Масові заходи, турніри, конкурси (176)

  XIII Міжнародний заочний екологічний конкурс валеологічної спрямованості проводиться щорічно у співпраці з Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Організатором конкурсу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.  Тема конкурсу у 2020 році - «Метелики – німий шедевр природи», а його мета – розвиток екологічного мислення. До участі  запрошувалися учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти.

  Відповідно до умов проведення, першим етапом конкурсу – є обласний, конкурсні роботи переможців якого надсилаються до Національного оргкомітету, а роботи переможців Національного етапу будуть відправлені організаторам Міжнародного етапу.

  На обласному конкурсі було представлено понад 380 дитячих робіт у восьми номінаціях.  Учні ЗОШ №1 вперше взяли участь у відбірковому обласному етапі  – і нагороджені дипломом КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за високий рівень та оригінальність виконаних робіт. Щиро вітаємо наших учасників та їх наставників: Єсик Ольгу, керівник Єсик О.В; Булан Ольгу, керівник Демидюк З.С та Петрову Єву, керівник Лавренчук О.С з вдалим стартом!

  Не зупиняйтесь на досягнутому! Перемагайте і на етапах на лише обласного, Всеукраїнського, а і Міжнародного рівня!

 Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси запрошує школи до участі школи у загальнонаціональному проєкті «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність». Діяльність проєкту направлена на розвиток навичок критичного сприйняття інформації та інтеграцію інфомедійної грамотності в навчальну програму шкіл.

 До участі у проєкті запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво у 9 класі. При відборі учасників організатори віддаватимуть перевагу заявкам від колективу вчителів зазначених предметів, які бажають долучитись до проєкту та на їхню мотивацію. Відібрані школи та їх колективи отримають від команди проєкту підтвердження про проходження конкурсного відбору. До вересня 2020 року нові вчителі-учасники проєкту пройдуть спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки. Електронні матеріали проєкту будуть надані педагогам  після проходження тренінгів.

 Відбір учасників триває з 7 по 25 лютого.

Детальніше про проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» можна почитати на сторінці: http://l2dua.com/.

Для участі потрібно:

  • знайти однодумців-учителів;
  • отримати згоду від директора школи на участь у проєкті;
  • заповнити анкету-заявку, яка доступна за вказаним вище посиланням.

Долучайтесь!

 Благодійна організація «Благодіійний фонд «Фонд Кличко» у 2020 році вдруге реалізує проєкт «Посилка успіху», метою якого є поглиблення професійних знань вчителів фізичного виховання, вивчення нових методів ефективного виховання та залучення учнів до здорового способу життя.

  У 2019 році зазначена благодійна організація провела навчання для 360 вчителів фізичного виховання та через локальні проєкти охопила понад 24 тисячі дітей. Для проведення таких локальних проєктів, що складаються із змагань та освітніх лекцій про здоровий спосіб життя, запобігання булінгу в дитячому середовищі, школам подарували 12 кг. спортивного інвентарю.

 До участі у проєкті-конкурсі запрошуються вчителі фізичного виховання, які повинні пройти конкурсний відбір. Участь у проєкті безкоштовна.

  А подати анкету для участі можна за посиланням: https://my.klitschkofondation.org/login.

       Детальну інформацію про участь у проєкті можна отримати і у закладах загальної середньої освіти.

       Бажаємо успіху!

 Всеукраїнська виставка-конкурс “Український сувенір” проводиться щорічно у ІІ етапи, перший з яких – обласний, який був організований у грудні 2019 року на базі КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради. Цьогоріч на розгляд журі було подано 370 робіт декоративного розпису, кераміки, скла, художнього різьблення по дереву, плетіння, вишивки, інших виробів  з різних куточків Рівненщини. А серед переможців – і п’ять вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, роботи  яких відзначено за  органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення.  

  Вітаємо наших переможців та їх наставників: Анцибора Анатолія, вихованця гуртка «Основи дизайну» (керівник Білан Олена Михайлівна); Новак Валерію та Рябчину Анну, вихованців гуртка «Іграшка – сувенір» (керівник Сачук Алла Костантинівна); Мальцеву Єву, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Зайко Марина Юріївна); Юркевич Наталію, вихованку гуртка «Магія бісеру» (керівник Маркевич Тетяна Валентинівна)! Подальших вам творчих успіхів!

   Подякою відзначено і колектив Будинку дитячої та юнацької творчості за підготовку та активну участь вихованців у обласних заходах.

   Щиро дякуємо нашим педагогам-позашкільникам за ініціативність, творчий пошук, вміння  пропагувати українську культуру на високому рівні!

   Підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти у обласному етапі Всеукраїнської новорічно – різдвяної виставки «Новорічна композиція» яка була організована у грудні 2019 – січні 2020 року на базі КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

  А переможцями її стали аж сім вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості:

за напрямком «Стилізована ялинка» -  Зінякіна Діана, вихованка гуртка «Фантазійний світ рукоділля» (керівник Корольчук Інна Мирославівна) та Анцибор Анатолій, вихованець гуртка «Основи дизайну» (керівник Білан Олена Михайлівна);

за напрямком «Новорічна композиція» - Момотюк Емілія, вихованка гуртка «Краса і здоров'я» (керівник Мотюк Олеся Михайлівна), Саворона Вадим, вихованець гуртка «Оберіг» (керівник Козакевич Тетяна Мирославівна), Мордас Маргарита, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Зайко Марина Юріївна) та Булан Маргарита, вихованка гуртка «Фантазійний світ рукоділля» (керівник Корольчук Інна Мирославівна);

за напрямом «Новорічний вінок» - Сачук Катерина, вихованка гуртка «Іграшка – сувенір» (керівник Сачук Алла Костантинівна).

