Структура управління освіти

АПАРАТ  УПРАВЛІННЯ

Начальник управління освіти: Корень Олена Миколаївна. тел. 3-11-44

 

кабінет №28 

Заступник начальника управління освіти: Горайчук Анатолій Іларіонович. тел. 3-11-44

 

кабінет №11 

Заступник начальника управління освіти: Шевчук Віктор Володимирович. тел. 3-11-44

 

кабінет №12 

Головний спеціаліст з кадрової роботи: Мочарська Інна Василівна. тел. 3-11-44

Головний спеціаліст: Шама Ірина Анатоліївна. тел. 3-11-44 

 

кабінет №27 

Головний спеціаліст: Куськовець Микола Іванович. тел. 3-11-44  

Головний спеціаліст-юрисконсульт: Ружицька Іванна Олегівна. тел. 3-11-44

Спеціаліст І категорії: Хондока Галина Євгенівна.  тел. 3-11-44  

 

кабінет №23 

Головний спеціаліст: Мельник Людмила Євгеніївна. тел. 3-11-44

 

Діловод: Красуля Тетяна Миколаївна.  тел. 3-11-44

  

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ

кабінет №20

Головний бухгалтер управління освіти: Цуман Ольга Миколаївна тел.2-32-52

 

кабінет №19

Заступник головного бухгалтера: Бабчанік Валентина Степанівна.  тел.2-49-68

Бухгалтер-спеціаліст: Власюк Руслан Степанович 

Бухгалтер І категорії: Капранчук Людмила Ростиславівна

 

кабінет №21

Бухгалтер-спеціаліст:  Довгаль Любов Яківна  тел.2-37-80 

Бухгалтер І категорії: Олещук Альона Олегівна

           

кабінет №18

Бухгалтери по з/п працівників закладів дошкільної освіти:  тел.2-49-55

Бухгалтер І категорії: Зінчук Лідія Антонівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Шкіндер Людмила Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Сніжко Неля Андріївна  

 

кабінет №17

Бухгалтер-ревізор: Костюкова Лідія Степанівна тел.2-34-60 

Бухгалтер-спеціаліст: Заскалько Наталія Іванівна

 

кабінет №15

Бухгалтери з обліку продуктів харчування: тел. 2-48-78 

Бухгалтер-спеціаліст: Ворон Валентина Василівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Дмитренко Світлана Миколаївна  

 

кабінет №14

Бухгалтери по з/п працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти: тел.2-30-79

Провідний бухгалтер: Булан Ольга Дмитрівна 

Бухгалтер І категорії: Чернюк Надія Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Петрук Валентина Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Кривко Олена Петрівна 

 

кабінет №13

Бухгалтер з обліку товарно-матеріальних цінностей: тел.2-49-70 

Провідний бухгалтер: Федіна Валентина Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Лапець Аня Петрівна

 

 

ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ 

кабінет №26

Начальник планово-економічного відділу: Левченко Марія Володимирівна, тел.2-47-09

Економіст І категорії: Луценко Тетяна Василівна

Економіст І категорії: Паламарчук Людмила Іванівна 

 

кабінет №21

Економіст І категорії:  Базака Тетяна Іванівна

 

 ГРУПА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Начальник ГЦГО  –  Черевач Тетяна Сергіївна, тел. 2-32-00

 

Енергетик І категорії:

Бігун Світлана Вікторівна 

 

Фахівці з публічних закупівель:

Романюк Інна Анатоліївна  тел.2-32-00

Мотько Ірина Анатоліївна

Мушик Сергій Васильович

 

Сестра медична з дієтичного харчування:

Ошурко Наталія Вікторівна  тел. 2-37-07

            

Водії:

Турик Андрій Анатолійович

Гордій Анатолій Данилович

 

Прибиральники службових приміщень:

Кондрацька Людмила Миколаївна

Гайдучик Леся Миколаївна

Читали 2250 разів Останнє редагування 28 бер.,2022