ЛІДЕРИ МІСЬКОЇ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ «ВАТРА» В ГОСТЯХ У МІСЬКОГО ГОЛОВИ.

Автор 02 бер.,2021

01 березня 2021 року лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» завітали до Вараської міської ради для ознайомлення з її роботою. Гостей радо зустрів у сесійній залі міський голова Олександр Мензул, розповів про особливості роботи ради, депутатського корпусу, місцевого самоврядування в цілому і відповів на численні запитання лідерів. А так, як засідання ради старшокласників планувалось провести як навчальний тренінг з теми «Журналістика», за ініціативою Дарії Гугайло, зустріч з міським головою відбувалась у формі «прес-конференції».

А питання були найрізноманітніші: від мотивації в роботі міського голови, його волонтерської діяльності  - до планів по розбудові територіальної громади, комунальної реформи, проблем безпритульних собак і навіть, гендерної рівності у міській раді.

Цікавило гостей і будівництво Дата-центру, реконструкція міського парку культури і відпочинку, залучення інвестицій щодо будівництва розважальних центрів. Лідери із сільських шкіл піднімали питання ремонту доріг до їх населених пунктів, розвиток там освіти і медицини, культурної сфери, проблем довкілля…

На запитання «Що необхідно для досягнення успіхів?», Олександр Павлович порадив здобувати вищу освіту в різних сферах та повертатись у рідну громаду, допомагати з новими силами її розбудовувати. І на завершення – пообіцяв особисто привітати випускників (а їх серед лідерів міської ради старшокласників цьогоріч аж 11!) із здобуттям загальної середньої освіти.

Зустріч була продуктивною і результативною, діти вирішили підготувати свої пропозиції для міського голови, ради і спільно їх обговорити.

Другим етапом засідання ради старшокласників було виконання практичних завдань у сфері «Журналістика», які запропонувала Дарія Гугайло. Лідери, розділившись на чотири групи, активно виконували творчі завдання у групах «Космос» (керівник Вероніка Толстобровова), «Політика» (керівник Богдан Хлібович), «Кіно» (керівник Андрій Чос), «Вараська громада» (керівник Анастасія Ярошик).

Тренінги міської ради старшокласників будуть продовжуватись до кінця березня. Якщо у вас є цікаві пропозиції для обговорення і практичних завдань – приєднуйтеся1

Читали 112 разів Останнє редагування 02 бер.,2021
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30