Масові заходи, турніри, конкурси (170)

     У травні 2020 року дванадцятий рік поспіль найталановитішим дітям України буде присвоєна Всеукраїнська премія «Диво-Дитина». За цей час у конкурсі на здобуття зазначеної Премії взяло участь більше 15000 дітей, а близько 165 дітей-фіналістів нагороджені грошовими преміями, серед яких призери та переможці Всеукраїнських і Міжнародних мистецьких та спортивних змагань, шкільних олімпіад, науково-технічних конкурсів, діти-герої.

     Цьогоріч  для здобуття Премії  “Диво-Дитина” запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних, всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

       Якщо Ви володієте вищенаведеними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію “Диво-Дитина”  Вам необхідно:

 В листопаді – грудні 2019 року на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради проведено обласний етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». На конкурс було подано понад 50 робіт за напрямками: «Духовна спадщина мого народу», «Із попелу забуття», «Із батьківської криниці», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю», «Козацькому роду нема переводу». Всього взяли участь 258 юних дослідників. Практична значущість експедиції полягає у використанні місцевого краєзнавчого матеріалу для збереження історичної пам'яті, патріотичного виховання та формування активної громадянської позиції  підростаючого покоління.

  В номінації «З попелу забуття» взяли участь учні 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Рутберг Анастасія та Климець Іванна з дослідницькою роботою «З історії села Собіщиці» (керівник Рутберг Лілія Анатоліївна) та здобули ІІ призове місце. А вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Зайко Марина Юріївна) з роботою «Вишиванка – унікальний код твого краю» стали третіми у номінації «Духовна спадщина мого народу»!

 Щиро вітаємо наших переможців та їх керівників та сподіваємось, що ваші здобутки спонукатимуть учнів і інших закладів освіти до участі у краєзнавчих дослідженнях рідного краю!

 24 грудня 2019 року в Інклюзивно-ресурсному центрі справжнє свято – річниця від дня відкриття. На святкове дійство зібралися вихованці та їх батьки, прийшли привітати ювілярів заступник міського голови А.Кречик, начальник управління освіти О.Корень, заступник начальника А.Горайчук, вихованці та педагоги (О.Алєксєєнко, С.Романчук) Будинку дитячої та юнацької творчості, працівники управління освіти.

 Директор Н.Шаблевська та педагоги ІРЦ ласкаво зустрічали гостей та підготували справжнє свято з казковими героями, піснями, танцями.

  Нікого не залишили байдужими музичні вітання від вокальної студії «Гармонія» (БДЮТ, керівник О.Алєксєєнко). А на завершення дійства – дітям подарували солодощі.

 О.Кузнєцова, від імені всіх батьків, дякувала за чудово створені умови і прекрасну можливість розвитку дітей в закладі.

  Щиро вітаємо з першим ювілеєм наймолодший заклад освіти міста!

 Розвитку та процвітання, творчих звершень на благо наших дітей!

 Вихованці та педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, які були учасниками театрального дійства «Святий, добрий Миколаю, ми тебе усі чекаєм!» з надзвичайною теплотою і щирістю зустріли 19 грудня у своєму закладі дітей та батьків Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» міста Вараш.

 Казкові герої «приготували» для дітей та дорослих багато цікавих конкурсів, розваг. Атмосфера була святковою, позитивною та наповнена емоціями усіх учасників театрального дійства.
 Діти та дорослі отримували призи за участь у святі, а на завершення театралізованого дійства,  Святий Миколай ще й вручив кожній дитині солодкий подаруночок від Благодійного фонду Василя Яніцького «Наш край».

 Будинок дитячої та юнацької творчості – це місце, де дитячі таланти відкривають і розвивають! Студія вокального співу “Гармонія” – це талановита і дружна дитяча вокальна родина, яку очолює талановитий педагог Алексєєнко Оксана Володимирівна.

 В черговий раз вихованці студії продемонстрували високий рівень вокального мистецтва. Так, у суботу, 14 грудня, в Луцьку, за сприяння Міністерства культури України, департаменту культури Луцької міської ради та департаменту освіти Луцької міської ради відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв “Майбутні покоління”. З метою відродження, збереження та розвитку національних культурних традицій, ознайомлення зі зразками національної культури і мистецтва, творчого спілкування дітей та молоді, виявлення нових талантів, стимулювання творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, встановлення творчих контактів між учасниками, виховання в дітей морально-естетичних цінностей та творчого самовираження. 

І хоча Конкурс об’єднав понад 200 учасників з різних куточків України, наше міто Вараш насправді може пишатися майбутнім поколінням юних вокалістів.

Так, старша група вихованців студії у складі: Черук Дар’я, Черук Михайло, Ясюк Оксана, Козакевич Олександр, Ужелін Святослав, Островська Дана, Кушнірук Катерина стали Лауреатами І премії.

Середня група у складі: Данілова Ольга, Данілова Поліна, Ужелін Арістарх, Руднік Олександра, Ковалевич Ангеліна, Нестерович Дар’я, Сущик Злата, Сущик Поліна, Дрозд Діана, Островська Дана отримали Дипломи Лауреатів І премії.

