Масові заходи, турніри, конкурси (131)

15 травня 2019 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер».

Конкурс, переконані організатори, сприяє формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: «Екологічна мода» та «Екологічний театр». У фестивалі взяли участь 110 учнів (23 команди) із 11 районів і 3 міст Рівненської області. Окремі команди виступали у двох номінаціях.

Команда «Шанс» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради під керівництвом Романчук Світлани Володимирівни традиційно виступала у двох номінаціях.

 14 травня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Рівненська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей №19 проведено ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед учнів закладів загальної середньої освіти області.

У фестивалі взяли участь команди-переможці І етапу конкурсу. Серед 22 команд-конкурсантів – команда «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, керівники команди Лопуга Наталія Федосіївна, керівник гуртка для старшокласників «Пізнай себе», Столярук Тетяна Олександрівна, керівник гуртків «Домашні улюбленці», «Юні орнітологи».

Програмою проведення фестивалю було передбачено: презентація літературно-музичних, художньо-спортивних композицій «Молодь обирає здоров’я», конкурси плакатів, фотографій, вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

За підсумками роботи журі у представників міста Вараш – почесна бронза. У конкурсі фотографій та художніх робіт робота команди «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості посіла ІІІ місце; у конкурсі літературно-музичних композицій – III місце.

  11-12 травня 2019 року пластуни  та учнівська молодь міста Вараш розпочали  сезон пластових таборів  традиційним  пластовим святом «Свято весни-2019». Всупереч примхам природи(рясний дощ), прихильники та учасники пластового руху розтаборувалися на пагорбі, серед поліських сосен: швидко зросли хатинки  туристів, - намети, розгорілоя  полум’я для приготування обіду. Як  тільки  весняний вітерець розігнав  дощові хмаринки-відбулося урочисте відкриття табору, де було оголошено тему цьогорічного свята  -«Легенди Середньовіччя». 

   Дітвору розділили по командах, для проведення гутірок, ігор та майстерок. І ось по сигналу свищика таборове життя завирувало. Дітвора розучувала нові пісні, виготовляла трояндочки з стрічок та танцювала.

    Після вечері відбулося виготовлення тотему команди та теренова гра.  На вечірній  ватрі у колі друзів лунали  пісні та відбулися  веселі розваги.   

  З метою формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу 22 квітня 2019 року на базі Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт 2019».

    Під такою назвою 11.04.2019 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, в якому взяли участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості в 3-х вікових категоріях: І категорія – 6-10 років; ІІ категорія – 11-15 років; ІІІ категорія – 16-17 років.

    Захід проводився з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, пробудження у дітей поваги до національної спадщини.

    Відповідно до умов проведення, в конкурсі декоративно ужиткового мистецтва роботи представлено у номінаціях: художнє різьблення по дереву,  художнє плетіння, в’язання шпицями, гачком,  витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, декоративний розпис, народний живопис, бісероплетіння, паперова пластика, оригамі,  аплікація, ізонитка,  вироби з природних матеріалів, інші техніки виконання; образотворчого мистецтва – графіка, живопис, батік.

   Під такою назвою 04.04.2019 на базі ЗОШ №5 відбувся міський фестиваль дитячих команд КВК серед учнів закладів загальної середньої освіти.Фестиваль проводився з метою розвитку дитячого гумору в місті Вараші, виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля школярів. 

  В заході взяли участь команди: „Школярі НУШ” ЗОШ №2, „Вараський Оксфорд” ЗОШ №3, „Пшик” гімназії та „Нове покоління” Заболоттівської ЗОШ. Учасники презентували такі попередньо підготовлені завдання: „привітання” - гумористичне  дійство, яке передбачало демонстрацію командами логічно пов’язаних між собою жартів, мініатюр, пісенних пародій на зазначену тему; „розминка” - конкурс, у якому команди за тридцять секунд повинні придумати смішні відповіді на запитання, які ставлять інші команди та „домашнє завдання” - гумористична міні-вистава, виконана учасниками команд, в основу якої покладено сюжет на задану тему.

  Цікавими, не ординарними, захоплюючими і зовсім не схожими, незважаючи на „шкільну тематику”, були виступи всіх команд. Діти демонстрували вокальні, хореографічні здібності, висловлювали власне бачення вирішення проблем реформи освіти та висловлювали не тільки бажання і шляхи реалізації , як  зробити свою школу кращою.

