Версія для друку

«ЕНЕРГІЯ ДОБРА» НАШИМ ДІТЯМ!

Автор 31 серп.,2022

   «Енергія добра» - під такою назвою працівники Рівненської АЕС четвертий рік поспіль реалізовують свій благодійний проєкт по допомозі сім'ям, які потрапили в скрутне матеріальне становище, підготувати дітей до школи. Участь у проєкті беруть працівники всіх 22 підрозділів підприємства, які готують на замовлення батьків, найнеобхідніше нашим діткам до школи.

    Цьогоріч захід проведено 31 серпня в приміщенні актової зали Вараського ліцею №1, де працівники РАЕС привітали зі святом 1 вересня та власноручно подарували подарунки 69 діткам нашої громади. Долучились до заходу і працівники апарату управління  освіти, які підготували подарунки до школи для двох учнів. Вітали присутніх вихованці гуртків Палацу культури ВП РАЕС.

   Координатор проєкту «Енергія добра» Ірина ЖУК запевнила, що проєкт дієвий впродовж року і незабаром атомники з благодійною допомогою відвідають сім'ї в селах Собіщиці та Мульчиці  та зустрінуться з дітками і до Дня Святого Миколая. Заплановано ще багато корисного і необхідного для тих, хто найгостріше потребує допомоги і підтримки.

   Начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ подякувала працівникам РАЕС за вміння дарувати радість і посмішки дітям, за небайдужість та турботу про наймолодших, особливо  у найскладніші періоди життя країни.

   Даруймо добро і воно повернеться кожному сторицею!

Читали 29 разів Останнє редагування 01 вер.,2022
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Галерея зображень

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі