наказ МОН.

   Тестування випускників проходитиме у дві сесії:

- основна: 05 червня–23 червня;
- додаткова: 11–24 липня.

   Реєстрація для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

   Відсьогодні потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

   Зауважимо, що інтерфейс запропонованого онлайнового тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

   Фахівцями УЦОЯО підготовлені демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ.

   Наразі потенційним учасникам тестування пропонуємо виконати завдання з історії України в онлайновому середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Просимо врахувати, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

   Фахівцями УЦОЯО підготовлені демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ. Наразі потенційним учасникам тестування запропоновано виконати завдання  з двох обов’язкових предметів ー української мови та математики.

   На демонстраційний варіант завдань з української мови учасникам пропонується виконати  30 завдань за 60 хвилин. Перед початком виконання необхідно правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для розробників статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Однак, на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати. 

   Запропонована та схвалена парламентом модель вступних випробувань до закладів вищої освіти передбачає обов’язкове тестування з математики.

   Онлайн-школа Mathema підготували повністю безкоштовний курс для підготовки до НМТ з математики. Школі довіряють у МОН України https://mon.gov.ua/ua/news/specializovana-onlajn-shkola-mathema-zaproshuye-na-bezkoshtovnij-kurs-iz-matematiki.

   Для участі необхідно зареєструватися на сайті проєкту. Уроки проходитимуть наживо. Учні можуть спілкуватися з учителем у коментарях. Заняття будуть у записі на https://www.youtube.com/channel/UChh7zusruCTTLy5vYe_Stow.

   Після кожного уроку відвідувачі отримуватимуть домашні завдання.

   Заняття відбуватимуться двічі на тиждень.

   Випускники 11 класів звільнені від складання державної підсумкової атестації у 2023 році. Відповідний закон ухвалений Верховною Радою України 23.02.2023.

   Причиною звільнення є продовження правового режиму воєнного стану, що спричинений військовою агресією рф.

   Нагадуємо, що в січні 2023 року Міністерство освіти і науки України звільнило від складання державної підсумкової атестації учнів 4 та 9 класів.

   Відповідне звільнення відбувається уже вчетверте. У 2020 та 2021 році причиною звільнення стала мінімізація ризиків захворювання на COVID-19. У 2022 році - у зв'язку із широкомасштабною агресією російської федерації.

   Парламент визначився і з остаточною моделлю НМТ у 2023 році.

   Запропонована та схвалена парламентом модель вступних випробувань до закладів вищої освіти передбачатиме обов’язкове тестування з трьох предметів, два з яких - українська мова та математика - обов’язкові. Третій навчальний предмет вступник обиратиме самостійно: історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія.

   Тестування для кожного випускника відбуватиметься в один тестовий день.

Сторінка 1 з 5