„ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”.

Автор 15 квіт.,2019

    Під такою назвою 11.04.2019 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, в якому взяли участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості в 3-х вікових категоріях: І категорія – 6-10 років; ІІ категорія – 11-15 років; ІІІ категорія – 16-17 років.

    Захід проводився з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, пробудження у дітей поваги до національної спадщини.

    Відповідно до умов проведення, в конкурсі декоративно ужиткового мистецтва роботи представлено у номінаціях: художнє різьблення по дереву,  художнє плетіння, в’язання шпицями, гачком,  витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, декоративний розпис, народний живопис, бісероплетіння, паперова пластика, оригамі,  аплікація, ізонитка,  вироби з природних матеріалів, інші техніки виконання; образотворчого мистецтва – графіка, живопис, батік.

 

    Оцінювало роботи компетентне журі у складі: Маркевич Тетяни Валентинівни, директора Будинку дитячої та юнацької творчості (голова журі) та членів журі - Катюхи Людмили Федорівни, керівника гуртка „Образотворче мистецтво” ЗОШ №3, Сніжко Світлани Андріївни, керівника гуртка „Вишиванка” Вараської гімназії,  Ярути  Людмили Захарівни, керівника гуртка „Світ моїх захоплень”  ЗОШ №4 .

     На розгляд журі представлено 78 творчих експонатів, з них: декоративно – ужиткове мистецтво – 52 (вікова кетегорія 6-10 років - 19 робіт, вікова категорія 11-15 років – 24 роботи, вікова категорія 16-17 років – 9 робіт), образотворче мистецтво -26 (вікова категорія 6-10 років -9 робіт, вікова категорія 11-15 років -11 робіт, вікова категорія 16-17 років – 6 робіт).

      Всі учасники продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність, оригінальність задуму в їх виготовленні.

     Відповідно до рішення журі, в розділі „декоративно – ужиткове мистецтво”,  переможцями визначено:

- вихованців гуртка „Народна творчість” Заболоттівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за роботи „Ніжний аромат гладіолуса” та „Букет для мами” (номінація „паперопластика”), керівник Долід В.В.   – І місце;

- Рябчину Анну, вихованку гуртка „Іграшка – сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Гривасті коники” (номінація „м’яка іграшка”), керівник Сачук А.К. – І місце;

-Солдатенко Олександру, ученицю навчально-виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня”  №1, за роботу „Лелече гніздо” (номінація „вишивка бісером”), керівник Царик І.М.  - І місце;

- Дейнеко Дарину, ученицю навчально-виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І ступеня”  №1, за роботу „Осіння берізка” (номінація „бісероплетіння”), керівник Царик І.М.  - І місце;

- Гутник Софію, вихованку гуртка „Істориче краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „В гостях у бабусі” (номінація „вироби з природних матеріалів”), керівник Зайко М.Ю. – ІІ місце;

- Мороз Анну, ученицю навчально-виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І ступеня”  №10, за роботу „На чарівній землі, в мальовничому краї” (номінація „паперопластика”), керівник Масечко Л.О. - ІІ місце;

- Прокоповича Максима, учня навчально-виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І ступеня”  №1, за роботу „Моя квітуча Україна” (номінація „квілінг”), керівник Царик І.М.  - ІІІ місце;

- Тумакову Юлію - ученицю навчально-виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І ступеня”  №1, за роботу „Їжачок - боровичок” (номінація „вироби з природних матеріалів”), керівник Царик І.М.  - ІІІ місце;

                     у віковій категорії 11-15 років:

- Анцибора Анатолія, вихованця гуртка „Дизайн одягу” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Українка” (номінація „народна лялька”), керівник Білан О.М. – І місце;

- Кньовця Дмитра, вихованця гуртка „Дизайн одягу” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Зайченята” (номінація „м’яка іграшка”), керівник Білан О.М. – І місце;

- Кугно Тетяну, вихованку гуртка „Світ моїх захоплень” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, за роботу „Магнолії” (номінація „інші техніки виконання”), керівник Ярута Л.З. – І місце;

- Новак Валерію, вихованку гуртка „Іграшка – сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Зайчик” (номінація „м’яка іграшка”), керівник Сачук А.К. – І місце;

- Шевчук Марину, вихованку гуртка „Декоративно – ужиткове мистецтво” Вараської гімназії, за роботу „Казковий ліхтарик” (номінація „витинанка”), керівник Сніжко С.А. – І місце;

- Вороновську Юлію, вихованку гуртка „Декоративно – ужиткове мистецтво” Вараської гімназії, за роботу „Книжка- хатинка” (номінація „паперопластика, кірігамі”) , керівник Сніжко С.А. – І місце;

- Давидович Марину вихованку гуртка „Декоративно – ужиткове мистецтво” Вараської гімназії, за роботу „Веселі олівці” (номінація „інші техніки виконання”), керівник Сніжко С.А. – І місце;

- Сніжка Артема, учня Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, за роботу „Троянда” (номінація „вироби з дерева”), керівник Кушнерук А.С. – І місце;

- Полощук Марію, ученицю Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, за роботу „Натюрморт” (номінація „ізонитка”) , керівник Полощук Н.В. – І місце;

