ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ!

Автор 25 лип.,2022

   В  травні-червні 2022 року вихованці та учні закладів освіти нашої громади брали участь у обласних конкурсах, які організовувались у змішаному форматі, де здобули призові місця. Вітаємо наших переможців:

- команду «Антитіла» Вараської гімназії, за зайняте І місце у обласному етапі Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров'я», керівник Людмила ЖУК!

-Зразковий художній  хореографічний ансамбль «ПІРУЕТ»  Центру дитячої та юнацької творчості за зайняте І місце у обласному конкурсі хореографічних колективів «Веселі закаблуки» (номінація «Народний танець» третя (старша) вікова категорія - від 15 до 18 років) та І місце у номінації «Бальний танець» цієї ж вікової категорії, керівник Ольга МАХОРІНА!

- Зразковий художній колектив сучасного танцю «ЕДЕМ»  Центру дитячої та юнацької творчості  за зайняте ІІ місце у обласному конкурсі хореографічних колективів «Веселі закаблуки» (номінація «Сучасний танець»

третя (старша) вікова категорія - від 15 до 18 років) та ІІІ місце у номінації «Сучасний танець» другої (середньої) вікової категорії - від 11 до 14 років, керівник Ольга ГРИЦАЙ!

- рій «Стріла» Вараського ліцею №1 за зайняте ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура), керівник Віктор МІЦЮК!

    

     Бажаємо не зупинятись на досягнутому, підкорювати і надалі нові творчі вершини!

Читали 23 разів Останнє редагування 25 лип.,2022
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі