1. Батьки мають звернутись до інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) за місцем проживання. До ІРЦ можуть звернутись батьки дітей, віком від 2 до 18 років, які відчувають занепокоєння щодо розвитку дитини, незалежно від наявності в дитини інвалідності.

2. Фахівці інклюзивно-ресурсного центру проводять комплексну психологічно-педагогічну оцінку дитини.

3.Батьки отримують висновок про комплексну оцінку.

4.Батьки подають висновок про комплексну оцінку дитини разом із заявою про зарахування до закладу освіти.

5. Заклади освіти обов’язково мають створити інклюзивний клас або групу, якщо батьки подали відповідний висновок про комплексну оцінку дитини.

6. Наказом директора в закладі освіти створюється команада психолого-педагогічного супроводу, відповідно до Наказу МОН № 609 від 08.06.2018 року, до якої входять: директор закладу чи його заступник, учителі, асистент учителя, практичний психолог, батьки, асистент дитини та всі інші особи, залучені до освітнього процесу. Команда супроводу створює індивідуальну програму розвитку (ІПР) дитини.

7. Батьки в обов'язковому порядку мають ознайомитись з ІПР та підписати її.

8. В інклюзивному класі чи групі мають створити умови для навчання дитини з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку з урахуванням потреб і можливостей учня (учениці).

9. До роботи інклюзивного класу чи групи долучають асистента вчителя чи вихователя, асистенти дитини при потребі, яка зазначена у висновку  про комплексну оцінку дитини.  

 

За детальнішою інформацією можна звернутись до Вараського ІРЦ

 1 вересня ,  у День знань, відбувся організований велопробіг за участю учнів 9-11 класів та педагогів закладів освіти , батьківської громадськості, працівників управління освіти та Вараського міського  відділу поліції. Організаторами велопробігу  стали учні закладів освіти, управління освіти, Будинок дитячої та юнацької творчості та Дитячо-юнацька спортивна школа. Метою велопробігу було привернення уваги  мешканців громади до здорового способу життя, проблем екології та облаштування доріг, популяризації їзди  на велосипеді. Головне багатство людини – його здоров’я. 

  Велосипед давно став символом здорового способу життя, він доступний для людей будь-якого віку і поволі стає масовим екологічно чистим транспортним засобом.  Однак у місті є проблеми щодо відсутності велосипедних доріжок на дорогах , місць для стоянок велосипедів , дотримання правил дорожнього руху та культура поведінки учасників дорожнього руху. 

 Дружньою командою всі учасники велопробігу стартували від Будинку дитячої та юнацької творчості. Взявши гарний настрій та заряд бадьорості у супроводі автомобілів Вараського міського відділу поліції та управління освіти учасники велопробігу  проїхали  маршрут у 12 кілометрів територією міста уздовж об’єктів Рівненської атомної електростанції та підприємств міста. На фініш здоровими та бадьорими прибули усі учасники велопробігу.

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30