«ПОШУК СКАРБІВ» - ПРОГРАМУ ТРЕНІНГІВ РОЗПОЧАТО!

Автор 19 лют.,2021

Міською радою старшокласників учнівського самоврядування «Ватра», в рамках проєкту «Місто майбутнього», на базі Вараського ліцею №2, розпочато проведення тренінгових занять «Пошук скарбів» для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти.

 

15 лютого проведено організаційний тренінг «Знайомство», а 17 лютого – тренінг «Ділимося досвідом», які організовувались для двох груп учасників з дотриманням протиепідемічних заходів. До заходів вперше активно долучились і лідери учнівського самоврядування з новоприєднаних закладів освіти Вараської міської територіальної громади: Старорафалівської та Собіщицької ЗОШ, Мульчицького, Озерецького, Більськовільського, Рудківського НВК.

Під час тренінгу «Ділимося досвідом», учасники обговорили завдання як стати лідером і досягти результатів у власних проєктах і задумах. Досвідом досягнення особистих результатів у лідерстві ділились голова міської ради старшокласників «Ватра» Богдан ХЛІБОВИЧ та  лідери Анастасія ЯРОШИК, Дарія ГУГАЙЛО, Діана ТЕТРЕНТІЙ, Андрій ЧОС. А випускниця Вараської гімназії, активна лідерка міської ради старшокласників «Ватра» Валерія ЛУК'ЯНОВА, поділилась досвідом як розвиток її лідерських якостей у «Ватрі» допоміг обрати майбутню професію та стати успішною студенткою Київського національного університету культури і мистецтв.

Цікавими та корисними і були практичні завдання, в яких взяли участь всі присутні.

А попереду – тренінги з цікавими і успішними людьми! Тренерами для дітей зголосилися бути депутати, журналісти, волонтери, блогери, педагоги. Завершення «Пошуку скарбів» заплановано на 18 березня. Та можливо хтось із учасників освітнього процесу бажає продовжити? Чекаємо на нові пропозиції…

Бути лідером – складно і відповідально, але реально! Долучайтесь!

Читали 65 разів Останнє редагування 19 лют.,2021
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31