Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради розроблені для працівників апарату, групи централізованого господарського обслуговування та централізованої бухгалтерії Управління відповідно до Кодексу законів про працю України, Положення про управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, затвердженого Рішенням Вараської міської ради від 18 травня 2022 року  № 1401-РР-VIII.

 

Документ можна переглянути у вкладенні

Див.вкладення

Про затвердження міської програми "Харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2020-2022 роки""- rr1547-2019.pdf

 

Положення про управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради (нова редакція) затверджено рішенням Вараської міської ради №1401-РР-VIII від 18.05.2022 року.

 

Дивитись вкладення

АПАРАТ  УПРАВЛІННЯ

Начальник управління освіти: Корень Олена Миколаївна. тел. 3-11-44

 

кабінет №28 

Заступник начальника управління освіти: Горайчук Анатолій Іларіонович. тел. 3-11-44

 

кабінет №11 

Заступник начальника управління освіти: Шевчук Віктор Володимирович. тел. 3-11-44

 

кабінет №12 

Головний спеціаліст з кадрової роботи: Мочарська Інна Василівна. тел. 3-11-44

Головний спеціаліст: Шама Ірина Анатоліївна

 

кабінет №27 

Головний спеціаліст: Жданюк Наталія Миколаївна. тел. 3-11-44  

Головний спеціаліст-юрисконсульт: Ружицька Іванна Олегівна

Спеціаліст І категорії: Хондока Галина Євгенівна

 

кабінет №23 

Головний спеціаліст: Мельник Людмила Євгеніївна. тел. 3-11-44

 

Діловод: Красуля Тетяна Миколаївна.  тел. 3-11-44

  

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ

кабінет №20

Головний бухгалтер управління освіти: Цуман Ольга Миколаївна тел.2-32-52

 

кабінет №19

Заступник головного бухгалтера: Бабчанік Валентина Степанівна.  тел.2-49-68

Бухгалтер-спеціаліст: Власюк Руслан Степанович 

Бухгалтер І категорії: Капранчук Людмила Ростиславівна

 

кабінет №21

Бухгалтер-спеціаліст:  Довгаль Любов Яківна  тел.2-37-80 

Бухгалтер І категорії: Олещук Альона Олегівна

           

кабінет №18

Бухгалтери по з/п працівників закладів дошкільної освіти:  тел.2-49-55

Бухгалтер І категорії: Зінчук Лідія Антонівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Шкіндер Людмила Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Сніжко Неля Андріївна  

 

кабінет №17

Бухгалтер-ревізор: Костюкова Лідія Степанівна тел.2-34-60 

Бухгалтер-спеціаліст: Заскалько Наталія Іванівна

 

кабінет №15

Бухгалтери з обліку продуктів харчування: тел. 2-48-78 

Бухгалтер-спеціаліст: Сяська Лариса Анатоліївна

Бухгалтер ІІ категорії: Дмитренко Світлана Миколаївна  

 

кабінет №14

Бухгалтери по з/п працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти: тел.2-30-79

Провідний бухгалтер: Булан Ольга Дмитрівна 

Бухгалтер І категорії: Чернюк Надія Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Петрук Валентина Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Кривко Олена Петрівна 

 

кабінет №13

Бухгалтер з обліку товарно-матеріальних цінностей: тел.2-49-70 

Провідний бухгалтер: Федіна Валентина Іванівна 

Бухгалтер ІІ категорії: Лапець Аня Петрівна

 

 

ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ 

кабінет №26

Начальник планово-економічного відділу: Левченко Марія Володимирівна, тел.2-47-09

Економіст І категорії: Луценко Тетяна Василівна

Економіст І категорії: Паламарчук Людмила Іванівна 

Економіст І категорії:  Базака Тетяна Іванівна

 

 

 ГРУПА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Начальник ГЦГО  –  Черевач Тетяна Сергіївна, тел. 2-32-00

 

Енергетик І категорії:

Бігун Світлана Вікторівна 

 

Фахівці з публічних закупівель:

Мотоман Марія Петрівна тел.2-32-00

Мушик Сергій Васильович

Єфремов Сергій Анатолійович

 

Сестра медична з дієтичного харчування:

Ошурко Наталія Вікторівна  тел. 2-37-07

            

Водії:

Турик Андрій Анатолійович

 

Прибиральники службових приміщень:

Кондрацька Людмила Миколаївна

Гайдучик Леся Миколаївна