09.04.2019 року в управлінні освіти виконавчого комітету Вараської міської ради було проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня по проведенню атестації педагогічних працівників Вараської гімназії, закладів дошкільної освіти, закладів освіти с. Заболоття, навчально-виховних комплексів № 1, № 10 та Вараського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які атестуються у 2018-2019 навчальному році. Також була проведена атестація керівників закладів освіти, які атестуються у 2018-2019 навчальному році.

Під час роботи атестаційної комісії було проведено атестацію 49 педагогічних працівників, яких було проатестовано:

-на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»-21;

-на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»-11;

-на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист»-1;

- на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»-2;

- на присвоєння педагогічного звання «старший учитель»-2;

-на присвоєння педагогічного звання «вихователь-методист»-3;

-на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист»-11;

- на присвоєння педагогічного звання «старший вихователь»-7;

- на підтвердження раніше присвоєному педагогічному званню «старший вихователь»-2.

Було проатестовано 7 керівників закладів освіти, які за результатами проведеної атестації відповідають займаній посаді.

         Під час роботи засідання атестаційної комісії було дотримано вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930.

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

управління освіти                                                                   Мочарська І.В.

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про те, що 10.04.2019 Рівненським інститутом Київського університету права Національної академії наук України було проведено профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти нашого міста.

 Під час проведення заходу представники Рівненського інституту Київського університету права ознайомили присутніх з діяльністю закладу, яка розпочалась зі створення 17 січня 1997 року при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Рівненського відділення Вищої школи права, а з 18 листопада 2005 року заклад перейменовано у Рівненський Інститут Київського університету права, який є адміністративно-територіальним відокремленим структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України державної форми власності.

 Директор РІ КУП НАН України Якимчук Володимир Леонович наголосив на тому, що свої знання студентам інституту уміло передають фахівці в галузі права, доктори юридичних наук, професори. Постійно проводяться «Майстер-класи відомих зарубіжних науковців та практиків в галузі права». Потужна матеріально-технічна база закладу, чудова бібліотека з читальною залою та комфортні умови проживання в гуртожитку для студентів інститут-це все пропонує заклад сьогодні своїм майбутнім студентам. Адже основними завданням РІ КУП НАН України є підготовка фахівців зі спеціальною освітою, які мають необхідні знання та практичні навички в галузі права та здійснення освітньої діяльності, яка відповідає стандартам вищої освіти

 

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

управління освіти                                                                   Мочарська І.В.

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30