Вакансії (9)

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, повідомляє, що згідно наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради № 12 від 27.01.2020 «Про оголошення конкурсу на посаду вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру», 26.02.2020 року було проведено засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області.

    Відповідно до рішення конкурсної комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області, протокол № 1 від 26.02.2020 року, за результатами вивчення поданих документів кандидата на конкурсну посаду, іспиту та проведеної співбесіди з кандидатом на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру конкурсна комісія ухвалила:

1. Рекомендувати директору Вараського інклюзивно-ресурсного центру ШАБЛЕВСЬКІЙ Н.М. призначити на посаду вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру, як таку, що перемогла у конкурсі ХОМУТОВСЬКУ Юлію Володимирівную.

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради: м-н Вараш, 41, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області

 

 Кваліфікаційні вимоги: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, або спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за кваліфікацією тифлопедагог.

Документи для участі в конкурсному відборі:

 У зв’язку із направленням на адресу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради численних звернень працівників закладів освіти міста щодо врегулювання трудових спорів, доводимо до Вашого відома наступну інформацію про порядок вирішення трудових спорів в межах чинного законодавства України.

  Перш за все, слід наголосити на тому, що на даний час роботодавцем для всіх працівників закладів освіти територіальної громади Вараської міської ради є керівники закладів освіти, до повноважень яких належить проведення консультативної та координаційної роботи з кадрових питань, ведення документації, врегулювання питань прийняття, переведення та звільнення працівників, а також усі інші питання, що витікають з трудових відносин.

  Трудові спори - це певні розбіжності між найманим працівником і роботодавцем з приводу застосування норм трудового законодавства, а також зміни чи встановлення нових умов праці, що не врегульовані шляхом переговорів між ними.

  В разі порушення роботодавцем трудового законодавства (несвоєчасна виплата заробітної плати, незаконне звільнення з роботи, невиплата всіх сум, що належать працівникові при звільненні та ін.), виникнення спірних питань між працівником та роботодавцем, можна визначити наступний порядок захисту своїх прав та інтересів:

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, Рівненської області: м-н Вараш, 41, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

заступника начальника управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Рівненської області.

Див.вкладення

 На виконання положень ст. 38 Кодексу Законів про Працю України про те, що «працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник».

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради інформує керівників закладів освіти міста про те, що на виконання положень  ст. 24 Кодексу Законів про Працю України про те, що «працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30