Медичне обслуговування (9)

   Шановні батьки ( законні представники) дітей шкільного віку! 

  Протягом травня 2022 року всі ви активно розпочали проходження щорічного профілактичного медичного огляду для своїх дітей з метою отримання відповідних медичних довідок на 2022-2023 навчальний рік, тим самим створивши навантаження на окремих спеціалістів медичної галузі громади.

   Станом на 30.11.2021  дві дози вакцини проти захворювання COVID-19  отримало 1516 працівників, одну (першу) дозу вакцини  отримало 302 працівники, що становить 93% від загальної кількості працівників освітньої галузі громади.  

   Вакциновано 100%  працівників у Заболоттівській гімназії, Сопачівському ліцеї, Озерецькій гімназії та Дитячо-юнацькій спортивній школі.

   Про це повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко на засіданні Кабміну.

   «Змінено термін дії жовтого COVID-сертифікату, який підтверджував проведення як мінімум одного щеплення. Він становитиме 30 днів, раніше він був дійсним 120 днів», — пояснив він.

   Жовтий сертифікат COVID можна згенерувати в Україні після отримання першої дози вакцини від коронавірусу. Після повного курсу імунізації українці одержують зелений COVID-сертифікат.

5 листопада в приміщенні управління освіти працювала мобільна бригада Вараського центру первинної медичної допомоги, на вакцинацію прийшли 162 особи.

Загалом, станом на 05.11.2021,  вакциновано  86% освітян громади.

26.10.2021 в управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради працювала мобільна бригада, якою було провакциновано 153 особи. Загалом, станом на 26.10.2021  провакциновано 1118 працівників повністю та 413 працівників 1 дозою, що становить 79,2%.  Освітян щеплюють вакциною CoronaVac  виробництва Sinovac Biotech та Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech.  Вакцинація здійснюється виключно за добровільною згодою працівників.

Доступним для широкого загалу є збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19», де надано більше 150 запитань та відповідей на найбільш важливі запитання щодо вакцинації.  Збірник можна вільно завантажити за цим посиланням.

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Станом на 11.06.2021  провакциновано 263 працівники освітньої галузі Вараської міської територіальної громади, що становить 13%.  Освітян щеплюють вакциною CoronaVac  виробництва Sinovac Biotech та Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech.  Вакцинація здійснюється виключно за добровільною згодою працівників.

Доступним для широкого загалу є збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19», де надано більше 150 запитань та відповідей на найбільш важливі запитання щодо вакцинації.  Збірник можна вільно завантажити за цим посиланням.

Шановні батьки! Для зарахування дітей до закладу дошкільної освіти та зарахування до першого класу у 2021 році медогляди будуть здійснюватися  Вараським центром первинної медичної допомоги в присутності батьків або законних представників.

Медичний огляд дітей починається з огляду сімейного лікаря, за попереднім записом, який визначає індивідуальний маршрут пацієнта і завершується видачею довідки у сімейного лікаря за Ф.- 086-1/0 та Ф.-063.

У разі відсутності у дитини профілактичних щеплень згідно Календаря щеплень без об’єктивних причин, довідка для зарахування до закладу освіти сімейним лікарем видаватися не буде.

Постановою Кабінету Міністрів України № 31 від 20.01.2021 затверджено Порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти. Відповідна постанова для ознайомлення додається.