«ДЖУРА – 2022: МІСЬКИЙ ЕТАП ПРОЙДЕНО!

Автор 20 черв.,2022

   Незважаючи на воєнне лихоліття, яке віроломно, жахливо і неочікувано нависло четвертий місяць над Україною, заклади освіти не лише завершили освітні програми 2021/22 навчального року, а і по мірі можливості, проводили виховні заходи змішаного формату. Так, 20.06.2022, на базі Вараського ліцею №5, підбито підсумки міського етапу дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), яка за рішенням обласного штабу проходила у змішаному форматі за скороченою програмою, обмеженою кількістю учасників (6 осіб) з обов'язковим дотриманням правил безпеки.

    У заході взяли участь рої старших вікових груп -  «Стріла» Вараського ліцею №1, керівник Віктор МІЦЮК, «Вараські джури» Вараської гімназії, керівник Віктор ШЕВЧУК та «Сотники» Вараського ліцею №5, керівник Юрій ГУЛЯР.

   Оцінювали зусилля дітей компетентне журі у складі головного судді В'ячеслава ТИХОГО, вчителя фізичної культури Вараського ліцею №3, судді – головного секретаря Олени СТАДНИК, заступника директора Центру дитячої та юнацької творчості, судді Олени БОНДАР, заступника директора дитячо-юнацької спортивної школи та військовослужбовців Національної гвардії України.

   У конкурсі «Впоряд», який, відповідно до умов проведення, оцінювався у дистанційному форматі, змагались рої «Стріла» та «Вараські джури», які за рівнем підготовки та практичними навиками набрали однакову кількість балів, однак, переможцем було визнано рій «Стріла», який представив творче завдання і отримав додаткові бали.

   У конкурсі «Ватра» змагались всі учасники. Цікавою художньо-музичною композицією було представлення рою «Вараських джур», рій «Сотники» показав вправну спортивно-військову підготовку, а переможцем даного конкурсу  визнано рій «Стріла», який продемонстрував свою активну роботу впродовж навчального року.       

   А навики з домедичної підготовки та знання учасників з історії України рій «Стріла» демонструватиме ще на обласному етапі гри «Джура», так як за рішенням журі, виборовши перше місце, саме він, віримо, що гідно,  представлятиме нашу громаду!

   За підсумками роботи в цілому, друге місце - у рою «Вараські джури», а третє  - у рою «Сотники».

   Вітаємо наших переможців! Сподіваємось, що проведення конкурсу у даному форматі - це своєрідний і цікавий досвід, де наші «юні джури» змогли показати громаді свої вміння і навики, що вони крокують вперед і знаходять неординарні рішення у різних незвичайних ситуаціях та довели, що можна побороти, навіть, на перший погляд, непереборну силу!

Читали 94 разів Останнє редагування 21 черв.,2022
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/olimpiady-konkursy-turniry-zmahannia/item/2596-dzhura-2022-miskyy-etap-proydeno.html#sigProGalleria08c4120bca
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Липень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31