Олімпіади МАН

      Протягом жовтня 2021 року відповідно до наказу департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 05.10.2021 №189 у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади  проходили учнівські олімпіади із навчальних предметів. Цьогоріч І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів проходив у два тури відповідно до графіка проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, затвердженого наказом управління освіти і науки РОДА:

- перший тур – олімпіади у закладах загальної середньої освіти за єдиними завданнями, розробленими Рівненським ОІППО;

- другий тур – міжшкільні олімпіади на рівні територіальних громадах шляхом конкурсу між  роботами переможців І (шкільного) туру І етапу (по дві роботи із класу, які набрали найбільшу, але не менше 50% від максимальної кількості балів).

 На другий (міжшкільний) тур олімпіад було подано 594 роботи із 18 навчальних дисциплін, який проходив з 19 по 25 жовтня. За результатами перевірки учнівських робіт членами журі було сформовано склад команд-учасниць ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – по 4 учасники кожного класу відповідного предмета.

01-12 березня в Рівненській області на базі Рівненської Малої академії наук учнівської молоді проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цьогоріч конкурс відбувався дистанційно. Основними завданнями конкурсу стали виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в учнів самостійності, наполегливості, вміння обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції

Команда учнів Вараської міської територіальної громади складалася з 16 осіб, які представляли свої наукові роботи у дев’яти наукових відділеннях.

 Із метою творчого, духовного, інтелектуального розвитку та професійного самовизначення дітей і молоді 26-28 січня 2021 року відбувся І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

 

 

 На конкурс було подано  33 роботи учнів 9-11 класів: Вараський ліцей № 3 - 17  робіт, Вараська гімназія  - 8 робіт, Вараський ліцей №2 – 3 роботи,  Вараський ліцей № 5 – 2 роботи, Вараський ліцей №1, Вараський ліцей №4, Старорафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – по одній роботі. Учасниками конкурсу були 31 слухач, 1 дійсний член 2020 року, 1 кандидат у дійсні члени 2020 року. Конкурс відбувався в дев’ятнадцяти секціях десяти відділень. Учасники конкурсу презентували результати різноманітних науково-дослідницьких робіт у таких відділеннях:

   хімії та біології – 6 учнів,

   екології та аграрних наук – 5,

   мовознавства – 5, 

   літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 4,

   історії – 4, 

   філософії та суспільствознавства – 3,

   наук про Землю – 3,

   фізики та астрономії – 1,

   технічних наук – 1.

Цьогорічна програма конкурсу передбачала участь конкурсантів у двох розділах: заочне оцінювання дослідницьких робіт та постерний захист. Конкурс проходив дистанційно з використанням додатку Google Meet.

 26-28 січня 2021 року проходить І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

 Конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт, на противагу минулорічному, відбувається у новому, дистанційному форматі.

 Цей формат наукового спілкування сприяє створенню нових платформ та осучасненню вже існуючих складових науково-освітнього процесу.

 Нові виклики диктують нам нові реалії.

 Конкурс об'єднує школярів Вараської міської територіальної громади в інтелектуальний інтернет-зв'язок та надає можливість учням-дослідникам виявити свою творчість, винахідливість та неординарність, щоб розповісти про власні наукові дослідження, ідеї, проєкти, презентувати власні досягнення та креативні підходи до досліджень.

 Цьогоріч на конкурс подано 33 роботи у 10 відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю; технічних наук; математики; фізики та астрономії;  хімії та біології; екології та аграрних наук.

 Члени журі – методисти методичного кабінету закладів освіти та педагогічні працівники – у ході постерного захисту та заочного оцінювання  робіт оцінюють глибину розкриття учасником обраної теми, його обізнаність у сучасному стані сфери дослідження, уміння аргументовано відстоювати свою точку зору.

Бажаємо учням-конкурсантам творчої наснаги та нових здобутків у наукових пошуках!

