Дорогі, милі, найкращі у світі освітянки!

04 бер.,2021

Щиро й сердечно вітаємо Вас зі святом Весни, Краси, Любові, Ніжності, Добра!

Жінка – берегиня роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Без жіночої підтримки, розуміння, ініціативи та творчої думки неможливі позитивні зміни в нашому житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте велику освітянську родину, примножуєте її успіх і досягнення.

Бажаємо всім міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у кожному домі панують мир, спокій та добробут, а серця завжди будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни Вас!

З нагоди Міжнародного жіночого дня, грамотами управлінням освіти нагороджено працівників управління освіти, закладів та установ освіти:

 

  1. МЕЛЬНИК Олена Михайлівна, вчитель української мови та літератури Вараського ліцею № 1;
  2. КОЛОДІЙ Марію Іванівну, прибиральника службових приміщень Вараського ліцею № 3
  3. КУЩИК Тетяну Анатоліївну, вчителя математики та інформатики Вараського ліцею № 4;
  4. ДАНИЛОВУ Аллу Анатоліївну, інженера з охорони праці Вараського ліцею № 5;
  5. СНІЖКО Світлану Андріївну, вчителя трудового навчання Вараської гімназії;
  1. ТОМАШЕВСЬКУ Тетяну Миколаївну, вихователя закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 1;
  2. ГУЗОВАТУ Людмилу Петрівну, вихователя дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 2;
  3. САХНЮК Маргариту Юріївну, прибиральника службових приміщень дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3;
  4. КОТЯШ Анну Миколаївну, вихователя дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 4;
  5. ВАСИЛЬЧУК Людмилу Степанівну,помічника вихователя дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 5;
  6. БОЙКО Галину Василівну, двірника дошкільного навчального закладу (ясел-садка)  №6;
  7. САВОНІК Наталію Петрівну, шеф-кухаря дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 7;
  8. СОКОЛОВУ Світлану Василівну, прибиральника службових приміщень дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 8;
  9. МІЦЮК Оксану Петрівну, вихователя навчально-виховного комплексу «дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи І ступеня» № 10;
  10. МАКСИМЧУК Зою Олексіївну, інструктора з фізкультури дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 11;
  11. ДИКОВИЦЬКУ Валентину Адамівну, вихователя дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 12;
  12. БЕДИК Ганну Михайлівну, педагога-організатора Заболоттівської гімназії;
  13. КОВЛЕВУ Наталію Миколаївну, вчителя української мови та літератури Собіщицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  14. ОЛЕСЮК Валентину Антонівну, вчителя української мови та літератури Старорафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  15. ГУЗОВАТУ Людмилу Вікторівнуу, педагога-організатора Сопачівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –дошкільного навчального закладу»;
  16. КРИВЧУК Ольгу Миколаївну, вчителя початкових класів Рудківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів –дошкільного навчального закладу»;
  17. ФЕСЮК Ольгу Олексіївну, педагога-організатора Озерецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів –дошкільного навчального закладу»;
  18. РУДНІК Людмилу Михайлівну, вчителя німецької мови Більськовільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –дошкільного навчального закладу»;
  19. МОСІЙЧУК Валентину Василівну, вчителя початкових класів Мульчицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –дошкільного навчального закладу»;
  20. РИБЧИНЧУК Ірину Юріївну, вихователя дошкільного навчального закладу «Берізка» с.Собіщиці;
  21. БАБЧАНІК Ольгу Володимирівну, вихователя дошкільного навчального закладу «Берізка» с.Собіщиці;
  22. ПЕШКО Антоніну Кузьмівну, вихователя дошкільного навчального закладу «Дюймовочка» с.Стара Рафалівка;
  23. ІГНАТЮК Тетяну Михайлівну, вчителя-логопеда Вараського інклюзивно-ресурсного центру;
  24. ТРУБІЛКО Любов Степанівну, прибиральника службових приміщень Будинку дитячої та юнацької творчості;
  25. ЩУР Галину Степанівну, сторожа Дитячо-юнацької спортивної школи;
  26. ДМИТРЕНКО Світлану Миколаївну, бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти;
  27. КРАСУЛЮ Тетяну Миколаївну, бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти
  28. МАРТИНЧУК Людмилу Георгіївну, прибиральника службових приміщень групи централізованого господарського обслуговування управління освіти.

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30