Масові заходи, турніри, конкурси (139)

  18-21.06.2019 в м. Березне представники міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра” на чолі з координатором, заступником директора Будинку дитячої та юнацької творчості Оленою Стадник, взяли участь у обласній літній профільній школі для лідерів учнівського самоврядування Рівненщини. Учасники змогли відвідати тренінги для лідерів  «Розвиток лідерських якостей», «STOP Булінг», «Як переконати інших», «Робота в команді» та координаторів «Дорога до вчинку», «Створення позитивного  мікроклімату в дитячому колективі», майстер-клас «Надання першої медичної допомоги», були учасниками флешмобу „Україна – понад усе!”, екологічного квесту «За чисте довкілля».

 Лідери проаналізували роботу обласної ради старшокласників „Імпульс” за навчальний рік та обговорили плани на майбутнє.  В рамках роботи Школи лідерів проведено конкурс „Лідер року – 2019”, де лідер міської ради старшокласників з Вараша, учень ЗОШ №5 Богдан Хлібович  виборов призове ІІ місце.

  Взяв участь Богдан і у конкурсі на голову обласної ради старшокласників „Імпульс”, де став переможцем! Лідери Рівненщини визнали його найкращим!

  Щиро вітаємо Богдана з перемогою! Бажаємо завжди бути першим, досягати нових висот  та вести за собою інших!

  Дякуємо за роботу педагогам Будинку дитячої і юнацької творчості за вміння шукати, виховувати,  підтримувати і розвивати  юні таланти!

 

  Формування фізичної досконалості, зміцнення  здоровя, загартування, виховання спритності, сили та витривалості ми починаємо з дитинства. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей з 3 по 13 червня у закладах дошкільної освіти  міста Вараша проведено спортивне свято « Веселі старти».

 В програмі свята були  ігри з клоунами, естафети «Жабки», «Хто швидше», «Сороканіжка», «Школа пішохідних наук», конкурси малюнка на асфальті. Спортивні заходи спрямовані на розвиток якостей витривалості та формування сталої традиції до занять фізичною культурою та спортом.

 Діти показали хороші навички вправності, рухливості, отримали емоційне задоволення та заряд енергії.  Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво, яскраво, гамірно і надзвичайно весело. Природно, на святі переможених та переможців не було, тому що перемогла дружба.

Задоволені були всі: і учасники змагань, і вболівальники.Адже життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю. Щасливе життя  та здоровя – це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.

  07.06.2019  в ПК ВП РАЕС відбудеться півфінал освітнього проекту „Відкривай Україну”, на який приїдуть команди – півфіналісти проекту з Рівненської та Волинської областей. Початок 0 10.00 годині. Конкурс відбудеться у форматі пітчингу проектів, на якому 2 представники від команди будуть презентувати реалізовані проекти у своїх громадах. А команди – переможці півфіналу будуть представляти свої проекти восени уже в місті Києві. Детальніше про проект можна пізнати на сайті: http://vidkruvai.com.ua/about/.   

  Окрім конкурсної частини, на заході передбачено багато активностей. Локаціями Фестивалю будуть „Світове кафе” та „Панельна дискусія”, „Експозиції та активності освітніх ініціатив регіону”, до роботи можуть долучатися всі. Для участі у локаційних проектах та деталі за посиланням: http://form.gle/KZ7Zp5AUzBRnTiXx9.

    Запрошуємо всіх бажаючих відвідати чудовий захід! Давайте разом вчитися змінювати наше місто на краще!

  Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. Недарма видатні діячі нашої держави надавали виняткового значення формуванню розумового потенціалу українського громадянства, вважаючи, що тільки еліта може просувати суспільство й державу до висот досконалості. І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати таланти, починаючи з найменших літ. Вже стало доброю традицією в місті щорічно віншувати талановитих учнів.

24 травня 2019 року в актовій залі  Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося щорічне свято вшанування обдарованої учнівської молоді міста. 

    На заході були присутні учні навчальних закладів міста, батьки, вчителі,  міський голова Сергій Анощенко, народний депутат України Василь Яніцький, заступник міського голови Анатолій Кречик, начальник управління освіти Олена Корень, заступник начальника управління освіти Анатолій Горайчук, завідувач комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти» Ніна Кремінська.

