Мульчицький ліцей та Більськовільський ліцей отримали шкільні автобуси

Автор 24 січ.,2023

   Шкільні автобуси марки Еталон А 080 116 Ш прибули у Мульчицький ліцей та Більськовільський ліцей на початку січня 2023 року. Закупівлю автобусів здійснено департаментом освіти і науки Рівненської ОВА згідно з  програмою «Шкільний автобус» за кошти  державного бюджету та співфінансування Вараської міської ради.

    Станом на 01.01.2023 у Більськовільському ліцеї 257 здобувачів освіти проживають за межею пішохідної доступності та потребують перевезення  до закладу із  населених пунктів Березино, Кругле1, Кругле 2, Залядино, Рудка та Мощаниця. У Мульчицькому ліцеї     потребують підвезення 164  здобувачі освіти  із  населених пунктів Кримне,  Уріччя, Журавлине, Захоромці та Ямне.

    Завдяки придбаним шкільним  автобусам  значно покращиться  ситуація  щодо  перевезення   учнів та вихованців   у Більськовільському та Мульчицькому ліцеях  та , відповідно, надання освітніх послуг у цих закладах. 

    Нагадаємо, що у 2022 році шкільний автобус Більськовільського ліцею  та шкільний автобус Мульчицького ліцею були передані на потреби Збройних Сил України.

Читали 13 разів Останнє редагування 25 січ.,2023
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Галерея зображень

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі