Визначені кращі педагоги-позашкільники Рівненщини

Автор 18 бер.,2019

 У місті Рівне відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019».
Серед призерів – керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області – талановиті педагоги, які прагнуть самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності: Столярець Ірина Миколаївна та Зайко Марина Юріївна.
 Цьогоріч конкурс проходив за п’ятьма напрямами позашкільної освіти: туристсько-краєзнавчим, військово-патріотичним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним та дослідницько-експериментальним.
Згідно з протоколами журі, учасники конкурсу від закладу позашкільної освіти міста Вараш мають наступні результати:
– ІІ місце в еколого-натуралістичному напрямі обласного етапу здобула Столярець Ірина Миколаївна, керівник гуртка «Юні акваріумісти»;
– ІІІ місце в туристсько-краєзнавчому напрямі виборола Зайко Марина Юріївна, керівник гуртка «Історичне краєзнавство».
 Нагадаємо, що мета конкурсу – підтримка творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на позашкільні навчальні заклади.
Від усієї душі вітаємо наших призерів і хочемо сказати, що Ваші досягнення були гідними. Бажаємо завжди залишатися переможцями по життю, ніколи в собі не сумніватися, постійно прагнути до перемог і високих нагород.

Читали 8 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29