Доступ до публічної інформації

   На сайті уряду оприлюднили постанову про підвищення зарплатні освітянам з 2020 року.

     Постанова №822 від 10 липня “Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки” доступна за цим посиланням.

     У документі вказано, що найменший розмір посадового окладу (ставки) педагогічного працівника становить:

з 1 січня 2020 року – 2,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2020 року;

з 1 січня 2021 року – 3 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2021 року;

з 1 січня 2022 року – 3,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2022 року;

з 1 січня 2023 року – 4 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2023 року.

       Текст постанови та схеми посадових окладів освітян дивіться у документах нижче.

       Постанова уряду №822 від 10 липня 2019 року

       Завантажити документ можна за цим посиланням.

       Схеми посадових окладів освітян

       Завантажити документ можна за цим посиланням.

    Відповідно до постанови КМУ від 22.05.2019 №437 в діловодстві, освітній діяльності, видавничій сфері, інших сферах суспільного життя необхідно використовувати нову редакцію Українського правопису.

   Документ підготувала спеціально створена Українська національна комісія з питань правопису, до якої увійшли вчені-мовознавці Національної академії наук та національних університетів з різних регіонів України. У серпні-вересні 2018 року відбулося громадське обговорення пропонованих змін, під час якого надійшло понад 3 тисячі пропозицій. Зміни  були обговорені і на засіданнях методичних об’єднань учителів –предметників  у серпні 2019 року.

    МОН рекомендує використовувати нову редакцію на уроках, але під час оцінювання орфографічних завдань не вважати за помилку вживання лексем обох форм.

    Варто зазначити, що норми нового Українського правопису в тестах зовнішнього незалежного оцінювання не будуть предметом перевірки щонайменше 5 найближчих років.

   Повна версія нового Українського правопису за посиланням

    УПРАВЛІНСЬКА  ДІЯЛЬНІСТЬ.Упродовж 2018-2019 навчального року управлінням освіти, його структурними підрозділами , методичним кабінетом та   закладами освіти за активної підтримки    Вараської  міської ради,  виконавчого комітету   вживалися заходи для забезпечення належного функціонування освітньої галузі, її подальшого розвитку. Основним завданням управління освіти та   закладів освіти  у 2018-2019  навчальному році було надання якісних освітніх послуг у сфері  дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти. Пріоритетні  напрямки роботи: здійснення державної політики в галузі  дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; реалізація міських, обласних та державних програм розвитку галузі; збереження кількісних і якісних параметрів мережі   закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; створен­ня належних умов для їх функціонування й розвитку, удосконалення змісту  освітнього  процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків,  охоплення дітей дошкільною та повною загальною середньою освітою; упровадження нових державних стандартів у початковій та середній ланці;  подальше впровадження системи профільного навчання; інформатизація та комп’ютеризація  освітнього  процесу;  використання інформаційно-комунікаційних інтернет-технологій для створення єдиного освітнього інформаційного простору; модернізація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів; формування духовних та моральних цінностей учнівської молоді; активізація роботи щодо охоплення дітей позашкільною освітою; удосконалення системи  позакласної  роботи; забезпечення соціальних гарантій педагогічних працівників; зміцнення матеріально-технічної бази    закладів освіти.

      Упродовж 2018-2019 навчального року  систематично проводились наради з керівниками закладів освіти, апаратні наради при начальнику управління,  видавались  накази  з основної діяльності,  з кадрових питань ,   на відрядження. Проводилась робота по виконанню власних рішень, рішень та протокольних доручень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови.  Готувались проекти рішень міської ради та виконавчого комітету. Упродовж звітного періоду здійснювалась відповідна робота по реалізації звернень  громадян. Всього в управлінні освіти та   закладах освіти було прийнято та розглянуто  більше тисячі  звернень громадян в усній та письмовій формі. Найбільше з них  із питань  освітнього   процесу , працевлаштування, з питань дотримання трудового законодавства , особисті тощо .

      Проведено контролі, перевірки, моніторинг та надано практичну допомогу закладам освіти територіальної громади Вараської міської ради щодо:

Див.вкладення

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/zvernennia-hromadian.html#sigProGalleriabd31b1977b

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про те, що з метою забезпечення раціонального використання робочого часу, відповідно до наказу управління освіти № 15 від 06.02.2019 «Про перенесення робочих днів у 2019 році», в графіки роботи закладів освіти будуть внесені наступні зміни, а саме:

1. Перенести для працівників, що входять в систему управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради та працюють за п’ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу і неділю, робочі дні з: .

- вівторка 30 квітня на суботу 11 травня;

- понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня;

- вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

2. Керівникам закладів освіти забезпечити роботу згідно з графіком роботи закладів освіти міста.

 

 

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

управління освіти                                                                Мочарська І.В.

Відповідний наказ з додатками у вкладеннях

Сторінка 1 з 2

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31