Ресурсна кімната – це спеціально обладнаний освітній простір. Спеціально організований освітній процес, спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини, групи дітей з особливими освітніми потребами. Саме спеціально організований освітній простір дає змогу кожній дитині реалізувати своє право на освіту, максимально розкрити освітній і особистісний потенціал та подолати бар’єри соціалізації.

 Організація простору в ресурсній кімнаті відбувається завдяки розділенню його на зони: навчально-пізнавальна та побутово-практична. Простір побутово-практичної зониобладнується кухнею та їдальнею. У цій зоні діти здобувають і засвоюють навички самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватися та інтегруватися у суспільство. До навчально-пізнавальної зони відноситься:

   Запрошуємо взяти участь у культурно-освітніх подорожах Всеукраїнської громадської організації «Серце до серця». За підсумками поїздок/семінарів учасникам видається сертифікат міжнародного зразка із зазначенням академічних годин.

  Інформація про умови участі в міжнародних культурно-освітніх заходах у вкладенні.

  В закладах освіти проводяться заходи по вшануванню пам'яті Героїв Крут, які ввійшли в новітню історію України як вияв мужності, сили духу та патріотизму.

 В цей день, 29 січня 1918 року, молоді захисники Української Народної Республіки стали до бою з московсько-більшовицькими загарбниками та власною кров`ю вписали нову незабутню сторінку в історію українського визвольного руху. Тоді, під селищем Крути, поблизу села Пам'ятне (130 кілометрів на північний схід від Києва) чотирьохтисячна більшовицька армія Михайла Муравйова зіткнулася із загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва (близько трьох сотень осіб), що прийняли нерівний бій і полягли смертю хоробрих. Нечисленні полонені були закатовані. Ціною власного життя юні добровольці зупинили наступ ворога на чотири дні, але саме ці чотири дні дали змогу укласти Брест-Литовський мир, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

  Відвага та самопожертва 300 оборонців Крут став символом героїзму, справжнім прикладом для наступних поколінь борців за незалежну Україну!

  Ми пам’ятаємо звитягу та безстрашність усіх тих, хто впродовж століть віддавав своє життя за незалежність України й продовжує це робити сьогодні…

Пам'ятаємо наших героїв!

 27 січня Вараська ЗОШ № 4 та ЗОШ № 1 хлібом - сіллю зустрічала учнів та вчителів з міста Мерсін, що в Туреччині. Окрім іноземних гостей в складі делегації  наші заклади відвідали й наші колеги та учні з Володимирецького колегіуму, у яких вже налагоджена співпраця з педагогами та учнями м.Мерсін.

 Гості відвідали фрагменти уроків у початковій школі, були приємно вражені сучасним оснащенням навчальних кабінетів, здивовані наявністю ресурсних кімнат для дітей з особливими освітніми потребами. Особливо гостей зацікавило в ЗОШ № 1 наступне:

  • Кабінет хімії, його лабораторне оснащення та освітні програми з хімії;
  • Інноваційний навчально-тренінговий клас з його можливостями мультитач - панелі та персональними планшетами для здобувачів освіти;
  • бібліотека з її масштабним бібліотечним фондом не тільки навчальної та методичної, а й художньо-естетичної літератури;
  • кабінети англійської мови та середовище навчання іноземної мови;
  • кабінет фізики з його різностороннім оснащенням та прикладними програмами для підтримки вивчення фізики;
  • кабінети інформатики та інформаційно - технічне забезпечення й мережеві можливості цих кабінетів;
  • наявність інтерактивних засобів навчання;
  • використання інноваційного освітнього рішення MozaBook та його 3D-контенту для підтримки у вивченні різних предметів;
  • чудова, сучасна та затишна актова зала з її театралізованим оформленням до новорічно-різдвяних свят та милозвучними колядками у виконанні наших учнів.

 Неперевершені враження справив на  іноземних гостей IT-hub та робототехніка як елемент STEAM-освіти в ЗОШ №1. Школярі своїми вміннями та навичками продемонстрували STEM-набори для початкової школи; проекти на базі наборів LegoEducation WeDo 2.0; проекти на базі наборів LegoEducationMindstorms EV3: сигналізація, музика кольорів; можливості робототехніки на платформі Arduino. Окрім того, учні влаштували показові міні-змагання роботів з Сумо за участю роботанка, рободрагстера та робосудна на повітряній подушці. Турецькі гості й гості Володимирецького колегіуму були позитивно вражені та активно вболівали під час міні-змагання роботів  з Сумо.

 А на завершення зустрічі старшокласники подарували  гостям щиру українську колядку та українські хустини, а також висловили сподівання на зустріч та співпрацю в майбутньому.

 До наступних зустрічей наші нові друзі.

 

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31