ВИХОВАНЕЦЬ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПЕРЕМІГ У ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ПТАХ РОКУ – 2020»

Автор 13 лист.,2020

 В листопаді 2020 року підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному заочному етапі Всеукраїнської  природоохоронної акції «Горлиця звичайна - птах 2020 року».

  Проведення даного заходу сприяло приверненню уваги дітей до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, вивченню учнями біологічних особливостей птахів цього виду, організації моніторингу чисельності виду на певній території та залученню до активної природоохоронної роботи.

 

 На конкурс представлено  роботи учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Костопільського, Радивилівського, Рівненського, Рокитнівського,   Сарненського районів, міст Рівного та Вараша, а також роботи вихованців закладів освіти об’єднаних територіальних громад: Бабинської сільської ради Гощанського району, Малолюбашанської сільської ради Костопільського району, Старосільської сільської ради Рокитнівського району, Клесівської селищної ради Сарненського району.

 Серед чисельних учасників, визнано переможцем та нагороджено дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, вихованця гуртка «Домашні улюбленці» Будинку дитячої та юнацької творчості

ГЕРАСИМЧУКА Таіра, керівник Тетяна СТОЛЯРЧУК. Робота, що була представлена на конкурс вирізнялась високим художнім рівнем, креативністю та оригінальністю, що свідчать про високу майстерність як вихованця, так і професіоналізм керівника.

 Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів у природоохонній діяльності та нових перемог!

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Грудень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31