Вакансії (14)

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, Рівненської області: м-н Вараш, 41, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області, а саме:

- практичного психолога (2 посади),

- вчителя-логопеда (1 посада),

- вчителя-реабілітолога (1 посада на час відсутності основного працівника по догляду за дитиною до 3-х років).

Кваліфікаційні вимоги на практичного психолога: вища психологічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, або спеціаліста за спеціальністю «Психологія» за відповідною кваліфікацією.

Кваліфікаційні вимоги на вчителя-логопеда: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, або спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за відповідною кваліфікацією.

Кваліфікаційні вимоги на вчителя-реабілітолога: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, або спеціаліста за спеціальністю «Фізична реабілітація», «Спеціальна освіта»,  за відповідною кваліфікацією.

Документи для участі в конкурсному відборі:

-         заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

-         копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-         копія документа, який посвідчує особу;

-         копія трудової книжки;

-         письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються головним спеціалістом з кадрової роботи управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Мочарською Інною Василівною за телефоном: 2-30-86.

Документи та заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою:

м.Вараш, м-н Вараш, буд. 41, управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, кабінет 12.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, повідомляє, що згідно наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради № 12 від 27.01.2020 «Про оголошення конкурсу на посаду вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру», 26.02.2020 року було проведено засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області.

    Відповідно до рішення конкурсної комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області, протокол № 1 від 26.02.2020 року, за результатами вивчення поданих документів кандидата на конкурсну посаду, іспиту та проведеної співбесіди з кандидатом на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру конкурсна комісія ухвалила:

1. Рекомендувати директору Вараського інклюзивно-ресурсного центру ШАБЛЕВСЬКІЙ Н.М. призначити на посаду вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру, як таку, що перемогла у конкурсі ХОМУТОВСЬКУ Юлію Володимирівную.

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради: м-н Вараш, 41, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області

 

 Кваліфікаційні вимоги: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, або спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за кваліфікацією тифлопедагог.

Документи для участі в конкурсному відборі:

 У зв’язку із направленням на адресу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради численних звернень працівників закладів освіти міста щодо врегулювання трудових спорів, доводимо до Вашого відома наступну інформацію про порядок вирішення трудових спорів в межах чинного законодавства України.

  Перш за все, слід наголосити на тому, що на даний час роботодавцем для всіх працівників закладів освіти територіальної громади Вараської міської ради є керівники закладів освіти, до повноважень яких належить проведення консультативної та координаційної роботи з кадрових питань, ведення документації, врегулювання питань прийняття, переведення та звільнення працівників, а також усі інші питання, що витікають з трудових відносин.

  Трудові спори - це певні розбіжності між найманим працівником і роботодавцем з приводу застосування норм трудового законодавства, а також зміни чи встановлення нових умов праці, що не врегульовані шляхом переговорів між ними.

  В разі порушення роботодавцем трудового законодавства (несвоєчасна виплата заробітної плати, незаконне звільнення з роботи, невиплата всіх сум, що належать працівникові при звільненні та ін.), виникнення спірних питань між працівником та роботодавцем, можна визначити наступний порядок захисту своїх прав та інтересів:

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31