04.04.2019 відбулась зустріч з батьками, керівниками та шеф-кухарями закладів дошкільної освіти. Обговорювали питання введення дієтичного харчування дітям, які мать в такому харчуванні  потребу (за призначенням лікаря). Попередньо ознайомились з двотижневим меню. Батьків, котрі не були присутні на зустрічі, просимо ознайомитись з вказаним меню у вкладенні.

   Під такою назвою 04.04.2019 на базі ЗОШ №5 відбувся міський фестиваль дитячих команд КВК серед учнів закладів загальної середньої освіти.Фестиваль проводився з метою розвитку дитячого гумору в місті Вараші, виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля школярів. 

  В заході взяли участь команди: „Школярі НУШ” ЗОШ №2, „Вараський Оксфорд” ЗОШ №3, „Пшик” гімназії та „Нове покоління” Заболоттівської ЗОШ. Учасники презентували такі попередньо підготовлені завдання: „привітання” - гумористичне  дійство, яке передбачало демонстрацію командами логічно пов’язаних між собою жартів, мініатюр, пісенних пародій на зазначену тему; „розминка” - конкурс, у якому команди за тридцять секунд повинні придумати смішні відповіді на запитання, які ставлять інші команди та „домашнє завдання” - гумористична міні-вистава, виконана учасниками команд, в основу якої покладено сюжет на задану тему.

  Цікавими, не ординарними, захоплюючими і зовсім не схожими, незважаючи на „шкільну тематику”, були виступи всіх команд. Діти демонстрували вокальні, хореографічні здібності, висловлювали власне бачення вирішення проблем реформи освіти та висловлювали не тільки бажання і шляхи реалізації , як  зробити свою школу кращою.

    Веселу, не вимушену атмосферу в залі постійно підтримував ведучий, учень ЗОШ №5 Богдан Хлібович, не змушували сумувати присутніх в перервах між завданнями пісенні виступи вихованців  Будинку дитячої та юнацької творчості, які вдало продумані, як і вся організація заходу, культорганізатором БДЮТ Романчук С.В.

    Команди були нагороджені подяками управління освіти, а всі присутні в залі прийняли рішення продовжити розпочату естафету дитячого КВК в нашому місті. Адже тут живуть не лише розумні, талановиті, але веселі і креативні діти. Запрошуємо приєднатись до нас у квітні наступного року всі дитячі колективи міста. Розпочнемо КВК разом!

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про те, що 02.04.2019 року було проведено засідання атестаційної комісії по проведенню атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, які атестуються у 2018-2019 навчальному році.

Під час роботи атестаційної комісії було проведено атестацію 87 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, яких було проатестовано:

-на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»-65;

-на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»-17;

-на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 35;

- на присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 7;

- на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист» - 2;

- на підтвердження раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» - 10.

  Під час роботи засідання атестаційної комісії було дотримано вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930.

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

управління освіти                                                             Мочарська І.В.

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30