Громадська організація “Фонд молодіжних ініціатив “Крила” спільно з управлінням молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА 18-20 вересня 2020 року на р. Горинь, поблизу с. Олександрія Рівненського району, всьоме організували щорічні туристичні змагання “Фестиваль водного туризму”. Захід зібрав майже дві сотні дітей та дорослих з Корця, Острога, Вараша та Рівненського району.

 Цьогоріч участь у заході взяли вихованці гуртків «Юний пластун» Вараських ліцеїв №1, №5 під керівництвом досвідчених педагогів Людмили Соболєвої та Вікторії Радчук.

  Наші учасники мали змогу вдосконалити свої вміння веслувати на байдарці, каное та катамарані. Крім того,  долучитись до навчальних запливів і спробували свої сили у змаганнях з водного туризму на дистанції "Слалом" й "Естафета". Цікавими були і розвиваючі майстеркласи різного туристично-спортивного спрямування на SUP-борді.

 І пластуни, як завжди!, здобули ряд перемог: І місце у змаганнях «Орієнтування та туристичні навички» (команда «Вараш», дорослі); ІІ місце  у змаганнях «Орієнтування та туристичні навички» (команда «Громислави»); ІІІ місце у комплексних водних змаганнях (команда «Відьми»)! А гасло учасників «Річку Горинь не лише потрібно  боятися, а з нею можна і товаришувати» - це про наших!

 Вітаємо з черговою перемогою педагогів та дітей! Сподіваємось до наступних туристичних змагань будуть готові і пластуни з інших закладів освіти.

З 18 по 20 вересня 2020 року, в місті Запоріжжя пройшов Кубок Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2008 року народження.

  В змаганнях прийняли участь команди ДЮСШ м. Бердянськ, ЗОДЮСШ м. Запоріжжя, збірна міста Києва та ОСДЮСШОР Рівне.

 До складу команди рівненчанок ввійшли підопічні тренера-викладача Бабіка Андрія Миколайовича, вихованки нашої спортивної школи: Плаксіна Ірина, Гаврилова Ірина, Єсик Ольга, Петрук Маріанна.

 Під керівництвом досвідченого тренера із обласного центу Юлії Коптелйової, дівчата здобули три перемоги у всіх трьох матчах та, відповідно, посіли перше місце.

  Щиро вітаємо з перемогою! Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, впевнено йдіть вперед, а перемога, як нагорода за важку працю тренувань,  обов'язково буде за вами!

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30