Масові заходи, турніри, конкурси (117)

   Вітаємо учнів 7-А класу та вчителя Яремчук О.Я. Озерецької гімназії з перемогою - І місце - у Всеукраїнському конкурсі «Вчимося заповідувати»!
Зичимо успіхів та нових звершень!!!
   Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Інститут гідробіології НАН України з 18 травня по 30 листопада 2022 року спільно провели заочний масовий захід — Науково-освітній проєкт «Учителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2022 році.
   Учасниками заходу з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Рівненської, Чернівецької областей подано 10 науково-дослідних індивідуальних і командних проєктів.
   Гучний спів лунав сьогодні у нашому ліцеї. Учні привітали вчителів та всіх працівників з Різдвом Христовим, прославляючи Сина Божого.
   Колядники віншували, бажали перемоги, миру і злагоди для України й українців. Почастунки за колядки збирали для Збройних Сил України.
   Підсумки обласного етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
   Напрям «Геологічними стежками України»
   ІІІ місце
   ТИМОЩУК Богдана, учениця Вараського ліцею №5 за роботу «Бурштин на Волині: сонячний камінь чи камінь спотикання?» (керівник Наталія ШУЛЯЧИНСЬКА)
Вітаємо і зичимо нових перемог!

   Вітаємо Горпініч Софію, вихованку гуртка «Літературна творчість» Вараського ліцею №6 , за вірш «З Україною в серці», керівник Печончик Наталія Петрівна, та Ємельянова Андрія, учня Старорафалівської гімназії, за вірш «Нездоланна», керівник Місюра Людмила Андріївна, із почесним ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у номінації «Поезія» на тему «Листи на фронт». Щиро дякуємо за сумлінну працю і учням, і керівникам! Нехай енергія цього успіху зарядить вас позитивом і стане мотивацією до нових звершень!

   Вітаємо наших колег Дулько Ольгу, керівника гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради , з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти у номінації «Методичні рекомендації та навчально-методичні посібники з організації науково-дослідницької та еколого-природоохоронної діяльності в навчальних закладах різного типу для учнів різних вікових категорій» та ЯРОШИК Ларису, заступника директора з методичної роботи, керівника гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, з перемогою в обласному етапі Позашкільних педагогічних читань-виставки видавничої продукції з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму - тематичний розділ «Реклама досягнень позашкільного навчального закладу».
   Щиро дякуємо за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти! Зичимо успіхів та нових перемог!
   Ось уже скільки років поспіль Рівненська АЕС проводить благодійну акцію «Енергія добра». Цьогоріч понад 130 діток закладів освіти Вараської громади отримали омріяні подарунки від атомників.
   Добрими ділами славиться людина!
   Вітаємо Пашка Євгенія, учня Вараського ліцею N4, (керівник Надія КОРІНЧУК), із почесним
ІІІ місцем в обласному огляді-конкурсі читців-гумористів "Поліські пересмішники"!
   Зичимо успіхів та нових перемог!

   Під таким патріотичним гаслом учні 10 класу Вараського ліцею №3 разом із своїм педагогом Оксаною Корнійчук долучились до благодійного освітнього проєкту Flowers4School, спрямованого на озеленення українських шкіл і в подарунок  отримали від асоціації квіткових виробників Нідерландів коробку з цибулинами квітів: тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, мускарі та алліумів.

   Сьогодні був чудовий день для посадки близько 500 цибулин квітів на шкільній клумбі. Навесні діти зможуть на власні очі побачити, яку красу змогли виростити власними руками.
   Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи.
   Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, що розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини!!! Щиро дякуємо за квіти!!!
 
Сторінка 1 з 12

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31