Масові заходи, турніри, конкурси (144)

13 вересня на площі біля Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася традиційна акція «БДЮТ скликає друзів» під гаслом «На крилах творчості».

Для багатьох мешканців міста Вараш, а особливо для педагогів, вихованців та їх батьків щорічний захід закладу позашкільної освіти давно вже став особливим святом творчості, креативності, доброти, привітності. У цей день на площі не просто лунала музика, а звідусіль чувся веселий сміх, теплі привітання і кожне людське серце з особливим трепетом, хвилюючись, знаходило те чи інше уподобання: гурток, друга, цікавинку.

Програма акції включала наступні зупинки-пункти:

-         Хіт-парад гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості.

-         Майстер-клас «Розмальовка обличчя».

-         Ярмарок-продаж «Солодкі мрії».

-         Феєрія повітряних зміїв «Одне небо – один світ».

-         Виставка-бієнале малюнків «У центрі Всесвіту – дитина».

-         Ігрова шоу-програма «Тихе полювання».

-         Екологічна майстерня «Куточок живої природи та його таємниці».

-         Барвистий світ домашніх улюбленців «Друг у твоїй оселі».

-         Вітамінний квест «Подорож країною здоров’я».

-         Тренінги для дітей «Дорогою до творчості».

-         Акція «Кулька за віршик».

-         Дитячий кінозал «Чарівний кадр».

-         Фотозони «БДЮТ скликає друзів».

-         Майстерня радості.

  В рамках тижня енергозбереження у гімназії відбувся ряд тематичних заходів. На тему: “З повагою до енергозбереження” вихователь Лозанович Н.І та учні 8-Б класу провели пізнавально-інтерактивну гру, під час якої гімназисти вирішували проблеми раціонального використання та визначали можливі шляхи енергозбереження. Для створення стійкої позитивної мотивації збереження ресурсів та енергії агітбригада “Економка”  (лідери учнівського самоврядування, керівник Жук Л.М) пропагували ідею енергозбереження серед школярів. Серед учнів 5-6 класів була проведена виставка дитячих робіт на тему: “Енергозбереження – крок до майбутнього” (керівник гуртка “Юні художники” Гутник М.М). Під час заходів формувалася культура енергозбереження у молоді.

Редактор газети Гімназист”    Смолянська Діана

  Заклади освіти міста Вараша долучились до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу,  який проходить 11-20.09.2019. Тиждень організований в рамках правопросвітницького проекту „Я – маю право!”.

    В рамках проведення тижня організовуються різноманітні право просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про їх права і обов’язки, адміністративну відповідальність за вчинення булінгу (цькування), формування в суспільстві небайдужості до проблем булінгу.

   Організовуються конкурси малюнків, плакатів, тематичних есе; перегляди відеофільмів, документальних фільмів, мультфільмів на зазначену тематику. Плануються тематичні засідання шкільних рад старшокласників, дружні зустрічі з батьками з питань протидії булінгу, кібербулінгу  в освітньому середовищі.

     До просвітницької роботи з дітьми по протидії (недопущенню) булінгу, крім спеціалістів ювенальної превенції, служби у справах дітей, вперше долучаються і працівники ВП РАЕС. Сподіваємось і на підтримку громадськості міста.

    А для педагогів управління освіти рекомендує проходження безкоштовного курсу „Недискримінаційний підхід у навчанні”  на сайті EdEra  (освітня платформа PROMETHEUS).

       Недопустимо булінг РАЗОМ!!!

        22.08.2019відбудеться інноваційна серпнева конференція педагогічних працівників у форматі педагогічного квесту- пошуку з теми: „Простір освітніх можливостей”, місце проведення - природне середовище,  поблизу с.Бабка.  Початок о 11.00 годині.

          Захід буде проведений у ІІІ площинах:

          І- Методичні інновації. Обмін досвідом.

     Підведення  підсумків  випереджувального  завдання (відеоролики або слайд-презентації), яке готували всі заклади освіти про проведену методичну роботу у 2018-2019 навчальному році (використані методичні інновації, створення методичних посібників, робота методичних об’єднань тощо).