Щиро вітаємо наших переможців та дякуємо їх керівникам за вміння знаходити, надихати, підтримувати юні таланти!

 24-25.01.2020  в місті Столін (Республіка Білорусь) проходив Міжнародний турнір з футзалу серед юнаків 2009 року народження та молодших. Участь у спортивному заході міжнародного рівня приймали  вихованці ДЮСШ на чолі із старшим тренером відділення футболу І. Мальцем. Впродовж двох днів наша команда зіграла п’ять матчів, де в груповому етапі  обіграли команди з сусіднього Володимирця (5:4), білоруського містечка Мікашевичі (5:2) та зіграли в нічию із юнаками міста Лунінець (4:4). І вже у перший день змагань команда Івана Григоровича забезпечила собі місце у фінальній четвірці турніру. А наступного дня, у півфіналі, наші футболісти обіграли команду Білосток (Польща) (2:1) та у фіналі, з рахунком 0:4, поступилась команді з міста Ізяслав. В підсумку, наша команда посіла почесне друге місце та була нагороджена грамотами, медалями та кубком від організаторів змагань.

 Щиро вітаємо наших переможців:  Федіну Марка, Мордаса Артема, Козодоя Богдана, Стрижеуса Юрія, Коцюка Назара, Бабецького Євгена, Кузьміна Іллю, Хшановича Давида, Гутника Андрія, Щербину Максима, Федіну Іллю, Дубовця Олександра та їх наставників - тренера Мальця Івана Григоровича та його помічника Мичку Юрія Григоровича з почесним другим місцем на міжнародному турнірі!

      Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому!

      Чекаємо від вас підкорення нових спортивних вершин!

     У травні 2020 року дванадцятий рік поспіль найталановитішим дітям України буде присвоєна Всеукраїнська премія «Диво-Дитина». За цей час у конкурсі на здобуття зазначеної Премії взяло участь більше 15000 дітей, а близько 165 дітей-фіналістів нагороджені грошовими преміями, серед яких призери та переможці Всеукраїнських і Міжнародних мистецьких та спортивних змагань, шкільних олімпіад, науково-технічних конкурсів, діти-герої.

     Цьогоріч  для здобуття Премії  “Диво-Дитина” запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних, всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

       Якщо Ви володієте вищенаведеними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію “Диво-Дитина”  Вам необхідно:

 В листопаді – грудні 2019 року на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради проведено обласний етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». На конкурс було подано понад 50 робіт за напрямками: «Духовна спадщина мого народу», «Із попелу забуття», «Із батьківської криниці», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю», «Козацькому роду нема переводу». Всього взяли участь 258 юних дослідників. Практична значущість експедиції полягає у використанні місцевого краєзнавчого матеріалу для збереження історичної пам'яті, патріотичного виховання та формування активної громадянської позиції  підростаючого покоління.

  В номінації «З попелу забуття» взяли участь учні 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Рутберг Анастасія та Климець Іванна з дослідницькою роботою «З історії села Собіщиці» (керівник Рутберг Лілія Анатоліївна) та здобули ІІ призове місце. А вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Зайко Марина Юріївна) з роботою «Вишиванка – унікальний код твого краю» стали третіми у номінації «Духовна спадщина мого народу»!

 Щиро вітаємо наших переможців та їх керівників та сподіваємось, що ваші здобутки спонукатимуть учнів і інших закладів освіти до участі у краєзнавчих дослідженнях рідного краю!

 24 грудня 2019 року в Інклюзивно-ресурсному центрі справжнє свято – річниця від дня відкриття. На святкове дійство зібралися вихованці та їх батьки, прийшли привітати ювілярів заступник міського голови А.Кречик, начальник управління освіти О.Корень, заступник начальника А.Горайчук, вихованці та педагоги (О.Алєксєєнко, С.Романчук) Будинку дитячої та юнацької творчості, працівники управління освіти.

 Директор Н.Шаблевська та педагоги ІРЦ ласкаво зустрічали гостей та підготували справжнє свято з казковими героями, піснями, танцями.

  Нікого не залишили байдужими музичні вітання від вокальної студії «Гармонія» (БДЮТ, керівник О.Алєксєєнко). А на завершення дійства – дітям подарували солодощі.

 О.Кузнєцова, від імені всіх батьків, дякувала за чудово створені умови і прекрасну можливість розвитку дітей в закладі.

  Щиро вітаємо з першим ювілеєм наймолодший заклад освіти міста!

 Розвитку та процвітання, творчих звершень на благо наших дітей!

 Вихованці та педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, які були учасниками театрального дійства «Святий, добрий Миколаю, ми тебе усі чекаєм!» з надзвичайною теплотою і щирістю зустріли 19 грудня у своєму закладі дітей та батьків Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» міста Вараш.

 Казкові герої «приготували» для дітей та дорослих багато цікавих конкурсів, розваг. Атмосфера була святковою, позитивною та наповнена емоціями усіх учасників театрального дійства.
 Діти та дорослі отримували призи за участь у святі, а на завершення театралізованого дійства,  Святий Миколай ще й вручив кожній дитині солодкий подаруночок від Благодійного фонду Василя Яніцького «Наш край».

Сторінка 1 з 13

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30