Управлінням освіти і науки облдержадміністрації підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції „Годівничка” та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея”.

     Всеукраїнська акція „Годівничка” щорічно організовується у вересня – квітня, починаючи з 2009 року, метою якої є проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження  орнітофауни, гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони. Вихованці гуртка „Історичне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом Зайко Марини Юріївни, організували конкурс на кращу годівничку, виготовлену з різноманітних підручних матеріалів (фанери, дерева, пластикових пляшок) та розвісили їх, допомагаючи зимуючим птахам вижити в зимовий період. Юні дослідники, при цьому, спостерігали за особливостями поведінки пернатих біля годівничок, їх видовою різноманітністю, чисельністю. А  підготувавши звіт про свою роботу, стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської акції „Годівничка” і їх дослідження тепер оцінюватимуть в Національному еколого – натуралістичному центрі у місті Києві.

      А художня робота учениці Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Матвіюк Софії була однією з кращих на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея”, де було представлено понад 200 кращих дитячих малюнків з шкіл і закладів позашкільної освіти Рівненщини. Робота дівчинки також буде представлена на Всеукраїнському конкурсі у місті Києві.

     За оригінальність, творчий підхід до виконання, відзначено і малюнок учня цієї ж школи Петрука Данила.

      Щиро вітаємо наших учасників з перемогою, бажаємо творчої наснаги, сподіваємось і на першість на рівні держави.  

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про те, що з метою забезпечення раціонального використання робочого часу, відповідно до наказу управління освіти № 15 від 06.02.2019 «Про перенесення робочих днів у 2019 році», в графіки роботи закладів освіти будуть внесені наступні зміни, а саме:

1. Перенести для працівників, що входять в систему управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради та працюють за п’ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу і неділю, робочі дні з: .

- вівторка 30 квітня на суботу 11 травня;

- понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня;

- вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

2. Керівникам закладів освіти забезпечити роботу згідно з графіком роботи закладів освіти міста.

 

 

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

управління освіти                                                                Мочарська І.В.

  Хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської Рівненської області підтверджено звання – зразковий художній колектив!

У 2019 році маємо чергове підтвердження результативності та наполегливості керівника гуртка Махоріної Ольги Павлівни та її вихованців: наказ Міністерства освіти і науки України від 17.04.2019 № 498 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», про підтвердження звання «Зразковий художній колектив» хореографічному ансамблю «Пірует».

Нагадаємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2014 № 87 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення у 2013 році почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», на підставі рішення експертної комісії з питань присвоєння, підтвердження, зняття почесних звань учнівським, студентським і педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України, хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

Вітаємо педагога та вихованців. Разом пишаємося Вашими цікавими хореографічними композиціями, яскравими образами, креативними ідеями.

 Фахівцями Вараського інклюзивно-ресурсного центру 19.04.2019 року проведено тренінгове заняття для керівників навчальних закладів міста.  Всі присутні взяли активну участь у запропонованих завданнях, «подорожували» різними видами транспорту по дивовижних країнах.  В ході заняття проговорили про новинки нормативно-правової бази інклюзивного навчання, щодо архітектурної доступності закладів освіти з урахуванням принципів універсального дизайну та розумного пристосування.

 

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30