    Веселу, не вимушену атмосферу в залі постійно підтримував ведучий, учень ЗОШ №5 Богдан Хлібович, не змушували сумувати присутніх в перервах між завданнями пісенні виступи вихованців  Будинку дитячої та юнацької творчості, які вдало продумані, як і вся організація заходу, культорганізатором БДЮТ Романчук С.В.

    Команди були нагороджені подяками управління освіти, а всі присутні в залі прийняли рішення продовжити розпочату естафету дитячого КВК в нашому місті. Адже тут живуть не лише розумні, талановиті, але веселі і креативні діти. Запрошуємо приєднатись до нас у квітні наступного року всі дитячі колективи міста. Розпочнемо КВК разом!

 Підведені підсумки проведення конкурсу серед педагогів позашкільних навчальних закладів області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з початкового технічного моделювання. Методична розробка педагога Будинку дитячої та юнацької творчості – серед призерів.
 Так, дипломом комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» за зайняте ІІ місце нагороджена Вітартас Людмила Володимирівна, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами англійської мови «АВС» за роботу «Інноватика позашкілля: ПТМ з елементами англійської мови». 
 Нагадаємо, що метою конкурсу серед педагогів-позашкільників є вдосконалення форм і методів методичної роботи в закладі, виявлення та пропаганди кращого педагогічного досвіду, розвитку творчого потенціалу, удосконалення освітнього процесу, забезпечення співпраці з закладами позашкільної освіти області.
 Вітаємо педагога з гідним досягненням. Бажаємо продовжувати працювати в обраному напрямі, ділитися напрацюваннями та ідеями.

27 березня 2019 року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурс „Земля – наш спільний дім”.

Цьогоріч у заході взяли участь 17 колективів екологічної просвіти з 11 районів і 3 міст Рівненської області.

 Серед учасників – колектив екологічної просвіти „ЕкоБум” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради. Позашкілля міста Вараш на екоконкурсі представляли вихованці гуртка «Юні акваріумісти», керівник гуртка Столярець Ірина Миколаївна:
Лобанова Анастасія
Петрук Маріанна
Столярець Олександра
Тимощук Юлія
Федчук Вікторія
Ювковецький Євгеній.
Захід проводиться з метою формування екологічної культури та творчих здібностей учнівської молоді, поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної еколого-просвітницької роботи з учнями закладів загальної середньої та позашкільної освіти, створення інформаційного банку даних про інноваційні форми і методи організації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів закладів освіти.
Щороку кращі колективи екологічної просвіти області презентують результати своєї діяльності. Організаторами конкурсу є управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та комунальний заклад „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.
У 2019 році тема виступів колективів – „Моя мала Батьківщина”.
Колектив екологічної просвіти „ЕкоБум” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради нагороджений дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації „За пропаганду природоохоронної роботи”.
Виступ команди відповідав тематиці конкурсу, відзначався актуальністю, виконавською майстерністю, висвітлював різнопланові аспекти екології.
Колектив закладу позашкільної освіти вітає дебютантів та їх керівника Столярець І.М. з гідною відзнакою. Бажаємо майбутніх творчих злетів, перемог та досягнень.

В цьому навчальному році наша школа отримала обладнання для інноваційно-тренінгового класу (ІТК):

ü Інтерактивна панель INTACH ‘65

ü Мобільна підставка для мультитач-панелі

ü 24 планшети Lenovo Tab 10 Plus

ü Ліцензійне ПЗ Windows 10

ü Інноваційний комплексний програмний сервіс для освіти MozaBook ClasRoom

 

Для ефективного використання такого обладнання та програмних продуктів в освітньому процесі назріла потреба проведення тренувальних занять в середовищі інноваційно-тренінгового класу. Так, протягом лютого-березня 2019 року вчителем інформатики  Людмилою Бондар було проведено цикл воркшопів «Освітні рішення ІТК».

 

    Запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до Всесвітньої акції „Година  Землі – 2019”, яка проходитиме  у суботу, 30 березня 2019 року з 20 години 30 хвилин. Люди у всьому світі вимикатимуть світло на одну годину задля збереження природи планети Земля.           

     Акція була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році. У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок.

     Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

     Цьогоріч  „Година Землі” в Україні робитиме акцент на зв’язок людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.
       Звертаємось до всіх активно взяти участь у акції „Година Землі-2019” та 30 березня 2019 року о 20:30 год. вимкнути світло і прилади, які не є суттєво важливими, хоча б на одну годину. Підтримка акції сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищення міжнародного іміджу України у світі.

Сторінка 1 з 10

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31