НАГОРОДИЛИ НАЙКРАЩИХ!

Автор 30 трав.,2022
   27.05.2022 на базі Вараського ліцею 4 проведено Свято талантів-2022 закладів освіти Вараської міської територіальної громади, де віншували переможців обласних, всеукраїнських, міжнародних мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, змагань, фестивалів. 
   Сертифікати для грошової винагороди, грамоти та подяки від міського голови отримали 58 учнів (вихованців) закладів освіти, які вручили міський голова Олександр МЕНЗУЛ та начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ.     
   Подяками міського голови відзначили і батьків талановитих дітей.
   Отже, переможцями у 2021-2022 році стали учні закладів загальної середньої освіти:
- ПАНЧЕНКО Зоя Дмитрівна, Вараський ліцей №1, 11 клас;
- ВЛАСЮК Олександр Вікторович, Вараський ліцей №1, 8 клас;
- ЛУТАЙ Богдана Ігорівна, Вараський ліцей №3, 10 клас;
- СИДОРЕНКО Артем Олександрович, Вараський ліцей №1, 9 клас;
- ОСИПЕНКО Максим Вікторович, Вараський ліцей №1, 8 клас;
- ШЕРЕМЕТА Дарина Олегівна, Вараський ліцей №1, 9 клас;
- ГЕРМАН Вікторія Сергіївна, Вараський ліцей  №1, 11 клас;
- ПЕТРУК Оксана Олександрівна, Вараський ліцей №1, 11 клас;
- ВОЛОЧНЮК  Ярослав Олександрович, Вараський ліцей №1, 9 клас;
- СОЛОВЙОВА Катерина Дмитрівна,  Вараська гімназія, 9 клас;
- МИЛТАНОВА Діана Станіславівна, Вараська гімназія, 10клас;
- КЛІМУК Вікторія Олександрівна, Вараський ліцей №3, 11 клас;
- ФЕДОСЮК  Олександр Вікторович, Вараський ліцей №1, 10 клас;
- НЕСТЕРЧУК Марія   Леонідівна, Вараський ліцей №3, 11 клас;
- ОШТУК Назар Іванович, Вараський ліцей  №3, 10 клас;
- ГРАДЮК Анна Віталіївна, Вараський ліцей №3, 11 клас;
- ДОБРИДНИК Анастасія Леонідівна, Вараський ліцей №2, 9 клас;
- СОСИНЕЦЬ Анна Володимирівна, Вараський ліцей №2, 10 клас;
- ПАЛІЙ Олександр Юрійович, Вараський ліцей №3, 10 клас;
- КУЧЕРУК Анастасія Олександрівна, Вараський ліцей №3, 11 клас;
- РАДЧУК Вікторія Ігорівна, Вараська гімназія, 11 клас;
- ВАСЬКОВЕЦЬ Андрій Володимирович, Вараський ліцей №1, 9 клас;
- ЖЕБРОВА Діана Олександрівна, Вараська гімназія, 11 клас;
- ЦІПКАЙЛО Андрій Ігорович, Вараська гімназія, 11 клас;
- ШЕЛЯГ Наталія Миколаївна, Вараський ліцей №3, 11 клас;
- ГУЗЕЙ Дарина Сергіївна, Вараський ліцей №3, 11 клас;
- КЛЕПАЦЬКА  Мирослава Григорівна, Вараський ліцей №1, 5 клас;
- МАКАЛЮК Анастасія Олексіївна, Вараський ліцей №1, 5 клас;
- ЛУК’ЯНЕВИЧ Анастасія Василівна, Вараський ліцей №2, 6 клас;
- ПАШКО Аполлінарія Володимирівна, Вараський ліцей №1, 8 клас;
- КУРЕЗА Єлизавета Володимирівна, Вараська гімназія,       5 клас;
- ШЕПЕТЬКО Юлія Миколаївна, Собіщицький ліцей,  7 клас;
- ЛАЛАК Марія Тарасівна, Вараський ліцей №2, 10 клас;
- ГОРПІНІЧ Софія Сергіївна, Вараська гімназія,  8 клас;
- ПУХА Софія  Михайлівна, Вараська гімназія,  9 клас;
- ВОЗНЮК Дарина Петрівна, Вараська гімназія,  11 клас;
- МУЛЯР  Давид Вікторович, Сопачівський ліцей,  5 клас;
- ЗАТІРКА  Крістіна Іванівна, Заболоттівська гімназія, 5 клас.
   Від Центру дитячої та юнацької творчості переможцями у 2021 – 2022 році стали:
- ВОЙТКО Євгенія Вікторівна;
- КОВАЛЬЧУК Мар’яна Володимирівна;
- КНЬОВЕЦЬ Дмитро Михайлович;
- РИБАЧИК Аліна Олександрівна;
- НОВАК Валерія Сергіївна;
- ОЛЕКСИН Анна Юріївна;
- ПУХА Анна Іванівна;
- ТКАЧ Артем Олександрович;
- ХОНЬКО Аліна  Миколаївна;
- ЧЕРНОВА Поліна Олексіївна;
- Зразковий художній колектив сучасного танцю «Едем» (керівник Ольга ГРЦАЙ);
- вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Віра КАСЯНЧИК.
   Номінантами премії міського голови за підсумками 2021-2022 року стали:
   Номінація «Інтелект року»:
- ВЛАСЮК Олександр Вікторович, Вараський ліцей №1, 8 клас;
- ПАНЧЕНКО Зоя Дмитрівна, Вараський ліцей №1, 11 клас.
   Номінація «Талант року»:
- БУЛАЧОК Тетяна Вікторівна, Вараський ліцей №3, 8 клас;
- РІЗАНОВИЧ Вікторія Миколаївна, Вараський ліцей №1, 11 клас;
- ШВЕЦЬ Роман Вадимович, Вараський ліцей №4, 11 клас;
   Номінація «Дослідник року»:
- МАКАЛЮК Анастасія Олексіївна, Вараський ліцей №2, 6 клас;
- КЛІМУК Вікторія Олександрівна, Вараський ліцей №3, 11 клас; 
   Номінація «Лідер учнівського самоврядування»:
- ЯРОШИК Анастасія Олександрівна, вихованка Вараського ЦДЮТ;
   Номінація «Спортсмен року»:
- ДУЛЯНИЦЬКИЙ Даниїл Михайлович, вихованець ДЮСШ;
- ЗАЄЦЬ Богдан Олегович, вихованець ДЮСШ.
   Творчі вітання звучали від вихованців Центру дитячої та юнацької творчості – Оксани ЯСЮК та Дарини СКРИПЧАК, зразкового хореографічного ансамблю «ПІРУЕТ» (керівник Ольга МАХОРІНА) та студії вокального співу «ГАРМОНІЯ» (керівник Оксана АЛЄКСЄЄНКО). Захід підготувала культорганізатор Центру дитячої та юнацької творчості – Світлана РОМАНЧУК.   
   Щиро вітаємо наших переможців, їх наставників, батьків! Наші діти – найкращі!
Читали 55 разів Останнє редагування 30 трав.,2022
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/olimpiady-konkursy-turniry-zmahannia/item/2586-nahorodyly-naykrashchykh.html#sigProGalleria29bb0da21a
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Липень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31