- Хомич Надію, вихованку гуртка „Світ моїх захоплень” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, за роботу „Мухомори” (номінація „в’язання гачком”), керівник Ярута Л.З. – І місце;

- Бартосевич Кароліну – вихованку гуртка „Дизайн одягу” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Котик” (номінація „в’язання гачком”), керівник Білан О.М. – ІІ місце;

- Ковальчук Єву, вихованку гуртка „Іграшка – сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Листівка” (номінація „паперопластика”), керівник Сачук А.К. – ІІ місце;

- Касюдика Романа, учня Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, за роботу „Динамічна Іграшка” (номінація „вироби з дерева”), керівник Кушнерук А.С. – ІІ місце;

- Нікітчук Анну, вихованку гуртка „Фантазійний світ рукоділля” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за роботу „Моя квітуча Україна”, (номінація „інші техніки виконання”),  керівник Корольчук І.Л. – ІІ місце;

- Ігнатюка Владислава, учня Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, за роботу „А ніч яка місячна...” (номінація „інші техніки виконання”), керівник Штинь Л.В. – ІІ місце;

- Федорук Софію, вихованку гуртка „Світ моїх захоплень” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, за роботу „Іграшка з помпонів”, (номінація „інші техніки виконання”), керівник Ярута Л.З. – ІІ місце;

- Подерню Богдану та Юсин Вікторію, учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, за роботу „Весняний кошик” (номінація „бісореплетіння”) , керівник Полощук Н.В. – ІІ місце;

- Лагоду Камілу та Лавренчук Дарину, учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, за роботу „Блакитні троянди” (номінація „в’язання гачком”) , керівник Полощук Н.В. – ІІ місце;

                     у віковій категорії 16-17 років:

- Сачук Катерину, вихованку гуртка „Іграшка – сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Орхідея” (номінація „інші техніки виконання”), керівник Сачук А.К. – І місце;

- Кузміч Софію, вихованку гуртка „Українаська народна вишивка” Вараської загальноосвітньої школи  №2 за роботу „Запах весни” (номінація „вишивка бісером”), керівник Веремейчук Л.М. – І місце;

- Лук’янову Валерію, вихованку гуртка „Історичне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Яскраві барви рідного краю” (номінація „вишивка”), керівник Зайко М.Ю. – І місце;

- Яйченю Назара, учня Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, за роботу „Кухонна дощечка” (номінація „художнє різблення по дереву”) , керівник Булачок В.П. – І місце;

- Легку Софію, вихованку гуртка „Художня творчість” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, за роботу „Декоративна чашка з зернятками кави” (номінація „інші техніки виконання”), керівник Антонюк І.В. – ІІ місце; 

- Федорук Юлію, вихованку гуртка „Світ моїх захоплень” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, за роботу „Польові квіти” (номінація „інші техніки виконання”), керівник Ярута Л.З. – ІІ місце.

     В розділі „образотворче  мистецтво” переможцями

                             у віковій категорії 6-10 років визнано:

-  Шокур Дарію, ученицю Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за роботи „Рідний край” та „Ромашкове поле”, керівник Неродик Л.К. –  І місце;

- Басик Владу, вихованку гуртка „Hand Made” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за роботу „Люблю свій край” керівник Лавренчук О.С. –  ІІ місце;

- Коляду Дарину, ученицю навчально-виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня” №1, за роботу „Червоні маки”, керівник Маркович В.І. -  ІІ місце;

-Коваль Валерію, вихованку гуртка „Hand Made” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за роботу „Моя натхненна земля”, керівник Лавренчук О.С. –  ІІІ місце;

                   у віковій категорії 11-15 років:

- Чех Софію, вихованку гуртка  „Юний художник” Вараської гімназії за роботу „Любий край”, керівник Гутник М.М. – І місце;

- Гутник Анастасію, вихованку студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Батьківська хатина”, керівник Мельник А.М. - ІІ місце;

- Гоштук Богдану, вихованку гуртка „Hand Made” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за роботу „Там, де гори, полонини”, керівник Лавренчук О.С. –  ІІ місце;

- Шеляг Наталію, вихованку гуртка „Юний художник” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за роботу „Я люблю свій рідний край”, керівник Катюха Л.Ф. - ІІ місце;

- Полощук Марію, вихованку гуртка „Юний художник” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за роботу „Ранок”, керівник Катюха Л.Ф. - ІІ місце;

- Матвійчук Анастасію, вихованку гуртка „Чарівний пензлик” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Рідний куточок”, керівник Павлусь Б.С. - ІІІ місце;

- Пікуся Владислава, вихованця гуртка „Художня творчість” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 за роботу „Водоспад у лісі”, керівник Антонюк І.В. - ІІІ місце;

                          у віковій категорії 15-17 років:

- Теребейчик Катерину, вихованку студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу „Моє дитинство”, керівник Мельник А.М. - І місце;

- Дудік Маргариту, ученицю Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за роботу „Люблю свій рідний край”, керівник Сернюк Л.В. - ІІ місце.

   Всі переможці нагороджені грамотами управління освіти. А кращі роботи юних варашан будуть представлені на обласній виставці – конкурсі. 

Читали 24 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/olimpiady-konkursy-turniry-zmahannia/item/1425-%E2%80%9Eznay-i-lyubi-sviy-kray%E2%80%9D.html#sigProGalleria65a2d63f50
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31