Масові заходи, турніри, конкурси (132)

   28.06.2022,  в день Конституції України, в Палаці культури ВП «Рівненська АЕС», відзначали 51 випускника 11-х класів закладів загальної середньої освіти, які нагороджені медалями «За високі досягнення у навчанні» та «За досягнення у навчанні». Свято підготували педагоги та вихованці Вараського ліцею №4 та Центру дитячої та юнацької творчості.

   Випускників вітали заступник міського голови Дмитро СТЕЦЮК, начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ та вручили медалі, сертифікати для отримання грошової винагороди, подяки від управління освіти за високу результативність, багаторічне сумлінне, успішне навчання  та подяки від міського голови батькам за належне виховання, всебічний і різносторонній розвиток дітей.

   Незважаючи на воєнне лихоліття, яке віроломно, жахливо і неочікувано нависло четвертий місяць над Україною, заклади освіти не лише завершили освітні програми 2021/22 навчального року, а і по мірі можливості, проводили виховні заходи змішаного формату. Так, 20.06.2022, на базі Вараського ліцею №5, підбито підсумки міського етапу дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), яка за рішенням обласного штабу проходила у змішаному форматі за скороченою програмою, обмеженою кількістю учасників (6 осіб) з обов'язковим дотриманням правил безпеки.

   Відповідно до Плану роботи Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, з метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку та популяризації жанру української естрадної пісні з 04 квітня до 27 травня 2022 року у дистанційному форматі був проведений обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

   Наказом МОН України від 06.06.2022 №527 затверджено заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року. Серед основних складових виокремлено громадянсько-патріотичне, духовно-моральне, військово-патріотичне та екологічне виховання.

   Метою визначено становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста та демократа, готового до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, виконання громадянських і конституційних обов’язків, формування активної позиції, утвердження національної ідентичності на основі духовно-моральних цінностей українського народу та самобутності.

   13.06.2022 на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради були підведенні підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея». На конкурс було представлено 376 малюнків відздобувачів освітизакладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараського, Дубенського, Рівненського та Сарненського районів, виконаних у різних техніках.

   26-27 травня 2022 року комунальним закладом «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради у дистанційному форматі проведено обласний фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер». У заході взяло участь 39 колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад Рівненської області.

   В День захисту дітей, 01.06.2022, в місті Вараші, на базі спортивного комплексу «Ізотоп» ВП «Рівненської АЕС», проведений благодійний забіг «Чернігів - Скеля» на підтримку міста – героя Чернігова, учасниками якого були  випускники 11-х класів та працівники закладів і установ освіти Вараської міської територіальної громади. Взяли участь у відкритті заходу керівництво ВП РАЕС, на чолі з генеральним директором Павло ПАЛИШИНИМ, головою ВП ГО «Українське ядерне товариство» в Рівненській області Сергієм ГУЦАЛОМ, головою первинної профспілкової організації ВП РАЕС Іваном МЕЛЬНИКОМ, які  черговий раз підтримали освітян, надавши дозвіл на безкоштовне використання майна і засобів для проведення наших заходів.

      02 по 31 травня 2022 року проводився обласний заочний конкурс драматичних колективів та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА» серед учнів закладів освіти, який організовувався на базі  Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

   27.05.2022 на базі Вараського ліцею 4 проведено Свято талантів-2022 закладів освіти Вараської міської територіальної громади, де віншували переможців обласних, всеукраїнських, міжнародних мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, змагань, фестивалів. 
   Сертифікати для грошової винагороди, грамоти та подяки від міського голови отримали 58 учнів (вихованців) закладів освіти, які вручили міський голова Олександр МЕНЗУЛ та начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ.     

   Під такою назвою 19.05.2022 за ініціативи начальника управління освіти Олени КОРЕНЬ та за сприяння і підтримки генерального директора ВП «Рівненська АЕС» Павла ПАВЛИШИНА в Палаці культури імені Лесі УКРАЇНКИ відбувся благодійний вечір – аукціон та благодійна ярмарок – продаж на підтримку Збройних Сил України.

Сторінка 1 з 14

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Липень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31