Радісну подію відзначали днями у закладі дошкільної освіти №7 «Вербиченька». Рівно 35 років тому в місті Вараші (тоді – Кузнецовськ) сталася визначна і неординарна подія – відкрито перший україномовний дитячий садок!

 За ці роки дошкільний заклад пройшов довгий і непростий шлях не тільки становлення, а і накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, зміцнення матеріально-технічної бази!

  І головне - багато вихованців вийшло з його стін, а перші з них привели сюди уже своїх дітей, сподіваємось – приведуть і онуків!

  Вітаємо заклад дошкільної освіти №7 «Вербиченька» з значною вагомою ювілейною датою! Щиро віримо, що попереду у вас їх буде багато, а добрі справи, які уже зроблені за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів!

     Процвітання та розвитку!

 05-06 вересня 2020 року вихованці гуртків «Юний пластун» закладів загальної середньої освіти (за згодою батьків) під керівництвом педагогів Вікторії Радчук та Людмили Соболєвої вирушили у першу, після довгої карантинної перерви, довгоочікувану дводенну пластову мандрівку до лісового масиву.

  «Свято Осені-2020» – таку назву мала подорож, учасниками якої стали понад 30 пластунів віком від 8 до 11 років.

  Для найменших це було своєрідним випробуванням – адже поруч не було турботливих мам, комфортних ліжечок, проте, знаходячись у постійному русі більшість забували про друга-телефона і навіть, дзвінки додому.

 Пластуни мали змогу дізнатись багато корисного для себе: що робити при травмах, коли можна викликати швидку, як транспортувати та правильно користуватись засобами виживання у надзвичайних умовах -  сокирою, ножівкою та лопатою.

  Учасники встигли побувати скарбошукачами, вони малювали карту місцевості та ховали скарби, які потім розшукували та ласували ними. Після смачної вечері всі, за традицією, зібрались довкола ватри на двогодинні розваги.

  Не стала на заваді заходу і похмура погода наступного дня. Діти встигли не тільки дізнатись чимало цікавого про історію Пласту та витоки його створення, а і  випробувати свої можливості на смузі перешкод.

  Час, проведений разом, став незабутнім для всіх. А це – тільки початок! Попереду багато нового, загадкового і досі незвіданого!

   Запрошуємо всіх бажаючих стати вихованцями гуртків «Юний пластун», що функціонують у ліцеях і гімназії міста!

    Долучайтесь!

В.Радчук, керівник гуртка ліцею №5.

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30