Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що з 07 листопада 2022 року освітній процес у закладах загальної середньої освіти буде здійснюватись у змішаній формі з почерговим виходом на навчання в режимі офлайн різних паралелей класів з можливим   використанням другої зміни.

   Наголошуємо, що освітній процес в очній формі на базі закладу освіти здійснюється у закладах, які мають споруди цивільного захисту або найпростіші укриття, з дотриманням вимог та відповідних рекомендацій щодо організації безпечного освітнього середовища учасників освітнього процесу або на базі інших закладів освіти чи об’єктів, які мають споруди цивільного захисту або відповідно обладнані найпростіші укриття.

   За детальною інформацією та про наступні зміни щодо організації освітнього процесу просимо звертатись безпосередньо у заклади освіти або в управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

   Сьогодні, 3 листопада, міська рада старшокласників "Ватра", яка працює на базі Центру дитячої та юнацької творчості, разом із лідерами учнівського самоврядування закладів освіти Вараської громади організувала ярмарок на підтримку українських воїнів.
   В рамках заходу всі охочі змогли придбати смаколики, вироби декоративно-прикладного мистецтва, а також взяти участь в різноманітних майстер-класах, патріотичних марафонах.
   З яким запалом наші такі вже дорослі діти співали, декламували, продавали... В кожного в очах - - неабияке прагнення допомогти нашим захисникам, підтримати їх. І все це заради ПЕРЕМОГИ!
   Взяли участь в ярмарку всі заклади загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Спільно зібрали чималу суму - 73877 грн.
   Дякуємо всім, хто долучився! Ви неймовірні!Усе неодмінно буде Україна!

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Листопад 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30