АПАРАТ УПРАВЛІННЯ
Начальник управління освіти: Корень Олена Миколаївна, тел. 3-11-44
кабінет №28
Заступник начальника управління освіти: Горайчук Анатолій Іларіонович, тел. 3-11-44
кабінет №11
Заступник начальника управління освіти: Ружицька Іванна Олегівна, тел. 3-11-44
кабінет №12
Головний спеціаліст з кадрової роботи: Магдич Світлана Володимирівна, тел. 3-11-44
Головний спеціаліст-юрисконсульт: Ковальчук Віта Степанівна
кабінет №27
Головний спеціаліст: Жданюк Наталія Миколаївна. тел. 3-11-44
Головний спеціаліст: Олійник Тетяна Петрівна
Спеціаліст І категорії: Лісова Наталія Романівна
кабінет №23
Головний спеціаліст: Мельник Людмила Євгеніївна. тел. 3-11-44
кабінет №9
Діловод: Красуля Тетяна Миколаївна. тел. 3-11-44
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ
кабінет №20
Головний бухгалтер управління освіти: Цуман Ольга Миколаївна тел.2-32-52
кабінет №19
Заступник головного бухгалтера: Савостяник Наталія Вікторівна. тел.2-49-68
Провідний спеціаліст-бухгалтер: Бабчанік Валентина Степанівна.
Бухгалтер І категорії: Капранчук Людмила Ростиславівна
кабінет №21
Бухгалтер І категорії: Олещук Альона Олегівна тел. 2-37-80
Бухгалтер-спеціаліст: Базака Тетяна Іванівна
Бухгалтер-спеціаліст: Власюк Руслан Степанович
кабінет №18
Бухгалтери по з/п працівників закладів дошкільної освіти: тел.2-49-55
Бухгалтер І категорії: Зінчук Лідія Антонівна
Бухгалтер ІІ категорії: Сніжко Неля Андріївна
кабінет №17
Бухгалтер-ревізор: Шкабура Ольга Леонідівна тел.2-34-60
Бухгалтер-спеціаліст: Заскалько Наталія Іванівна
кабінет №15
Бухгалтери з обліку продуктів харчування: тел. 2-48-78
Бухгалтер-спеціаліст: Сяська Лариса Анатоліївна
Бухгалтер ІІ категорії: Дмитренко Світлана Миколаївна
кабінет №14
Бухгалтери по з/п працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти: тел.2-30-79
Провідний бухгалтер: Булан Ольга Дмитрівна
Бухгалтер І категорії: Чернюк Надія Іванівна
Бухгалтер ІІ категорії: Петрук Валентина Іванівна
Бухгалтер ІІ категорії: Кривко Олена Петрівна
кабінет №13
Бухгалтер з обліку товарно-матеріальних цінностей: тел.2-49-70
Провідний бухгалтер: Федіна Валентина Іванівна
Бухгалтер ІІ категорії: Лапець Аня Петрівна
ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ
кабінет №26
Начальник планово-економічного відділу: Левченко Марія Володимирівна, тел.2-47-09
Економіст І категорії: Луценко Тетяна Василівна
Економіст І категорії: Паламарчук Людмила Іванівна
Економіст І категорії: Ярош Тетяна Василівна
ГРУПА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Начальник ГЦГО – Черевач Тетяна Сергіївна, тел. 2-32-00
Енергетик І категорії:
Бігун Світлана Вікторівна
Фахівці з публічних закупівель:
Мотоман Марія Петрівна тел.2-32-00
Мушик Сергій Васильович
Лебедєва Віта Володимирівна
Огребчук Іванна Павлівна
Сестра медична з дієтичного харчування:
Ошурко Наталія Вікторівна тел. 2-37-07
Водії:
Турик Андрій Анатолійович
Борисовець Сергій Григорович
Прибиральники службових приміщень:
Гайдучик Леся Миколаївна