    Теплими словами вітали переможців обласних та всеукраїнських етапів олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та інших інтелектуальних, творчих  конкурсів  міський голова Сергій Анощенко та начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Корень. Вітаючи  учнів  міста з досягненнями, Сергій Іванович підкреслив,  що  наше місто  багате талантами. Він подякував юним талантам за цілеспрямованість та жагу до знань, а учителям – за титанічну  й  самовіддану працю. Зі словами вітання звернулася до талановитої учнівської молоді начальник управління освіти Олена Корень зазначивши, що сьогодні у залі зібрались кращі із кращих, ті, хто славиться навчальними досягненнями, заглиблюється в таємниці наук і досліджень, хто не шкодує себе на спортивних майданчиках, дарує свій талант, творчість вдячним глядачам. «Ви знову і знову доводите, що ви – найкращі».    Слова щирої подяки адресувалися також всім батькам учнів, які допомагають навчати й виховувати плеяду майбутніх громадян держави.

    Премією міського голови  у 5 номінаціях відзначено дев’ять учнів, які досягли високих результатів на Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях, фестивалях.

 20 травня 2019 на базі Вараського інклюзивно-ресурсного центру відбулась ділова гра для вихователів-методистів  закладів міста «Інклюзивне навчання шлях до соціалізації дітей з особливими освітніми потребами».  В ході гри учасники працювали в командах, вирішували спірні питання та творчі завдання. Підсумком стало зазначення того, що розбудова інклюзивної освіти та впровадження інклюзивного навчання передбачає зміни на рівні державної освітньої політики, на рівні практичної роботи закладів освіти, а також зміни у кожному із нас, а саме: зміни у ставленні до оточуючих, виховання толерантності, терпимості один до одного.

 Фахівцями Вараського інклюзивно-ресурсного центру 17.05.2019 проведено захід для вчителів-логопедів, дефектологів міста.

 В ході зустрічі  були проведені ігри та вправи на розвиток позитивної мотивації, зняття психологічної напруги та підвищення творчої активності фахівців.

20 травня 2019 року відбувся підсумковий творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області «Країна творчості звітує»

Палац культури ВП «Рівненська АЕС» ім. Лесі Українки гостинно відкрив двері для вихованців, педагогів та батьків позашкільного закладу.

 Традиційний захід, що став візитівкою закінчення навчального року в позашкільній освіті міста, привніс у травневий день безліч позитиву, приємних вражень, щирих захоплень. Адже велелюдність, креативність, творчість і талановитість – ті особливості, які виділяють будь-який захід Будинку дитячої та юнацької творчості незалежно від місця, часу та теми проведення.
Щорічна феєрія дитячої творчості заполонила серця і душі глядачів.

 16-17 травня в м.Вараш стартувала щорічна Всеукраїнська військово-патріотична гра "Сокіл (Джура)". Вже за традицією, кожна школа нашої громади сформувала свою команду – рій, які боролися за перемогу і право представляти Вараську громаду на обласних змаганнях.

Змагання були цікавими, змістовними та захоплюючими. Перемогу в запеклій,чесній боротьбі  здобула Вараська гімназія. Щиро вітаємо переможців, бажаємо  натхнення, гарних вражень та емоцій на обласному етапі. Дякуємо за сприяння та участь в проведенні гри військовій частині 3045 Національної гвардії України, батькам учнів, які в усьому підтримували та допомагали.

15 травня 2019 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер».

Конкурс, переконані організатори, сприяє формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: «Екологічна мода» та «Екологічний театр». У фестивалі взяли участь 110 учнів (23 команди) із 11 районів і 3 міст Рівненської області. Окремі команди виступали у двох номінаціях.

Команда «Шанс» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради під керівництвом Романчук Світлани Володимирівни традиційно виступала у двох номінаціях.

 14 травня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Рівненська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей №19 проведено ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед учнів закладів загальної середньої освіти області.

У фестивалі взяли участь команди-переможці І етапу конкурсу. Серед 22 команд-конкурсантів – команда «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, керівники команди Лопуга Наталія Федосіївна, керівник гуртка для старшокласників «Пізнай себе», Столярук Тетяна Олександрівна, керівник гуртків «Домашні улюбленці», «Юні орнітологи».

Програмою проведення фестивалю було передбачено: презентація літературно-музичних, художньо-спортивних композицій «Молодь обирає здоров’я», конкурси плакатів, фотографій, вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

За підсумками роботи журі у представників міста Вараш – почесна бронза. У конкурсі фотографій та художніх робіт робота команди «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості посіла ІІІ місце; у конкурсі літературно-музичних композицій – III місце.

Сторінка 1 з 10

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31