Адміністратор

Адміністратор

 Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот “Кіберпес”. У чат-боті можна дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у випадку кібербулінгу.

 

 

Дорогі учні , вихованці, працівники закладів та установ освіти , батьки !

Прийміть сердечні вітання із закінченням 2019-2020 навчального року !

  2184 вихованці закладів дошкільної освіти, 5 773 школярі закладів загальної середньої освіти, 1522 вихованці закладів позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади підводять підсумки цього незвичайного, цікавого, трохи незвичного навчального року.

  Через пандемію COVID-19 нам усім довелося працювати, навчатися в умовах жорстких карантинних заходів. Усі ми разом долали виклики, однак стали справжніми партнерами у питаннях організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Таке навчання було організоване вперше, але ми пройшли цей іспит і склали його успішно. Як учні та вихованці, так і педагоги та батьки багато чому навчились!!!

  Любі учні, вихованці! Ви – молодці! Ви успішно справились із непередбачуваним викликом. Ви - креативні, довели , що готові працювати і в надзвичайніх ситуаціях. Ви стомились від дистанційного навчання, від відсутності «живого» спілкування з однокласниками, друзями, «навіть з педагогами», але залишилось ще зовсім небагато часу і ми знову усі зустрінемось у наших прекрасних закладах освіти. Гарного Вам літнього відпочинку!

  Дорогі батьки! Щиро дякуємо Вам за розуміння, за Вашу підтримку дітей та педагогів. Ви постійно були поруч, ви організовували навчання своїх дітей вдома, ви, не рахуючись зі своїм часом та зайнятістю, стали опорою для вчителів та вихователів.

 Шановні колеги-педагоги! Дякуємо Вам за наполегливість, відповідальність, за бажання опановувати нові для себе технології проведення уроків в режимі онлайн, в режимі дистанційного навчання, дистанційної роботи та з використанням елементів дистанційного навчання. Ви довели , що готові працювати в нових умовах, готові змінюватись і застосовувати нові підходи в освітньому процесі.

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30