04.04.2019 відбулась зустріч з батьками, керівниками та шеф-кухарями закладів дошкільної освіти. Обговорювали питання введення дієтичного харчування дітям, які мать в такому харчуванні  потребу (за призначенням лікаря). Попередньо ознайомились з двотижневим меню. Батьків, котрі не були присутні на зустрічі, просимо ознайомитись з вказаним меню у вкладенні.

   Під такою назвою 04.04.2019 на базі ЗОШ №5 відбувся міський фестиваль дитячих команд КВК серед учнів закладів загальної середньої освіти.Фестиваль проводився з метою розвитку дитячого гумору в місті Вараші, виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля школярів. 

  В заході взяли участь команди: „Школярі НУШ” ЗОШ №2, „Вараський Оксфорд” ЗОШ №3, „Пшик” гімназії та „Нове покоління” Заболоттівської ЗОШ. Учасники презентували такі попередньо підготовлені завдання: „привітання” - гумористичне  дійство, яке передбачало демонстрацію командами логічно пов’язаних між собою жартів, мініатюр, пісенних пародій на зазначену тему; „розминка” - конкурс, у якому команди за тридцять секунд повинні придумати смішні відповіді на запитання, які ставлять інші команди та „домашнє завдання” - гумористична міні-вистава, виконана учасниками команд, в основу якої покладено сюжет на задану тему.

  Цікавими, не ординарними, захоплюючими і зовсім не схожими, незважаючи на „шкільну тематику”, були виступи всіх команд. Діти демонстрували вокальні, хореографічні здібності, висловлювали власне бачення вирішення проблем реформи освіти та висловлювали не тільки бажання і шляхи реалізації , як  зробити свою школу кращою.

    Веселу, не вимушену атмосферу в залі постійно підтримував ведучий, учень ЗОШ №5 Богдан Хлібович, не змушували сумувати присутніх в перервах між завданнями пісенні виступи вихованців  Будинку дитячої та юнацької творчості, які вдало продумані, як і вся організація заходу, культорганізатором БДЮТ Романчук С.В.

    Команди були нагороджені подяками управління освіти, а всі присутні в залі прийняли рішення продовжити розпочату естафету дитячого КВК в нашому місті. Адже тут живуть не лише розумні, талановиті, але веселі і креативні діти. Запрошуємо приєднатись до нас у квітні наступного року всі дитячі колективи міста. Розпочнемо КВК разом!

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30