Адміністратор

Адміністратор

Щиро й сердечно вітаємо Вас зі святом Весни, Краси, Любові, Ніжності, Добра!

Жінка – берегиня роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Без жіночої підтримки, розуміння, ініціативи та творчої думки неможливі позитивні зміни в нашому житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте велику освітянську родину, примножуєте її успіх і досягнення.

Бажаємо всім міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у кожному домі панують мир, спокій та добробут, а серця завжди будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни Вас!

З нагоди Міжнародного жіночого дня, грамотами управлінням освіти нагороджено працівників управління освіти, закладів та установ освіти:

Міністерство освіти і науки України пропонує учасникам освітнього процесу скористатися матеріалами для підвищення рівня обізнаності щодо правил поведінки дітей у мережі, розміщеними на сайті МОН у розділі «Безпека дітей в Інтернеті».

Як повідомили у відомстві, у зв’язку з тим, що ситуація в інтернеті є дуже небезпечною і швидко змінюється, необхідно постійно відслідковувати нові тенденції в цифровому середовищі, вчасно на них реагувати та підвищувати обізнаність батьків, учителів і дітей щодо можливих ризиків.

На цей час на сайті Міністерства розміщені поради для батьків щодо організації взаємодії «дитина – інтернет – мобільний зв'язок» від Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. У розділі можна ознайомитися з матеріалами уроків і квестів для різних вікових груп щодо безпечної поведінки в інтернеті.

Міністерством освіти запропонований для громадського обговорення проєкт Положення про ліцей, ключовими питаннями якого є можливість утворення в складі ліцею структурних підрозділів, що забезпечують здобуття дошкільної, початкової та базової середньої освіти, а також присвоєння ліцею статусу опорного.

У міністерстві зазначають, що в умовах впровадження адміністративно-територіальної реформи та розширення повноважень сільських, селищних та міських рад у збільшених районах, надважливим є питання спроможності органів місцевого самоврядування забезпечувати доступність повної загальної середньої освіти.