Оголошення (3)

 В перший травневий день по всьому світі відзначають професійне свято директорів закладів загальної середньої освіти – лідерів, які задають тон усьому освітньому процесу, підтримують та направляють педагогічні колективи, допомагають та дають поради.

 Шановні колеги!

 Ви – обличчя закладів освіти, без вас неможливе їх повноцінне функціонування. Незважаючи на всі виклики – пандемії, воєнне лихоліття – ви ніколи на стояли на місці, реалізовували найсміливіші плани і ідеї, організовували колективи, як на термінові необхідні зміни в освітньому процесі, так і на посильну допомогу державі, нашим захисникам…

 Щиро вітаємо зі святом!

 Нехай кожна мить дарує вам квітуче здоров’я, творче натхнення, підтримку рідних і близьких, незгасаючий оптимізм і віру в нашу Перемогу, яка обов’язково настане!

  Основна сесія національного мультипредметного тесту, яка тривала з 22 липня до 04 серпня, завершилася.

  В УЦОЯО наголосили, що вперше в історії України масове тестування проводилося онлайново, для забезпечення 20 змін тестувань у межах основної сесії було створено та задіяно 566 екзаменаційних центрів в Україні та 64 за кордоном.

 Сьогодні вся Україна відзначає День українського добровольця і нині добровольцями є весь український народ!  Ворог, який підступно і віроломно вродовж 19 днів топче рідну землю, нищить міста, селища і села, душить нашу свободу, намагаючись знищити нашу незалежність, підняв на спротив і захист Батьківщини людей різних професій і національностей, різного віку і статі… Ми встали захистити свої домівки хто де може як вміє  і  може…  Ми незламні і непереможні! Такими були не сотню  років! І ніяка сила в світі не здатна здолати наш народ, нашу Україну!