Запитували - відповідаємо

Запитували - відповідаємо (3)

ЗАПИТУВАЛИ:
- Як можна вирішити питання щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог в облаштованих укриттях, зокрема знепилення підлоги?
 
ВІДПОВІДАЄМО:
- Це питання надто проблематичне для закладів загальної середньої освіти, оскільки в укриття спускається велика кількість людей. Аби усунути такий недолік, нами було опрацьовано безліч варіантів покриття підлоги. Також консультувалися з фахівцями будівельної галузі, вивчали як якісні характеристики матеріалів, так і їх цінову політику. Опрацювавши усі можливі варіанти, управління освіти прийняло рішення усунути цей недолік власними силами таким чином: спочатку прогрунтувати бетонну підлогу, а згодом покрити шаром гумової фарби.
Такі роботи вже проведено в найпростіших укриттях трьох закладів загальної середньої освіти: Вараських ліцеях №4, №5, №6.
Переконавшись в ефективності такого методу покриття підлоги, вирішили застосувати його й в інших укриттях закладів освіти.
Запитували:
- Чи були звернення від управління освіти до влади міста про необхідність будівництва захисних споруд для укриття учасників освітнього процесу?
 
Відповідаємо:
- Управлінням освіти направлено письмові звернення на ім'я міського голови про необхідність будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту на території або поруч (100-500 м) закладів освіти, які не мають місця для укриття учасників освітнього процесу (листи від 19.07.2022, від 02.08.2022, від 20.10.2022 додаються). Також з цього приводу було усне звернення начальника управління освіти Олени КОРЕНЬ на сесії міської ради 19.10.2022. Питання будівництва швидкоспоруджуваних захисних укриттів на території окремих закладів освіти Вараської міської територіальної громади на сьогодні відкрите, потребує вивчення та позитивного вирішення. Найпростіших укриттів, які були облаштовані, недостатньо для забезпечення очним навчанням усіх учасників освітнього процесу.
ЗАПИТУВАЛИ:
- Як можна організувати освітній процес для окремих його учасників у режимі онлайн, в той час коли інші учні класу навчаються в очному режимі?
 
ВІДПОВІДАЄМО:
- Освітній процес в режимі онлайн може бути організований (за заявами батьків):
на базі Заболоттівської гімназії для окремих учнів 1-9 класів без відрахування із закладу : учні підключаються до класів Заболоттівської гімназії відповідно до розкладу , оскільки Заболоттівська гімназія працює в режимі онлайн;
для окремих учнів 1-11 класів на базі закладу, в якому навчаються, у разі наявності більше 10 таких учнів відповідного класу на паралелі;
для окремих учнів 1-11 класів, якщо таких в закладі менше 10 на паралелі, навчання може здійснюватись онлайн в асинхронному режимі: учні самостійно опрацьовують матеріал, який учитель розміщує на платформі дистанційного навчання.