Юнаки 2006 року народження другі у дитячо-юнацькій футбольній лізі Рівненської області

08 лист.,2021
 У Смизі завершилася фінальна частина чемпіонату області з футболу “Я – патріот” серед команд U15. Чемпіоном Рівненщини серед 15-річних стала команда ДЮСШ «Верес». У фіналі підопічні Миколи Волкова завдяки реалізованому пенальті перемогли ДЮСШ «Вараш», очолювану Володимиром Ординатом – 1:0.
Бронзові медалі завоювали юні дубенські футболісти, які у малому фіналі здолали рівненську команду «Стандарт» – 3:1.
Загалом у цій віковій групі у чемпіонаті області брало участь 16 колективів.
Після завершення фіналу чемпіон та призери отримали нагороди, а найкращі гравці у номінаціях – індивідуальні відзнаки.
Найкращі у номінаціях:
найкращий бомбардир – Назар Письмак (ДЮСШ «Дубно»);
найкращий гравець – Владислав Лисюк (ДЮСШ «Вараш»);
найкращий воротар – Дмитро Карлюк (ДЮСШ «Верес»);
MVP – Володимир Матусевич (ФА «Стандарт»).
Вітаємо тренера Володимира Ордината та команду ДЮСШ Вараш з почесним другим місцем! Бажаємо, в майбутньому, лише покращувати свої результати!