Як повідомили у пресслужбі МОЗ, до педагогів та працівників центральних та місцевих органів влади також додадуть працівників:

- підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

- установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

- підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83 (повний список тут).

   Наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року.

   Міністерство охорони здоров’я України затвердило Примірне чотиритижневе сезонне меню, рекомендоване для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років у закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період. Відповідний наказ опубліковано на сайті Міністерства. Також в  наказі наявна технологічна документація (технологічні картки) на страви та вироби, що увійшли до затвердженого меню.

   Сьогодні, 9 листопада, в нашій державі відзначається День української писемності та мови. Це свято було встановлене Указом Президента України в 1997 році на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. 

   Мова – багата скарбниця духовних надбань народу, життєвого досвіду, праці і творчості багатьох поколінь. У її глибинах – філософський розум, витончений естетичний смак, поетичне чуття, сила надзвичайної чутливості до найтонших переливів людських почуттів і явищ природи. Мелодійна, ніжна, солов’їна — не вистачить слів, щоб описати нашу рідну українську мову. Сьогодні нею розмовляють близько 45 мільйонів людей, і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу. 

   За покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови, яка єднає покоління, возвеличує, підносить наш народ у єдине ціле. Завдяки мові упродовж віків ми залишилися і залишимось українцями. Нехай живе і процвітає рідне слово у вустах мільйонів і надалі!

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Листопад 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30