Щороку в Україні в День української писемності та мови, з метою привернення уваги суспільства до українського слова, популяризації української мови, проводиться радіодиктант національної єдності.

   Долучилися до цього заходу й працівники управління освіти, Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Інклюзивно-ресурсного центру а також представники Вараської міської ради, керівники закладів освіти та лідери учнівського самоврядування, перетворивши буденний робочий день на свято єдності національного духу, величі та краси рідної мови.

   9 листопада - свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Мова, душа нації, як величний Дніпро, увібрала крапельки, струмочки, потічки слів, приказок, думок, текстів живого спілкування. Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, і надійною основою розвитку країни.

   І сьогодні, в часи боротьби з московським агресором, ми, українці, з гідністю й шаною маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед сьогоденням і майбуттям. Отож тягнімося до світла: розмовляймо, пишімо, читаймо, співаймо, молімося мовою великих князів Київських, а не племен диких! Бо українська – це велично! Зі святом!

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Листопад 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30