           ІІ – Навчальний блок. Квест-технології: тренінги для освітян.

    Проведення психологічного тренінгу, тренінгу від інклюзивно – ресурсного центру та тренінгу від  лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування  „Ватра” для учасників заходу.         

          ІІІ – Практичний блок. Творче квест-завдання.

   Педагогічні працівники, організовані у 5 команд, відповідно до маршрутних листів, будуть виконувати творчі квест – завдання на шести умовних станціях – „Літературній”, „Екологічній”, „Логічній”, „Спортивній”, „Творчій”, „Проектній”.

           Освітяни міста Вараша готові до застосування нових ідей, здатністі постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку, зростанні,  розвитку

     15.07.2019 підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дітей та учнівської молоді „За нашу свободу”, який проводився за розділами: „Поезія” (авторські вірші, присвячені значущим подіям захисту України) та «Образотворче мистецтво». Цьогоріч на обласний конкурс представлено 52 малюнки та 58 поетичних творів переможців міських, районних етапів.

     Учні закладів загальної середньої освіти та вихованці Будинку дитячої  та юнацької творчості третій рік поспіль беруть участь та перемагають у зазначеному заході.

    Серед наших учасників, у номінації  „образотворче  мистецтво”, перемогу здобули вихованці гуртка „Образотворче мистецтво” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Базилюк Соломія (вікова категорія 7-10 років) та Романюк Євгенія (вікова категорія 15-18 років) , керівник – Катюха Людмила Федорівна.

   А серед юних поетів – патріотів, кращою була вихованка гуртка „Літературна творчість” Вараської гімназії Годунок Анастасія, керівник Печончик Наталія Петрівна.

   Роботи дітей надіслані в м. Київ для участі у завершальному етапі конкурсу, який відбудеться 30 вересня 2019 року в Українському державному центрі позашкільної освіти. Сподіваємось і на подальшу перемогу!

  18-21.06.2019 в м. Березне представники міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра” на чолі з координатором, заступником директора Будинку дитячої та юнацької творчості Оленою Стадник, взяли участь у обласній літній профільній школі для лідерів учнівського самоврядування Рівненщини. Учасники змогли відвідати тренінги для лідерів  «Розвиток лідерських якостей», «STOP Булінг», «Як переконати інших», «Робота в команді» та координаторів «Дорога до вчинку», «Створення позитивного  мікроклімату в дитячому колективі», майстер-клас «Надання першої медичної допомоги», були учасниками флешмобу „Україна – понад усе!”, екологічного квесту «За чисте довкілля».

 Лідери проаналізували роботу обласної ради старшокласників „Імпульс” за навчальний рік та обговорили плани на майбутнє.  В рамках роботи Школи лідерів проведено конкурс „Лідер року – 2019”, де лідер міської ради старшокласників з Вараша, учень ЗОШ №5 Богдан Хлібович  виборов призове ІІ місце.

  Взяв участь Богдан і у конкурсі на голову обласної ради старшокласників „Імпульс”, де став переможцем! Лідери Рівненщини визнали його найкращим!

  Щиро вітаємо Богдана з перемогою! Бажаємо завжди бути першим, досягати нових висот  та вести за собою інших!

  Дякуємо за роботу педагогам Будинку дитячої і юнацької творчості за вміння шукати, виховувати,  підтримувати і розвивати  юні таланти!

 

  Формування фізичної досконалості, зміцнення  здоровя, загартування, виховання спритності, сили та витривалості ми починаємо з дитинства. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей з 3 по 13 червня у закладах дошкільної освіти  міста Вараша проведено спортивне свято « Веселі старти».

 В програмі свята були  ігри з клоунами, естафети «Жабки», «Хто швидше», «Сороканіжка», «Школа пішохідних наук», конкурси малюнка на асфальті. Спортивні заходи спрямовані на розвиток якостей витривалості та формування сталої традиції до занять фізичною культурою та спортом.

