Масові заходи, турніри, конкурси (190)

З 16  по 19 серпня 2021 року на базі Вараської міської територіальної громади проходила обласна літня профільна школа для лідерів учнівського самоврядування учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Рівненської області, які є лідерами учнівського самоврядування понад двадцяти територіальних громад сіл, селищ, міст (всього 70 учасників).

З 20 по 29 липня 2021 року на Буковині (Хотин, Вижниця, Чернівці) проведений ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») старшої вікової групи, який організовувався у формі наметового таборування і присвячений 400-річчю Хотинської битви. Цьогоріч участь в Грі брали 192 старшокласники, 48 старшин, 49 керівників роїв із 22 областей України та міста Києва. Рівненську область представляв переможець ІІ етапу - рій «Стріла» Вараського ліцею №1 на чолі з  Віктором МІЦЮКОМ та Валерієм КУБАЄМ.

27.07.2021 лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра», на чолі з координатором Оленою СТАДНИК, взяли активну участь у загальноміському заході "Українська духовна культура: від минулого до сьогодення", приурочений Дню хрещення Київської Русі – України, який організовано в Центрі дозвілля «Лісова пісня» на базі освітньо-культурного простору "Гончаренко центр-партнер Вараш".

01-07.07.2021 вихованці та керівники гуртків «Юний пластун» закладів загальної середньої освіти міста Вараша взяли участь у таборовому пластовому зборі «Цвіт папороті – 2021», який цьогоріч був організований поблизу Білого озера. Всього у таборі взяли участь понад 40 дітей та інструктори з Вараша, Львова та Омелянівки.

Впродовж семи днів юні пластуни вчились робити таборові споруди без цвяхів, маскуватись серед природи, веслувати на байдарках, співати нових пісень,  складати ватру та розпалювати вогонь... Прихованою метою табору була співпраця, хотілося, після довгого карантину, нагадати учасникам з різних шкіл та класів, як працювати разом та навчитись слухати та чути думку інших.

У червні 2021 року на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки та оцінка експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».  На конкурс було подано 1623 роботи з усіх областей України за напрямами: «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво».

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми за напрямами позашкільної освіти у 2021 році та з метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді та їх керівників, розвитку та популяризації дитячої хореографії, естетичного виховання дітей  засобами хореографічного мистецтва з 27 травня по 25 червня 2021 року був проведений обласний конкурс хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

У виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося нагородження переможців  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).  Рій «Стріла»  Вараського ліцею №1 виборов І місце на обласному етапі  і буде представляти Рівненську область на Всеукраїнському етапі.

В місті Бердянськ, відбувся уже традиційний турнір з баскетболу серед дівчат 2008-2011 років народження, пам’яті Заслуженого вчителя України Назарова Є.І.. Починаючи з 2016 року, команди нашої ДЮСШ, різних вікових категорій, є постійними учасниками даних змагань. Щороку, ми повертались з Бердянська із призовими місцями. Ось і на цих змаганнях, проявивши свій характер та свої вміння, дівчата 2008 року народження, яких тренує тренер-викладач Бабік Андрій Миколайович, посіли друге місце, поступившись лише господаркам турніру з рахунком 45-51. На шляху до фіналу юні гравчині з Вараша обіграли команди з міст Дніпро (61:34) та Запоріжжя (68:50).

16 червня у Вараському ліцеї №4 відбулося Свято вручення золотих медалей «За високі досягнення у навчанні» та срібних  медалей «За досягнення у навчанні» сорока чотирьом найуспішнішим випускникам 2020/2021 року закладів загальної середньої освіти. У гості до медалістів завітали міський голова О.Мензул, заступник міського голови Д.Стецюк начальник управління освіти О.Корень, які і вручили медалі, грошову винагороду від міського голови та подяку  батькам медалістів від управління освіти.

Сторінка 1 з 19

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30