З 28.11.2022  освітній процес в закладах дошкільної освіти здійснюватиметься таким чином:
 
в ЗДО №7 будуть приймати дітей із ЗДО №7, №2, №3, №5;
- в ЗДО №10 будуть приймати дітей із ЗДО №10, №4, №1, села Заболоття;
- в ЗДО №11 будуть приймати дітей із ЗДО №11, №6, села Стара Рафалівка;
- в ЗДО №12 будуть приймати дітей із ЗДО №12, №;8.
 
   Шановні батьки, у кого є можливість залишити дітей вдома, залиште.
   Якщо будуть зміни в роботі закладів дошкільної освіти додатково повідомимо.
   Бережіть себе та своїх рідних.
   Усім гарного вечора!

   З 28.11.2022 освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-11 класів буде здійснюватись за змішаною формою навчання.

   За детальною інформацією щодо черговості виходу на навчання паралелей класів в режимі офлайн та використання споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів просимо звертатися безпосередньо у заклади освіти.

   У Заболоттівській гімназії та Рудківському закладі загальної середньої освіти  освітній процес для учнів буде організовано в режимі  онлайн.

   Бережіть себе та своїх рідних!

   Сьогодні, 25 листопада, управління освіти провело дружню зустріч з представниками освітніх закладів Клесівської, Дубровицької та Вирівської громад . Учасники заходу відвідали Вараські ліцеї N1 та N4, Інклюзивно-ресурсний центр, де директори ознайомили усіх присутніх з роботою закладів.
Про створення та діяльність ЦПРПП гостей проінформувала директорка центру Олена Матвіюк. Директор Вараського ІРЦ, Наталія Шаблевська ознайомила з роботою центру та планами на майбутнє.
ЗАПИТУВАЛИ:
- Як можна вирішити питання щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог в облаштованих укриттях, зокрема знепилення підлоги?
 
ВІДПОВІДАЄМО:
- Це питання надто проблематичне для закладів загальної середньої освіти, оскільки в укриття спускається велика кількість людей. Аби усунути такий недолік, нами було опрацьовано безліч варіантів покриття підлоги. Також консультувалися з фахівцями будівельної галузі, вивчали як якісні характеристики матеріалів, так і їх цінову політику. Опрацювавши усі можливі варіанти, управління освіти прийняло рішення усунути цей недолік власними силами таким чином: спочатку прогрунтувати бетонну підлогу, а згодом покрити шаром гумової фарби.
Такі роботи вже проведено в найпростіших укриттях трьох закладів загальної середньої освіти: Вараських ліцеях №4, №5, №6.
Переконавшись в ефективності такого методу покриття підлоги, вирішили застосувати його й в інших укриттях закладів освіти.

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Листопад 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30