Завершення 2021-2022 навчального року у закладах освіти Вараської міської територіальної громади

31 трав.,2022

   Завершується  2021-2022 навчальний рік у закладах освіти Вараської міської територіальної громади. У 14 закладах дошкільної освіти, 14 закладах загальної середньої освіти та 2 закладах позашкільної освіти громади  у 2021-2022 навчальному році здобувало освіту відповідно   2233 вихованці закладів дошкільної освіти, 8202  учні закладів загальної середньої освіти та  1376 вихованців закладів позашкільної освіти.    

    Учні та вихованці  закладів освіти нашої громади підводять підсумки  цього надзвичайно складного навчального року. Спочатку через  пандемію COVID-19, а з 24 лютого через  війну нам усім довелося  працювати та  навчатися в умовах  воєнного стану . Останні три місяці ми чуємо відлуння війни, яку жорстоко  ведуть  російські окупанти на нашій українській землі. Багато  учнів та вихованців  вимушено покинули рідні домівки: хтось виїхав за кордон, хтось  переїхав на іншу територію в Україні.

   Незважаючи на всі труднощі ми продовжували працювати та  навчатись і маємо хороші результати і показники за підсумками 2021-2022 навчального року.  Учні та вихованці закладів освіти нашої  громади приймали участь і стали  переможцями   олімпіад, різноманітних  конкурсів, турнірів, змагань обласного та всеукраїнського рівнів. Більшість із них проходила дистанційно в режимі онлайн. Однак це не завадило нашим учням та вихованцям продемонструвати свій талант і вміння.

   За сприяння міської влади за підсумками участі   у олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях у 2021-2022 навчальному році майже  100 кращих учнів та вихованців в індивідуальній та командній першості   відзначені грамотами, дипломами   та грошовими винагородами. Також грошовою винагородою визначено кращих учнів та вихованців у   номінаціях «Інтелект року» - за підсумками участі в олімпіадах з базових дисциплін; «Дослідник року» - за підсумками участі в конкурсах науково-дослідницьких робіт; «Талант року» - за підсумками участі у творчих конкурсах; «Спортсмен року» - за підсумками участі в спортивних змаганнях та «Лідер учнівського самоврядування» -    за активну участь у громадському житті закладу та громади.

   Дякуємо Вам за Вашу нелегку працю. Завдяки Вашим здобуткам ми відомі в області та  Україні !

   Особливим цей навчальний рік є для випускників 4, 9 та 11 класів, які отримають освітні документи: свідоцтво про початкову, базову або  повну загальну середню освіту (832 учні  4  класів- свідоцтво про початкову освіту,    707  випускників 9-х класів   отримає свідоцтво про базову середню освіту, а 529 випускників 11 класів  отримають свідоцтво про повну загальну середню освіту).  

   Гарні  успіхи в навчанні  мають наші випускники. Зокрема  59 випускників 9-х класів отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, а 51 випускник 11-х класів отримає золоту або срібну медаль (34-золоті, 17-срібні).  

    Здобувачі повної загальної середньої освіти (учні 11-х класів), які бажають навчатися у закладах вищої освіти, візьмуть  участь у національному мультипредметному тестуванні, яке пройде у липні-серпні 2022 року.

 

 Вручення документів про освіту планується :

 - свідоцтва про початкову освіту-  з 31.05.2022 ;

- свідоцтв про базову загальну середню освіту (9 клас) –  з  17.06.2022 у закладах загальної середньої освіти;

- свідоцтв про повну загальну середню освіту (11 клас) –  з  17.06.2022 у закладах загальної середньої освіти.

   

   В умовах воєнного стану у літній період у закладах дошкільної освіти будуть працювати чергові групи.

 

   Заклади  позашкільної освіти працюватимуть  у літній період в умовах воєнного стану за окремими   планами.

  

                                             Шановні учасники освітнього процесу!

   Прийміть сердечні вітання із закінченням 2021-2022 навчального року !

   Любі учні, вихованці!

   Ви – молодці! Ви успішно справились із непередбачуваними викликами. Ви - креативні, довели , що готові працювати і в надзвичайних умовах. Гарного вам  відпочинку та мирного неба !

   Шановні випускники 11 класів! Для вас це особливий період вашого життя. Адже від сьогодні ви врізнобіч розійдетеся життєвими дорогами. Бажаю кожному щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій! Будьте впевнені у своїх силах та в досягненні поставленої мети!

   За вами майбутнє нашої України!

 

   Шановні колеги-педагоги!

   Ви герої освітнього фронту України! Попри неймовірно важкий для нашої   держави час, ви вкотре проявляєте витривалість, відданість, чесність до роботи і вихованців. Низький вам уклін! Ви довели, що готові працювати в  складних умовах. Дякуємо усім працівникам закладів освіти, які з  поряд зі своїми безпосередніми обов’язками допомагають боронити нашу Україну.

 

Дорогі батьки!

   Щиро дякуємо Вам  за розуміння, за Вашу  підтримку  дітей та  педагогів.   Ви постійно поруч, зуміли організовувати  навчання своїх дітей дома та  за межами рідної домівки. Дякуємо усім Вам за терпіння, за спілкування, за співпрацю. Радіємо з того, що ми можемо допомагати один одному. Залишаймося ж і надалі хорошими партнерами, разом ми  здолаємо все.

 

   Дякуємо міській владі, депутатам Вараської міської ради за належну підтримку освітньої галузі нашої громади та усім, хто причетний до навчання та виховання наших дітей.  

 

   Україна – сильна, Україна – непереможна!

      

   Слава Україні та  українським захисникам!

 

   Все буде  Україна!

 

 

 

 

З повагою

начальник управління освіти

виконавчого комітету Вараської міської ради                              Олена КОРЕНЬ

 

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Травень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31