Олімпіади МАН

   23 січня 2023 року у дистанційному форматі з використанням платформи HUMAN Школа відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За  перемогу змагались 61 учень закладів загальної середньої освіти області, серед яких і 4 ліцеїсти міста Вараш.

Перемогу здобули:

   ІІ місце – Горбунова Аліса, учениця 8 класу Вараського ліцею №3, вчитель – Валюшко Тамара Борисівна;

   ІІІ місце – Марковець Микола, учень 10 класу Вараського ліцею №3, вчитель – Бабецька Оксана Сергіївна.

   Вітаємо переможців і їх вчителів-наставників та бажаємо  успіхів у нових стартах та починаннях!

   21 січня 2023 року пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Олімпіада відбулась у дистанційному форматі на платформі HUMAN Школа з використанням системи відеоспостереження Google Meet. 

   До складу команди Вараського району ввійшли четверо наших ліцеїстів і всі стали переможцями, зайнявши одне друге та три третіх місця.  

Перемогу здобули:

   ІІ місце – Пуха Софія, учениця 10 класу Вараського ліцею №6, вчитель – Затірка Лариса Іларіонівна;

   ІІІ місце – Басик Влада, учениця 8 класу Вараського ліцею №1, вчитель – Охремова Тетяна Іванівна;

   ІІІ місце – Гера Максим, учень 9 класу Вараського ліцею №6, вчитель – Горбачик Ольга Віталіївна;

   ІІІ місце – Сидоренко Артем, учень 10 класу Вараського ліцею №1, вчитель – Івасюк Галина Євгеніївна.

   Вітаємо учнів та їх вчителів-наставників із значним досягненням та бажаємо  успіхів до нових перемог! Дякуємо вчителям за результативну підготовку юних математиків!

   17 січня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагались 40 здобувачів освіти області. До команди юних правознавців Вараського району ввійшли 3 учні Вараської міської територіальної громади.     

   Вітаємо з перемогою (ІІІ місце)  Васерука Романа, учня 10 класу Вараського ліцею № 1 та вчителя Микулінську Тетяну Данилівну.   

   Бажаємо успіхів у нових стартах та починаннях!

   16-17 січня 2023 року Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (перевірка робіт членами журі, постерний захист науково-дослідницьких робіт). На конкурс було подано 43 роботи учнів 7-11 класів. Учасниками конкурсу були 41 слухач та 2 дійсних члени 2022 року. Конкурс відбувався у двадцяти трьох секціях десяти відділень. Учасники конкурсу презентували результати різноманітних науково-дослідницьких робіт у таких відділеннях: мовознавства – 10, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 8, історії – 7,  хімії та біології – 4 учні, фізики та астрономії – 4, філософії та суспільствознавства – 3, наук про Землю – 2, інформаційних технологій  – 2, математики – 2, екології та аграрних наук – 1.

   11 січня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з української мови та літератури. За перемогу в олімпіаді  змагались 63 учні закладів загальної середньої освіти області.

   Вітаємо із зайнятим ДРУГИМ місцем Бойко Юлію, ученицю 11 класу Вараського ліцею №3, та вчителя Лінник Ольгу Олексіївну.

   12 січня 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з   інформатики. Серед 53 учасників змагань наші учні вибороли три ТРЕТІХ місця.

   Перемогу здобули:

Гера Максим, учень 9 класу Вараського ліцею №6 (вчитель Лозанович Наталія Ігорівна),

Барабух Андрій, учень 10 класу Вараського ліцею №6 (вчитель Яринич Тамара Віталіївна),

Васьковець Андрій, учень 10 класу Вараського ліцею №1  (вчитель Грушевська Тетяна Володимирівна) – виступав за 11 клас.

   Вітаємо переможців і їх наставників!

   26 грудня 2022 року на базі Вараського ліцею №1 Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад  з інформатики, правознавства, польської мови.  Учасниками олімпіад від Вараської міської територіальної громади  були: з інформатики – 12 ліцеїстів міста Вараш, з правознавства – 14, з польської мови – 1.   Кращі роботи учасників олімпіад були відправлені на оцінювання членами журі, що відбувалося у смт. Зарічне (правознавство), смт Володимирець (інформатика). За результатами оцінювання журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад перемогу здобули:

   22 грудня  2022 року у дистанційному форматі відбувся ІІІ (обласний етап) XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 98 учасників від закладів загальної середньої освіти Рівненської області, а від нашої громади -  8 здобувачів освіти.

   Серед переможців обласного етапу - учениця Вараського ліцею №1 ЯЛОВЕГА Єлизавета Миколаївна (вчитель ТЕТЄНЄВА Жанна Володимирівна), яка виборола І призове місце серед учнів 11-х класів!

   Вітаємо ЯЛОВЕГУ Єлизавету з перемогою!  Бажаємо подальших творчих і інтелектуальних успіхів!

   Дякуємо ТЕТЄНЄВІЙ Жанні Володимирівні за належну підготовку учениці.

   22 грудня 2022 року на базі Вараського ліцею №5 Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з англійської мови.  Учасниками олімпіади від Вараської міської територіальної громади  були 24 ліцеїсти міста Вараш.  14 кращих робіт учасників олімпіади були відправлені на оцінювання членами журі, що відбувалося у смт. Зарічне Вараського району. Приємно відзначити, що за результатами оцінювання журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови всі 14 учасників стали переможцями, виборовши 4 перших, 6 других та 4 третіх місць.

   22 грудня 2022 року на базі Вараського ліцею №5 Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

   Учасниками олімпіади були 15 учнів (6 хлопців та 9 дівчат) закладів освіти Вараської міської територіальної громади.

8 учнів стали переможцями, виборовши 2 других та 6 третіх місць.

   20 грудня 2022 року на базі Вараського ліцею №2 Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з хімії, української мови і літератури  та перевірку робіт учнів 7–11-х класів закладів загальної середньої освіти із 6 територіальних громад Вараського району, які взяли участь в олімпіадах.  Учасниками олімпіад від Вараської міської територіальної громади з української мови та літератури були 25 учнів та з хімії - 23 учні.  

Сторінка 1 з 3

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31