Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

  05.11.2020 на території відкритого майданчика паркової зони міста Вараша відбувся загальноміський збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» за участю дітей, педагогів, представників громадськості міста.

Захід відкривали голова міської ради старшокласників «Ватра» Б.Хлібович та начальник управління освіти О.Корень, висловивши власні бачення роботи і співпраці у поточному навчальному році та перспективи на майбутнє. Привітав учасників та пригостив смаколиками і гарячим чаєм  підприємець та громадський активіст Ю.Рабий.

Для подальшої роботи сформовані  центри «Булава», «Відкриті долоньки», «Дозвілля», «Здоров’я», «Всезнайка», «Шанс» та «Дзвін», керівники яких представили депутатів міської ради старшокласників від закладів загальної середньої освіти (даючи коротку характеристику лідерських якостей кожного).  Далі - організували роботу у воркшопах, де впродовж визначеного часу лідери підготували і представили власні міні-проєкти щодо змін на краще у Вараській міській об'єднаній  територіальній громаді. Ідеї були найрізноманітніші – від вирішення питання прилаштування безпритульних собак та збору пластику для придбання корму для них  - до облаштування багатофункціонального майданчика, там, де містяни не дочекаються будівництва шостої школи. Цікавими і сподіваємось, корисними були ідеї організації вуличних майстер-класів для жителів громади по наданню першої домедичної допомоги, організації толоки щодо прибирання правого берегу річки Стир, дозвілля в умовах пандемії… А лідери із села Заболоття запропонували нашій владі облаштувати дозвіллєві майданчики і для жителів села.     

 Цікавою для дітей і було виконання вправи «Сліпий поводир», яку організували і провели випускники шкіл, колишні активісти міської ради старшокласників.

 А натхненниками і організаторами заходу були педагоги Будинку дитячої і юнацької творчості – О.Стадник, заступник директора, координатор роботи міської ради старшокласників «Ватра» та культорганізатор С.Романчук.

  Отже, старт, незважаючи на неодноразове перенесення заходу, виявився вдалим. Сподіваємося, що всі ідеї, задуми, маленькі і великі проєкти наших лідерів будуть реалізовані!

                                                                                                

                                                                                                   

  30 жовтня 2019 року більше тридцяти лідерів учнівського самоврядування районів, міст та ОТГ розпочали роботу обласної школи управлінської майстерності, яка проходила на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.  Місто Вараш представляли Хлібович Богдан, голова міської ради старшокласників «Ватра», яка функціонує при Будинку дитячої та юнацької творчості (а з 2019 року він є ще й головою обласної ради старшокласників «Імпульс») та Стадник Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості.

14 березня 2019 року   на базі Рівненського навчально-виховного  комплексу № 2 «Школи – ліцей» відбулося  засідання  обласної школи управлінської майстерності  лідерів учнівського самоврядування.

У даному заході  взяли активну участь Богдан Хлібович,  голова центру «Скарбничка»  міської  ради старшокласників «Ватра» Вараської загальноосвітньої школи  І-ІІІступенів № 5, яка працює на базі Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради  та  Олена Стадник, заступник директора з навчально-виховної  роботи  Будинку дитячої  та юнацької творчості  Вараської міської  ради.

    Засідання Школи управлінської майстерності з теми: «Лідер і менеджер» міської ради старшокласників «Ватра»

 24 жовтня 2018 року  в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося  засідання активу лідерів міської ради старшокласників «Ватра» з теми «Лідер і менеджер».

 Стадник Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи БДЮТ, координатор міської ради старшокласників «Ватра»  презентувала  сторінку  лідера  «Жовтень – активний лідер» в позаурочній  діяльності. Представлено  Мацієвську Софію,  голову центру «Всезнайка», Гімназії , яка  займається  в кінноспортивній школі  та здобула  ІІІ місце  в обласних змаганнях та Кухту  Богдану,  голову центру «Дозвілля»,  ЗОШ № 3,  яка   вступила  до  Ядерної школи,  щотижневі заняття  якої проводять  кваліфіковані спеціалісти  ВП РАЕС.

Україна – молода держава, яка стала на шлях демократичного розвитку. Народ сам має право вирішувати своє майбутнє.

Відповідно до плану міських заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік в червні 2018 року проведено круглий щодо співпраці Україна –НАТО за участю представників виконавчого комітету міської ради, учасників АТО, організацій та шкіл міста, військової частини 3045, Варашського міського військового комісаріату. Ведучою даного заходу була Тиндик Світлана Дмитрівна, яка намагалась разом з учасниками дати відповідь на запитання: «Україна обирає НАТО?», «Навіщо Україні НАТО?». На ці та інші питання про Україну та її державну безпеку, намагались продовжити знайти відповідь не лише свідомі громадяни нашої країни, а й молоде покоління.

Сторінка 1 з 2

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31