 13.05.2020 та 15.05.2020 відбулися засідання комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради щодо відзначення обдарованої учнівської молоді та педагогічних працівників закладів освіти Вараської міської територіальної громади за результатами 2019-2020 навчального року.

  Комісією  визначено  39 кращих учнів та вихованців   закладів освіти Вараської міської територіальної  громади, які  здобули перемоги в обласних етапах олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, та  будуть  відзначені грошовими винагородами .

  Також комісією визначено 10 учнів та вихованців закладів освіти , яких буде відзначено премією міського голови в номінаціях: «Інтелект року» - за підсумками участі в олімпіадах з базових  дисциплін ; «Дослідник року» - за підсумками участі в конкурсах науково-дослідницьких робіт; «Талант року» - за підсумками участі у творчих конкурсах ; «Спортсмен року» - за підсумками участі в спортивних змаганнях та «Лідер учнівського самоврядування» - за активну участь у громадському житті.   

  Нагородження відбудеться 20.05.2020 на відкритих площадках Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (для учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Закладу загальної середньої освіти с. Заболоття), Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №3 (для учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №3 і Будинку дитячої та юнацької творчості), Вараської гімназії (для учнів Вараської гімназії, Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5) з  дотриманням протиепідемічних заходів.    

 За підсумками роботи у підготовці переможців  обласних етапів олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань у 2019-2020 навчальному році  комісією визначено педагогічних працівників, яких буде  відзначено  грошовими винагородами у травні 2020 року .

     Вітаємо   усіх учнів , вихованців та педагогічних працівників Вараської міської територіальної громади  та дякуємо за Вашу працю!

 

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

Див.вкладення

  ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році не проводиться. Про це вказано у наказі Міністерства освіти і науки України №525 від 16.04.2020 (наказ - Див.вкладення).

23 лютого 2020 року відбувся заключний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області – власне, захист наукових робіт. Учасники конкурсу представили на розсуд журі 729 наукових і творчих досліджень. Учасниками Конкурсу були і 17 учнів м.Вараш, які представляли роботи у сімнадцяти секціях восьми відділень.

Перемогу (ІІІ місце) в конкурсі у відділенні хімії та біології вибороли дві учениці  Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3:

Верешко Анна, учениця 9 класу – секція «Валеологія» (Науковий керівник Козодой Ольга Василівна)

Остапчук Уляна, учениця 10 класу - секція «Хімія» (Науковий керівник Мельник Уляна Станіславівна).

 Вітаємо учнів та їх керівників  із перемогою. Бажаємо нашим юним науковцям цьогорічного конкурсу-захисту не зупинятися на досягнутому, нових звершень і успіхів на шляху до нових знань.

15-16 лютого 2020 року у Рівному пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 79 учнів закладів освіти області: 25 учнів 9-го класу, 28 учнів 10-го класу та 26 учнів 11 класу.
Нашу команду представляли 6 учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Виборовши 5 призових місць, юні олімпійці на рівні з командою Здолбунівського району показали найкращі результати.
Перемогу здобули:
ІІ місце - Лобанов Данило, учень 10 класу, вчитель Грушевська Тетяна Володимирівна
ІІ місце - Бойко Владислав, учень 10 класу (виступав за 11 клас), вчитель Грушевська Тетяна Володимирівна
ІІІ місце - Позднякова Олександра, учениця 10 класу, вчитель Грушевська Тетяна Володимирівна
ІІІ місце - Литвинчук Ілля, учень 9 класу, вчитель Мельник Олена Петрівна
ІІІ місце - Слобода Ірина, учениця 9 класу, вчитель Мельник Олена Петрівна, Мамчич Мирослава Сергіївна
Вітаємо учнів і їх вчителів-наставників та бажаємо подальших перемог!!!

11 лютого 2020 року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії серед учнів 8-11 класів Рівненської області.

За перемогу змагались 108 учнів закладів освіти області; 29 учнів 8-го класу, 27 учнів 9-го класу, 23 десятикласники, 29 учнів 11-го класу.

Сторінка 1 з 16

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31