Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

План роботи міської ради старшокласників "ВАТРА" Вараської міської територіальної громади на 2021-2022 н.р та Список активу лідерів міської ради старшокласників додається.

 

Дивитися вкладення

   12.11.2021 голова ради міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра», учениця Вараської гімназії Анастасія ЯРОШИК, голова обласної ради старшокласників «Імпульс», учениця Вараського ліцею №3 Ірина КОВТУНІК та екс-очільник ради старшокласників «Ватра», ради старшокласників «Імпульс», випускник Вараського ліцею №5 Богдан ХЛІБОВИЧ, разом з координатором Оленою СТАДНИК завітали до голови Рівненської обласної ради Сергія КОНДРАЧУКА для обговорення важливих питань дитячої і молодіжної політики, розвитку громад та територій. Обговорювали спільну участь у різних проєктах, створення школи помічників депутатів обласної ради; йшлося і про можливість стажування лідерів учнівського самоврядування з громад області у форматі співпраці з обласною радою.

   10.11.2021 в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося онлайн-засідання лідерів учнівського самоврядування Вараської міської територіальної громади, ініціатором якого виступила міська рада старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» на чолі з координатором Оленою СТАДНИК. Участь у заході взяли 44 лідери учнівського самоврядування від закладів загальної середньої освіти.

З 16  по 19 серпня 2021 року на базі Вараської міської територіальної громади проходитиме обласна літня профільна школа для лідерів учнівського самоврядування, учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Рівненської області, які є лідерами учнівського самоврядування районних (міських) осередків, осередків  територіальних громад сіл, селищ, міст.

 Програмою заходу передбачено:

Під такими словами проходив підсумковий збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра», який відбувся 23 червня 2021 року на території Білого озера. У заході взяли участь 54 учні 8-11 класів , керівники та педагогічні  працівники закладів освіти Вараської міської територіальної громади .

Під такою назвою 13.05.2021 проходив черговий етап проєкту міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» (автор Анастасія ЯРОШИК, координатор Олена СТАДНИК). Захід проведено у освітньо-культурному просторі «Гончаренко-Центр» (приміщення Центру дозвілля «Лісова пісня»).

До обговорення питання значення особистості у житті громади, суспільства, держави до лідерів Центрів «Булава», «Відкриті долоньки», «Всезнайка», «Дзвін», «Дозвілля», «Здоров'я», «Скарбничка»   долучились заступник міського голови Д.СТЕЦЮК, начальник управління освіти О. КОРЕНЬ, громадські активісти, волонтери С. КОТЕЛЬНИК, В. КОНОПКО, Ю. КРИЩУК, Ю. ДЕНЕГА, С. ТИНДИК, С. ПАШКО, Н. ШАБЛЕВСЬКА, працівники управління та закладів загальної середньої освіти, Будинку дитячої та юнацької творчості.

23.04.2021 лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» обговорювали питання значення та вагомості лідерства із Ангеліною УШКО - студенткою Української академії лідерства, колишньою вихованкою гуртка «Пізнай себе» Будинку дитячої та юнацької творчості.

08.04.2021 лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» на чолі з координатором Оленою СТАДНИК долучились до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом!» висаджуючи нові дерева (сосни) у ДП «Рафалівське лісове господарство». В заході брали участь і депутати міської ради Дмитро ЮЩУК та Яна ГОРЕГЛЯД.

Метою акції є відновлення поліських лісів, ширення знань про важливість їх існування для життя людини, поліпшення екологічної ситуації на території рідного краю, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

15.03.2021 на базі ліцею №2 проведено дев'яте тренінгове заняття міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» в рамках проєкту «Пошук скабів». Цього разу лідери «шукали скарби» разом з вихованцями гуртка «Юний пластун» Вараського ліцею №1 на чолі з керівником Людмилою Соболєвою, пластунами із «Станиці Вараш Пласту» та заступником міського голови Дмитром Стецюком.

Перед початком тренінгу гості коротко ознайомили із історією пластового руху в Україні та місті Вараші, розповіли про пластові таборування, про значення знаків на пластових односторях, як цікаво і відповідально бути пластуном та запропонували активно приєднуватись до пластових заходів у школах.

01 березня 2021 року лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» завітали до Вараської міської ради для ознайомлення з її роботою. Гостей радо зустрів у сесійній залі міський голова Олександр Мензул, розповів про особливості роботи ради, депутатського корпусу, місцевого самоврядування в цілому і відповів на численні запитання лідерів. А так, як засідання ради старшокласників планувалось провести як навчальний тренінг з теми «Журналістика», за ініціативою Дарії Гугайло, зустріч з міським головою відбувалась у формі «прес-конференції».

Сторінка 1 з 2

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30