МІСЬКА РАДА СТАРШОКЛАСНИКІВ «ВАТРА»: ТРЕНІНГИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Автор 01 бер.,2021

25лютого 2021 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості продовжено проведення тренінгів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» в рамках проєкту «Прекрасні і не тільки» на чолі з головою - Богданом Хлібовичем, керівниками центрів – Анастасією Ярошик, Дашою Гугайло, Андрієм Чосом, Веронікою Толстобровою та координатором Оленою Стадник.

Насамперед, лідери згадали про ювілей Прометея української культури – Лесю Українку, переглянувши флешмоби вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, спільно читаючи її твори, розігруючи сценку з «Лісової пісні», обговорювали питання сучасного погляду на її творчість разом із лідером міської громадської організації «Агенція для сталого розвитку» Юрієм Пінчуком.

А безпосередньо тренінг був присвячений волонтерському руху у Вараській міській територіальній громаді: хто такі волонтери, як стати волонтером і як утриматись у такому потрібному і інтенсивному руслі, не відійти і не схибити на обраному шляху. Тренерами для лідерів виступили громадські активісти, волонтери зі стажем, лідери громадської організації «Корзина добра» - Вікторія Прокопчук та Наталія Талах. Гості не тільки розповіли про особливості волонтерського руху у нашій територіальній громаді, запропонували практичні завдання щодо готовності дітей у його участі, на виявлення якостей доброти, рішучості, відкритості, толерантності та командної роботи, відповідали на чисельні питання лідерів…

Надзвичайно сподобалася учасникам заходу і екскурсія «живим куточком», проведена директоркою Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяною Маркевич.

…Тренінгові заняття продовжуються і попереду ще багато цікавого!

Читали 84 разів Останнє редагування 01 бер.,2021
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30