Зовнішнє незалежне оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання

 

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2021 році.

У 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з хімії, також у травні випускники шкіл складуть тести з іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської) та математики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 15 червня 2021 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

Предмет

Дата проведення

Хімія

21 травня (п’ятниця)

Іспанська мова

24 травня (понеділок)

Німецька мова

24 травня (понеділок)

Французька мова

24 травня (понеділок)

Англійська мова

25 травня (вівторок)

Математика

28 травня (п’ятниця)

Українська мова

01 червня (вівторок)

Українська мова та література

01 червня (вівторок)

Історія України

04 червня (п’ятниця)

Фізика

07 червня (понеділок)

Біологія

10 червня (четвер)

Географія

15 червня (вівторок)


Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з усіх предметів відбудеться не пізніше 30 червня 2021 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 29 червня до 16 липня 2021 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 23 липня 2021 року.

 

Сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2018-2020 років можна буде використовувати для вступу на всі спеціальності.

Про це йдеться в Умовах прийому до закладів вищої освіти України у 2021 році, що затверджені Міністерством освіти і науки. 

У 2021 році при вступі до закладу вищої освіти прийматимуться сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років у будь-яких комбінаціях на вибір вступника. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати сертифікат ЗНО з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Оскільки нововведенням вступної кампанії 2021 року є окремий тест ЗНО з української мови, замість результатів зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета абітурієнти зможуть використовувати при вступі результати тесту ЗНО 2018, 2019 та 2020 років з української мови і літератури.

Як відомо, у 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти України, проводитиметься з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Для вступу до закладу вищої освіти для здобуття ступеня бакалавра (медичного магістра) абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох у випадку проведення творчого конкурсу).

Загалом учасник зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року зможе скласти ЗНО максимум з 5 предметів.

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на бюджетні та небюджетні конкурсні пропозиції дивіться за посиланням.

17 липня відбулось останнє цьогоріч тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання – з хімії.

Основна сесія ЗНО тривала з 25 червня до 17 липня. Учасники складали тести з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської мови.

Тестування відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог. Учасники та персонал основної сесії  ЗНО були забезпечені засобами індивідуального захисту та дотримувалися правил соціального дистанціювання. Пункти тестування провітрювали та дезінфікували.

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення ЗНО-2020. Разом ми доклали максимум зусиль, щоб незалежне оцінювання пройшло у безпечних умовах.  Усім учасникам тестування бажаємо успішного вступу до омріяних закладів освіти та нових звершень у подальшому навчанні.

На інформаційних сторінках учасників вже розміщено результати ЗНО-2020 з математики, фізики.

Нагадаємо, що для учасників ЗНО, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводять додаткову сесію. Цьогоріч вона пройде з 24 липня до 10 серпня.

Якщо у ВАС виникли питання зі вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році, на кафедрі Атомних електричних станцій і інженерної теплофізики 3 липня 2020 року відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Зустріч буде проведена в режимі онлайн конференції на платформі ZOOM Тема: Зустріч з абітурієнтами кафедри АЕС і ІТФ, ТЕФ, КПІ ім. Ігоря Сікорського Час: 3 липня 2020 15:00 PM Київ Долучитися до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/78405840947?pwd=bHNDZXNKb0swZHhBeG1nU3lWdWxndz09 Ідентифікатор конференції: 784 0584 0947 Пароль: 0rcRav

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ!!!

Сайт кафедри: http://aesiitf.kpi.ua/?lang=uk

 У четвер, 25 червня, тестуванням з математики стартувало проведення основної сесії ЗНО в 2020 році. Результати зовнішнього оцінювання з математики зараховуватимуть як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти у цьому році, а також за бажанням випускника, як державну підсумкову атестацію з математики.

 У місті працювало 2 пункти тестування (Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4). Згідно розподілу Українського центру оцінювання якості освіти в пунктах тестування повинні були складати тести 645 абітурієнтів. Однак з різних причин у тестуванні взяли участь 583 абітурієнти.

 Тестування пройшло організовано з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

 Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з математики будуть оприлюднені сьогодні, 26 червня, у розділі «Відповіді на тести ЗНО».

 Наступне, наймасовіше тестування – з української мови і літератури, яке відбудеться 30 червня 2020 року.

 На виконання пункту 6 доручення Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. від 28.05.2020 №18243/8/1-20 за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.05.2020 Міністерство освіти і науки України для врахування в роботі рекомендує алгоритм дій щодо організації підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання з числа випускників закладів загальної середньої освіти до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та у зворотньому напрямку (вкладення).

 Зовнішнє незалежне оцінювання  має відбутися у безпечних умовах. Для цього область отримала благодійну допомогу.

 Для пунктів основної сесії ЗНО міста від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надійшло 152 пляшки дезінфікуючого засобу для рук, 40 літрів дезінфікуючого засобу для поверхонь, 14 одноразових медичних ізоляційних халатів, 14 захисних щитків та 4 пірометри. Усі засоби розподілені між 2 пунктами проведення основної сесії ЗНО міста.

 Також пункти тестування отримали 3588 медичних масок від Групи Нафтогаз.

 З метою запобігання поширення гострої  респіраторної хвороби COVID-19,  протягом 19.06-23.06.2020 158 педагогічних працівників, які будуть працювати в пунктах основної сесії ЗНО-2020, зможуть безкоштовно пройти імуно-ферментний аналіз (ІФА).

Випускники мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням.

Про це, коментуючи ухвалення Верховною Радою законопроекту про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти від ДПА, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням», - зазначила Любомира Мандзій.

За її словами, Міністерство освіти і науки вже розробляє відповідні методичні рекомендації для закладів освіти.

Також у Міносвіти наголосили, що ухвалений закон не скасовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання для випускників, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.

«Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний інструмент оцінювання та механізм прозорого вступу до закладів вищої освіти, а його відсутність створить значні корупційні ризики», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Кошти, які були сплачені учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання, будуть повернуті державою через Приватбанк.

Про це під час засідання Кабінету Міністрів повідомила в.о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій, представляючи проект відповідної постанови.

За її словами, виплата коштів учасникам пробного ЗНО відбудеться найближчим часом і буде здійснюватися через відділення «Приватбанку».

«Учасники пробного ЗНО отримають повідомлення від банку з інформацією про зарахування коштів на картку. Тим, у кого немає картки, повідомлення буде про те, що картка з коштами чекає на них у найближчому відділенні «Приватбанку», - пояснила Любомира Мандзій.

  Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату проведення  (детальніше –  за посиланням).

 

  Нагадаємо, що зареєстровані учасники будуть складати пробне ЗНО не в закладах освіти, а вдома. Усю необхідну інформацію учасники зможуть знайти у свої особистих кабінетах на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 Урядовці запевнюють, що учасникам пробного ЗНО, яке заплановано на 15 і 17 червня, будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Таке доручення Уряду дав Президент Володимир Зеленський 13 червня 2020 року. 

Ми будемо інформувати Вас про будь-яку нову інформацію з цього питання. 

Сторінка 1 з 4

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Жовтень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31