Масові заходи, турніри, конкурси (139)

Кожній дитині потрібен світ, де

можна сміятися, танцювати,

співати, вчитися, жити в світі

і бути щасливим.

   Щороку візитівкою Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради є свято «ЦЮДТ скликає друзів», під час якого педагогічні працівники Центру діляться своїми здобутками, запрошують дітей на заняття гуртків та творчих об’єднань. У цьому році формат свята довелося змінити, враховуючи умови воєнного стану...

   8 вересня 2022 року у центрі міста відбулася традиційна акція «ЦДЮТ скликає друзів» під гаслом «На крилах творчості».

   06.09.2022 працівники ВП РАЕС та управління освіти, в рамках акції «Енергія добра», відвідали сім'ю Волкових (батько один виховує семеро дітей) в селі Собіщиці  та сім'ю Савоніків (виховують п'ятеро дітей) в селі Журавлине нашої громади.

   Завітали з подарунками для діток, продуктами харчування, бо  ці багатодітні сім'ї на даний час особливо потребують невідкладної матеріальної допомоги через складні життєві обставини.  А радісні дитячі очі та захопливі погляди стали подякою і великим бажанням продовжувати таку важливу роботу і надалі.

   Підтримали акцію і адміністрації закладів загальної середньої освіти Собіщицького та Мульчицького ліцеїв, які давно опікуються даними сім'ями, налагодили контакти з благодійниками для подальшої роботи.   

   Робити добро просто… Варто лише захотіти.       

   01.09.2022, в День знань, Центром дитячої та юнацької творчості, на центральній площі міста Вараша, проведена загальноміська акція по вшануванню пам'яті дітей, які загинули від рук російських окупантів.

   До акції долучилися і всі заклади загальної середньої освіти нашої громади, які разом із педагогами-позашкільниками виготовили 380 «ангеликів», як уособлення  загиблих у цій страшній війні діток.

   «Енергія добра» - під такою назвою працівники Рівненської АЕС четвертий рік поспіль реалізовують свій благодійний проєкт по допомозі сім'ям, які потрапили в скрутне матеріальне становище, підготувати дітей до школи. Участь у проєкті беруть працівники всіх 22 підрозділів підприємства, які готують на замовлення батьків, найнеобхідніше нашим діткам до школи.

   18.08.2022 в приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради міський голова Олександр МЕНЗУЛ вручав грамоти виконавчого комітету та грошову винагороду 25 випускникам 11-х класів закладів загальної середньої освіти нашої громади, які отримали 200 і більше балів за підсумками основної сесії національного мультипредметного тесту.

    Міністерство освіти і науки України підкреслює, що позашкільна освіта є важливою складовою системи освіти, метою і завданням якої є розвиток здібностей дітей у сфері освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту, технічної та іншої творчості, національно-патріотичне виховання, формування моральних цінностей, здобуття первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності особистості.

     У новому 2022/2023 навчальному році освітню діяльність в закладах позашкільної освіти рекомендується розпочати 1 вересня 2022 року. При цьому форма організації освітнього процесу (очна, дистанційна, змішана) обирається в залежності від безпекової ситуації в кожному окремому населеному пункті.

          Для забезпечення організаційних аспектів діяльності закладів позашкільної освіти МОН України пропонує керуватися нормативно-правовими документами:

   Цьогоріч гра «Джура» проводилась в змішаному (очно-дистанційному) форматі. Команди-учасників змагались у таких конкурсах як «Впоряд», «Ватра», «Рятівник» та інтелектуальна гра-вікторина «Відун».
   Не зважаючи на  непрості умови проведення гри,  вихованці Вараської громади вкотре проявили свою мужність, вправність та справжній патріотизм, чим вибороли ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій групі.
   Щиро вітаємо  рій «Стріла» Вараського ліцею № 1 Вараської міської ради  та керівника-наставника команди Віктора МІЦЮКА з призовим ІІІ місцем. Бажаємо подальших успіхів та нових здобутків учасникам рою. Віримо, що з таким свідомим підростаючим поколінням наша Батьківщина буде незламною, вільною та процвітаючою!   

   28.06.2022,  в день Конституції України, в Палаці культури ВП «Рівненська АЕС», відзначали 51 випускника 11-х класів закладів загальної середньої освіти, які нагороджені медалями «За високі досягнення у навчанні» та «За досягнення у навчанні». Свято підготували педагоги та вихованці Вараського ліцею №4 та Центру дитячої та юнацької творчості.

   Випускників вітали заступник міського голови Дмитро СТЕЦЮК, начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ та вручили медалі, сертифікати для отримання грошової винагороди, подяки від управління освіти за високу результативність, багаторічне сумлінне, успішне навчання  та подяки від міського голови батькам за належне виховання, всебічний і різносторонній розвиток дітей.

   Незважаючи на воєнне лихоліття, яке віроломно, жахливо і неочікувано нависло четвертий місяць над Україною, заклади освіти не лише завершили освітні програми 2021/22 навчального року, а і по мірі можливості, проводили виховні заходи змішаного формату. Так, 20.06.2022, на базі Вараського ліцею №5, підбито підсумки міського етапу дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), яка за рішенням обласного штабу проходила у змішаному форматі за скороченою програмою, обмеженою кількістю учасників (6 осіб) з обов'язковим дотриманням правил безпеки.

   Відповідно до Плану роботи Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, з метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку та популяризації жанру української естрадної пісні з 04 квітня до 27 травня 2022 року у дистанційному форматі був проведений обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Сторінка 1 з 14

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30