ЗБІР ЛІДЕРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКОВОЇ ЗОНИ МІСТА

Автор 06 лист.,2020

  05.11.2020 на території відкритого майданчика паркової зони міста Вараша відбувся загальноміський збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» за участю дітей, педагогів, представників громадськості міста.

Захід відкривали голова міської ради старшокласників «Ватра» Б.Хлібович та начальник управління освіти О.Корень, висловивши власні бачення роботи і співпраці у поточному навчальному році та перспективи на майбутнє. Привітав учасників та пригостив смаколиками і гарячим чаєм  підприємець та громадський активіст Ю.Рабий.

Для подальшої роботи сформовані  центри «Булава», «Відкриті долоньки», «Дозвілля», «Здоров’я», «Всезнайка», «Шанс» та «Дзвін», керівники яких представили депутатів міської ради старшокласників від закладів загальної середньої освіти (даючи коротку характеристику лідерських якостей кожного).  Далі - організували роботу у воркшопах, де впродовж визначеного часу лідери підготували і представили власні міні-проєкти щодо змін на краще у Вараській міській об'єднаній  територіальній громаді. Ідеї були найрізноманітніші – від вирішення питання прилаштування безпритульних собак та збору пластику для придбання корму для них  - до облаштування багатофункціонального майданчика, там, де містяни не дочекаються будівництва шостої школи. Цікавими і сподіваємось, корисними були ідеї організації вуличних майстер-класів для жителів громади по наданню першої домедичної допомоги, організації толоки щодо прибирання правого берегу річки Стир, дозвілля в умовах пандемії… А лідери із села Заболоття запропонували нашій владі облаштувати дозвіллєві майданчики і для жителів села.     

 Цікавою для дітей і було виконання вправи «Сліпий поводир», яку організували і провели випускники шкіл, колишні активісти міської ради старшокласників.

 А натхненниками і організаторами заходу були педагоги Будинку дитячої і юнацької творчості – О.Стадник, заступник директора, координатор роботи міської ради старшокласників «Ватра» та культорганізатор С.Романчук.

  Отже, старт, незважаючи на неодноразове перенесення заходу, виявився вдалим. Сподіваємося, що всі ідеї, задуми, маленькі і великі проєкти наших лідерів будуть реалізовані!

Читали 22 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/uchnivske-samovriaduvannia/item/1946-zbir-lideriv-na-teritoriyi-parkovoyi-zoni-mista.html#sigProGalleria5a192d2e3f
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Грудень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31