 Діти показали хороші навички вправності, рухливості, отримали емоційне задоволення та заряд енергії.  Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво, яскраво, гамірно і надзвичайно весело. Природно, на святі переможених та переможців не було, тому що перемогла дружба.

Задоволені були всі: і учасники змагань, і вболівальники.Адже життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю. Щасливе життя  та здоровя – це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.

  07.06.2019  в ПК ВП РАЕС відбудеться півфінал освітнього проекту „Відкривай Україну”, на який приїдуть команди – півфіналісти проекту з Рівненської та Волинської областей. Початок 0 10.00 годині. Конкурс відбудеться у форматі пітчингу проектів, на якому 2 представники від команди будуть презентувати реалізовані проекти у своїх громадах. А команди – переможці півфіналу будуть представляти свої проекти восени уже в місті Києві. Детальніше про проект можна пізнати на сайті: http://vidkruvai.com.ua/about/.   

  Окрім конкурсної частини, на заході передбачено багато активностей. Локаціями Фестивалю будуть „Світове кафе” та „Панельна дискусія”, „Експозиції та активності освітніх ініціатив регіону”, до роботи можуть долучатися всі. Для участі у локаційних проектах та деталі за посиланням: http://form.gle/KZ7Zp5AUzBRnTiXx9.

    Запрошуємо всіх бажаючих відвідати чудовий захід! Давайте разом вчитися змінювати наше місто на краще!

  Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. Недарма видатні діячі нашої держави надавали виняткового значення формуванню розумового потенціалу українського громадянства, вважаючи, що тільки еліта може просувати суспільство й державу до висот досконалості. І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати таланти, починаючи з найменших літ. Вже стало доброю традицією в місті щорічно віншувати талановитих учнів.

24 травня 2019 року в актовій залі  Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося щорічне свято вшанування обдарованої учнівської молоді міста. 

    На заході були присутні учні навчальних закладів міста, батьки, вчителі,  міський голова Сергій Анощенко, народний депутат України Василь Яніцький, заступник міського голови Анатолій Кречик, начальник управління освіти Олена Корень, заступник начальника управління освіти Анатолій Горайчук, завідувач комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти» Ніна Кремінська.

    Теплими словами вітали переможців обласних та всеукраїнських етапів олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та інших інтелектуальних, творчих  конкурсів  міський голова Сергій Анощенко та начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Корень. Вітаючи  учнів  міста з досягненнями, Сергій Іванович підкреслив,  що  наше місто  багате талантами. Він подякував юним талантам за цілеспрямованість та жагу до знань, а учителям – за титанічну  й  самовіддану працю. Зі словами вітання звернулася до талановитої учнівської молоді начальник управління освіти Олена Корень зазначивши, що сьогодні у залі зібрались кращі із кращих, ті, хто славиться навчальними досягненнями, заглиблюється в таємниці наук і досліджень, хто не шкодує себе на спортивних майданчиках, дарує свій талант, творчість вдячним глядачам. «Ви знову і знову доводите, що ви – найкращі».    Слова щирої подяки адресувалися також всім батькам учнів, які допомагають навчати й виховувати плеяду майбутніх громадян держави.

    Премією міського голови  у 5 номінаціях відзначено дев’ять учнів, які досягли високих результатів на Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях, фестивалях.

 20 травня 2019 на базі Вараського інклюзивно-ресурсного центру відбулась ділова гра для вихователів-методистів  закладів міста «Інклюзивне навчання шлях до соціалізації дітей з особливими освітніми потребами».  В ході гри учасники працювали в командах, вирішували спірні питання та творчі завдання. Підсумком стало зазначення того, що розбудова інклюзивної освіти та впровадження інклюзивного навчання передбачає зміни на рівні державної освітньої політики, на рівні практичної роботи закладів освіти, а також зміни у кожному із нас, а саме: зміни у ставленні до оточуючих, виховання толерантності, терпимості один до одного.

Сторінка 1 з 11

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30