Ясюк Оксана, Черук Дар’я вибороли ІІ місце.

Сущик Поліна – ІІІ місце.

Вихованці студії та їх батьки разом з керівником Алексєєнко О.В. дякують організаторам конкурсу «Майбутні покоління» за чудову можливість розвитку, за цікаві конкурси-вікторини для дітей і призи від спонсорів, зокрема АдреналінСіті. Щиро дякуємо поважному журі за об’єктивне оцінювання і нагороди.

   18.11-06.12.2019 року у місті Рівному відбувся обласний конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів навчальних закладів.

   На конкурс будо подано 167 дитячих робіт дітей із 13 районів, міст Вараш, Дубно Рівне, Острог та об'єднаних територіальних громад, які перемогли у районних, міських, місцевих конкурсах.

  І серед переможців обласного рівня, у віковій категорії 6-10 років – Колесінська Вікторія, вихованка гуртка „Веселі барви” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4! Педагог-наставник - Штинь Людмила Василівна!

      Вітаємо з перемогою! Нових творчих здобутків у підкоренні творчих вершин!

15 грудня 2019 року у місті Києві в рамках проекту «Діти України» пройшов Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркова феєрія». А серед його учасників - вихованці естрадного вокального ансамблю «Апельсин» Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 під керівництвом талановитої та творчої Іщук Тетяни Леонідівни.

Додому діти привезли неймовірно яскраві враження від прогулянок столицею, святковий настрій і, звичайно, перемоги.

А це два перших та п’ять других призових місць! Зокрема:

І місце: вокалісти - Ромась Ілля та Усата Анна

ІІ місце: вокалісти Булачок Тетяна, Килюшик Валерія (два других місця), Матвійчук Анастасія  та ансамбль «Апельсин». 

Усі були нагородження кубками, дипломами, медалями та тематичними сувенірами.

Вітаємо дітей та керівника з перемогою. Творчих злетів вам та перемог!!!

                             Г.Хондока, заступник директора ЗОШ №3

  7 грудня 2019 року в  смт. Березне Рівненської області, відбувся четвертий тур змагань з шахів та шашок в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини. Команди Березнівського, Дубровицького, Рокитнівського районів та міста Вараш змагались за “путівку” до фінального, п’ятого етапу. Під керівництвом вчителя ЗОШ №1 та голови міської федерації шахів та шашок Макоєдова Олександра Борисовича, у шахах учні ЗОШ №1 Лобанов Данило, Лобанов Микита, Горбенко Семен завоювали перше місце! А от в шашках (Островський Олександр, Євстратов Радій – ЗОШ №1, Романчук Андрій – ЗОШ №3) здобули четверте місце у своїй зоні.

  Отож, побажаємо нашим шахматистам та їх наставнику вдалого виступу у фіналі обласної Спартакіади та будемо чекати їх з нагородами найвищого гатунку.

    На минулих вихідних, в Рівному відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2007-2008 років народження. Значно більший ігровий досвід наших суперників, учасників Всеукраїнської баскетбольної ліги, на жаль, не дозволив вихованкам нашої спортивної школи (тренер-викладач Бабік Андрій Миколайович) в груповому етапі обіграти команду ОСДЮСШОР-2007 (12-16), а у півфіналі команду ДЮСШ Здолбунів (14-37). В грі за третє місце, дівчата здобули перемогу над командою ОСДЮСШОР-2008 з рахунком 28-10. Переможцями змагань стали дівчата з міста Здолбунів, які обіграли рівненчанок з рахунком 20-18.

Вітаємо команду дівчат та тренера Бабіка Андрія Миколайовича з призовим місцем Чемпіонату Рівненської області та бажаємо в подальшому лише покращувати свої результати!

  На початку листопада вихованці відділення футболу Дитячо-юнацької спортивної школи Вараської міської ради, під керівництвом тренера-викладача Володимира Ордината, повернулися з міста Дубно зі срібними медалями Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області серед юнаків 2006-2007 років народження.

  У фінальній грі команда Вараської ДЮСШ зійшлася з представниками обласного центру «Верес» Рівне. Основний час матчу закінчився в нічию - 0-0. В серії післяматчевих пенальті, на жаль, більше пощастило суперникам, рахунок 4-3 був на їхню користь.

  29 листопада, під час засідання 37 сесії Вараської міської ради, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Анощенка, юних призерів Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області відзначили грошовими винагородами: Омельчука Олега, Федіну Давида, Семенова Павла, Павлова Захара, Ющука Давида, Касянчика Івана, Куклу Віталія, Супрунюка Романа, Єпіфанова Максима, Решетицького Олега, Босовського Андрія, Пікуся Андрія, Савчука Костянтина, Кучинського Арсена, Ласкажевського Дениса, Грушевського Івана, Вознюка Валерія та Федіну Артема.

 Щиро вітаємо Володимира Ордината та його вихованців з вагомою та заслуженою перемогою! Подальших вам успіхів у підкорення спортивних вершин!

Сторінка 1 з 13

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31