ЛІДЕРИ МІСЬКОЇ РАДИ СТАРШОКЛАНИКІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!

Автор 12 лют.,2021

11.02.2021 на базі інклюзивно-ресурсного центру міською радою старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» реалізовано другий етап проєкту «Прекрасні і не тільки» (всіх чотири),  який цього разу проведено з  теми:

«Німий крик: як зробити, щоб тебе почули».

Авторка  проєкту – учениця Вараської гімназії, керівниця центру «Всезнайка» Анастасія ЯРОШИК, запропонувала для обговорення проблему насилля у всіх його видах і проявах. Лідери проявили прекрасну обізнаність даної тематики, чітко відрізняючи насилля і булінг, розуміння важливості не замовчувати проблему на самих ранніх етапах її прояву  (якщо це сім'я) та готовність прийти на посильну допомогу (якщо це вулиця).

Активно долучились до обговорення працівники інулюзивно-ресурсного центру, пропонуючи дітям цікаві тренінги на визначення типів насильства (Ю.ХОМУТОВСЬКА), розв'язування ситуативних завдань (Олена СЕРОВА), роботу в групах (Тетяна РОЖНОВСЬКА).

Долучались до обговорення і гості заходу. Так, психолог міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина БАБЕЦЬКА надала рекомендації щодо можливих дій, коли існує насильство в сім'ї (реальне і приховане). Працівник міського відділу поліції Зоряна МЕЛЬНИК озвучила статистичну інформації щодо вчиненого насильства в сім'ях жителів Вараша у 2020 році (в тому числі і насильства, по відношення до дітей), притягнення до відповідальності винних осіб та надала контактні матеріали учням щодо звернення у випадках насилля і булінгу, інформаційні рекомендації як захистити себе від насилля в умовах карантину. 

Активними учасниками обговорення проблеми серед запрошених гостей були і заступник міського голови Дмитро СТЕЦЮК, спеціаліст служби у справах дітей Валентина ШПАК, директор міського центру соціальних служб для сім'ї дітей і молоді Світлана ПАШКО.

Про актуальність підняття порушених проблем, активність лідерів у житті закладів освіти і громади, відзначила проєкт начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ.

На завершення заходу, координатор міської ради старшокласників Олена СТАДНИК та голова Богдан ХЛІБОВИЧ на лише підвели підсумки, а оголосили благодійну акцію на підтримку онкохворих дітей, нові проєкти, тренінги, заходи.

Бути активним, спрямовувати свою діяльність на користь іншим людям і суспільству – просто! Долучайтесь!

Читали 71 разів Останнє редагування 12 лют.,2021
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31