Масові заходи, турніри, конкурси (155)

12-18.02.2021 комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». На розгляд журі було представлено більше 350 робіт вихованців та школярів із 28 закладів позашкільної та загальної середньої освіти районів та міст області. Роботи подавались в таких напрямках: «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Космічна філософія» та «Космічна історія».

В  березні - квітні 2021 року учні та педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади взяли участь у обласних заочних екологічних конкурсах та визнані кращими!

Відповідно до розпорядження міського голови №74-р від 24.03.2021 року “Про призначення стипендії міського голови провідним спортсменам м.Вараш та їх тренерам” вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи  будуть отримувати щомісячну стипендію.

 

З 6 по 8 квітня у м. Одеса пройшов фінал ВЮБЛ серед дівчат 2008 року народження. У фіналі брали участь 8 кращих команд з 16-ти, які розпочали цей Чемпіонат.

Чотири вихованки спортивної школи м. Вараш, в складі команди Рівненської ОСДЮСШОР прийняли участь у фінальному етапі Чемпіонату, а саме: Гаврилова Ірина, Плаксіна Ірина, Єсик Ольга та Петрук Маріанна.

У березні – квітні 2021 року освітяни, спільно з лідерами міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» та учнівським самоврядуванням закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади взяли участь у зборі книг українською мовою для майбутньої української бібліотеки при Православній церкві України святого Петра Могили в місті Маріуполі.

Впродовж акції зібрано до 500 книг! А волонтери міста Вараша Галина БОБРУК та Валерій КОНОПКО організували доставку книг до міста Маріуполя.

Дякуємо всі, хто долучився до акції! Ваша участь – це внесок у розвиток української культури на сході України!

 Вихованці колективу сучасного танцю «Едем» під керівництвом ГРИЦАЙ Ольги Миколаївни Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради здобули нові перемоги всеукраїнського рівня.
 3 квітня у місті Луцьк відбувся V Всеукраїнський конкурс сучасної хореографії «Інший вимір». Серед учасників конкурсу – вихованці колективу сучасного танцю «Едем» БДЮТ – які вкотре вирішили продемонструвати свою майстерність, відчути дух здорової конкуренції, завести нові знайомства та, зрештою, просто цікаво й корисно провести час.

З метою активізації екологічного руху в Україні, формування екологічної культури дітей, поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної еколого-просвітницької роботи з учнями закладів загальної середньої та позашкільної освіти, створення інформаційного банку даних про інноваційні форми і методи організації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів закладів освіти, 29-30 березня 2021 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», який цьогоріч проведено у дистанційному форматі.

З метою  підтримки  якості  математичної й природничої освіти та забезпечення  неперервності і наступності  олімпіадного руху в Україні  та згідно зі зверненням громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» на базі Національного університету водного господарства та природокористування  6 березня 2021 року відбулася  олімпіада-відбір на ІV етап Всеукраїнської олімпіади з математики від Рівненської області. Учасниками математичних змагань були призери  ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з математики минулого навчального року. Запрошення долучитися до участі в олімпіаді отримали два учні закладів загальної середньої освіти м.Вараш.

Багато змін в освітніх процесах закладів освіти України відбувається протягом останніх двох років.    Різноманітні інтелектуальні конкурси та турніри набули нових форматів проведення. Майже всі Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін, турнірни, конкурси у 2020-2021 навчальному році були скасовані, а окремі проводяться за новими стандартами та процедурами в форматі онлайн.  Так  громадська організація «Федерація олімпіадного програмування» прийняла рішення провести Всеукраїнську олімпіаду з програмування у 2021-му році.

Всеукраїнський конкурс «Парки — легені міст і сіл» організовується щорічно Міністерством освіти і науки України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді на обласному та Всеукраїнському рівні. Мета заходу - залучення дітей до озеленення довкілля, збереження існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, скверів, бульварів;   створення нових парків, лісів, лісопарків, лісових смуг, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва.

Сторінка 1 з 16

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30