Серпнева (не)конференція педагогів

30 серп.,2021

 Наприкінці серпня по всій Україні проводяться традиційні серпневі конференції освітян, які дають старт новому навчальному року. 27 серпня 2021 року  педагогічна спільнота Вараської міської територіальної громади зібралась  на  серпневу (не) конференцію за темою «Новий педагог в освітньому просторі Нової української школи», яка проходила на базі Озерецької гімназії.

 З вітальним словом до учасників заходу звернулись: Дмитро Стецюк – заступник міського голови, Олена Корень – начальник управління освіти, Володимир Нікітчук – голова Вараської профспілкової організації працівників освіти і науки України.

 

 Після  урочистого відкриття на вчительство чекали  зустрічі зі спікерами у п’яти осередках: управлінський,  навчання та досліджень, ігровий, співпраці та взаємодії, творчий. Модераторами  роботи в осередках були працівники Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

  Педагоги закладів освіти Вараської міської територіальної громади мали можливість представити власні авторські ідеї, розробки, знахідки щодо найбільш ефективних шляхів становлення Нової української школи, відвідати творчі тренінги та майстер – класи.

  А ще учасники і учасниці мали чудову можливість провести час у гарному товаристві, змістовно, цікаво, весело та з користю фізично та емоційно перезавантажитись у дружньому колі однодумців, розважитись та попрактикуватись у нетрадиційних техніках малювання, відвідати майстерку та оглянути виставку авторських виробів директора Вараського БДЮТ Тетяни Маркевич, ознайомитись з освітнім середовищем Озерецької гімназії, активно порухатись під музику у захопливому танці-руханці та долучитись до флешмобу, присвяченого 30-річчю Незалежності України.

  Такі події надають освітянам можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації, а разом з тим, натхнення, запал, приємні знайомства і спілкування з креативними освітянами, що дасть плідний урожай знань та ідей на цілий навчальний рік .

  Тож йдемо у новий 2021-2022 навчальний рік і беремо валізку із досвідом учителів-практиків, ідеї, народжені в ході професійних дискусій, що сприятимуть розвитку співпраці у сфері освіти та розширюватимуть простір професійного росту вчительства. Дякуємо колективу Озерецької гімназії за гостинність, а усій команді спікерів за нові думки, знання та ідеї!

Медіа

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30