Масові заходи, турніри, конкурси (192)

 В грудні 2020- січні 2021 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проведено обласну новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція» та обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

 Метою виставки  «Новорічна композиція» є пропаганда серед дітей бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

 На виставку представлено більше 500 робіт у номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Новорічний подарунок», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний букет», «Сюжетна композиція».

 Серед активних учасників і переможців – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості!

 12 шкіл протягом року отримають технологічні подарунки, зокрема - інтерактивні дошки, планшети, ноутбуки або інші гаджети.

 Міністерство освіти і науки України підтримало спільну ініціативу інноваційної телекомунікаційної компанії Deltahost та ГС «Освіторія», які започаткували проєкт «Прокачай школу». 

 Проєкт громадської спілки та бізнесу допоможе технологізувати українські заклади освіти.

 «Сьогодні школи отримують певне фінансування на закупівлю комп'ютерного та цифрового обладнання як від державного, так і від місцевих бюджетів. Але, звісно, цього не завжди буває достатньо. Тому ми підтримуємо ініціативи, які йдуть від бізнесу, і закликаємо представників технологічних компаній наслідувати приклад своїх соціально відповідальних колег», – зазначив заступник Міністра освіти з питань цифровізації Артур Селецький.

 У межах проєкту щонайменше 12 шкіл протягом 2021 року отримають технологічні подарунки, зокрема - інтерактивні дошки, планшети, ноутбуки або інші гаджети. Загальний кошторис подарунку для однієї школи становить 30 тисяч гривень. 

 «Ми започатковуємо цей проєкт, щоб школи в кожному куточку країни мали доступ до технологій. Щомісяця ми гарантовано технологізуємо одну школу. Насамперед ми орієнтуємось на школи, які не мають комп'ютерної техніки належного рівня або потребують проведення високошвидкісного інтернету. Ми будемо раді, якщо інші компанії братимуть активну участь у підвищенні рівня цифровізації української освіти та долучаться до проєкту, в такий спосіб масштабуючи імпакт та збільшуючи кількість шкіл», – наголосив директор та співзасновник Deltahost Дмитро Земляний.

 Участь у відборі можуть взяти всі школи, які заповнять анкети. Прийом анкет триватиме до 1 грудня 2021 року. Щомісяця обиратимуть одну школу. 

 Уся інформація про перебіг проєкту та його учасників буде регулярно публікуватися на вебресурсах ГС «Освіторія»: на сайті та у фейсбуці.  

 У разі виникнення  додаткових питань можна буде звернутися за телефоном +38 (095) 469 58 39 або електронною поштою asm@osvitoria.org.  

 Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2020 році, затвердженого наказом управління освіти і науки  Рівненської обласної державної адміністрації від 28 грудня 2020 року № 536, з 15 по 31 грудня 2020 року  навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений обласний етап конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай».

 На розгляд журі були запропоновані роботи за такими напрямами: об’ємна тканепластика, штучні квіти, народна лялька, м’яка іграшка, аплікація, вишивка стрічкою, печворк.

 На конкурс було представлено 237 робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх районів області, закладів освіти об’єднаних територіальних громад та  міст Вараша, Дубно, Рівне, Острога.

 На підставі рішення журі, за напрямом «Вишивка стрічкою», БУЛАН Маргарита, вихованка гуртка “Фантазійний всесвіт рукоділля” Будинку дитячої та юнацької творчості,  зайняла І призове місце з роботою «Букет», керівник КОРОЛЬЧУК Інна Леонідівна.

Вітаємо із перемогою та бажаємо і надалі продовжувати реалізовувати свої творчі плани!

 

 Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області – знову серед переможців!

 

 За результатами проведення обласного конкурсу «Кращий позашкільний навчальний заклад року», заклад позашкільної освіти міста Вараш ввійшов у трійку лідерів, здобувши почесне ІІ місце у номінації «Комплексний позашкільний навчальний заклад».

 

 За підсумками журі, педагогічний колектив закладу довів, що система освітнього процесу позашкільної освіти Вараша спрямована на формування пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентностей вихованців та забезпечує здобуття якісної позашкільної освіти. Пріоритетним завданням діяльності закладу у 2020-2021 навчальному році є модернізація освітньої діяльності відповідно до запитів суспільства і держави та спрямована на забезпечення формування компетентностей та розвиток здібностей у дітей та учнівської молоді.

 Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджений грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та цінним подарунком.

 Учениця Вараського ліцею №3 ШЕЛЯГ Наталія здобула І призове місце у обласному конкурсі дитячого малюнка «Україна без корупції» (вікова категорія 15-17 років), керівник КАТЮХА Людмила Федорівна!

 Обласний конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції» проходив з 01 по 07 грудня 2020 року, на який було представлено 192 дитячих роботи із районів, міст та ОТГ Рівненської області. Робота Наталії стала найкращою у її віковій категорії.

  Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів! 

  За підсумками роботи закладів позашкільної освіти Рівненської області у 2020 році Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради знову здобув ІІ призове місце у номінації «комплексний позашкільний навчальний заклад».

 Вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник ЗАЙКО Марина Юріївна) з дослідницькою роботою «Традиційні українські прикраси» здобули перемогу у обласному конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» у номінації «Із батьківської криниці».

 Вітаємо керівника та наших переможців ! Щиро сподіваємось, що досліджувати звичаї і традиції нашого народу, його історичне минуле буде вашим пріоритетом в подальшій роботі! Нових перемог! 

  29.12.2020 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено міський етап дистанційного етнографічного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади. Музичні твори були представлені у ІІІ вікових категоріях: І – 6-10 років; ІІ – 11-14 років; ІІІ – 15 – 17 років.

  В заході взяли участь п'ять ансамблів, три дуети та  п'ять виконавців-солістів від закладів загальної середньої освіти і Будинку дитячої та юнацької творчості.

  У складі журі – керівники музичні закладів дошкільної освіти: Валентина НАЙДИЧ (НВК №10), Надія ПАМПУШИК (ЗДО №2), Ольга ПАШКО (ЗДО №11), які і визначили переможців. А ними стали:

 23.12.2020 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який щорічно проходить під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої» у номінаціях : «Література», «Історія України і державотворення» та «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».

 Цьогоріч, темою у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення» були слова Василя Стуса «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік».

 Запрошуємо керівників закладів освіти, учителів української мови та літератури, математики, трудового навчання взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2021».

 Деталі у вкладенні.

Сторінка 1 з 14

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31