ВИХОВАНЦІ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПЕРЕМОГЛИ У ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»!

Автор 09 лист.,2020

 Колектив вихованців «ЕКОБУМ» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники І.Столярець) здобув ІІІ призове місце у ІІ (обласному) заочному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

 Участь у заході брали 13 колективів екологічної просвіти з Володимирецького,  Березнівського, Гощанського,  Дубровицького, Зарічненського,   Костопільського, Острозького, Сарненського районів, міст Дубна, Вараша, Острога, в тому числі заклади загальної середньої освіти  об’єднаних територіальних громад:   Немовицької сільської ради Сарненського району та Вараської міської ради.

 Юні екологи звітували про просвітницьку роботу серед широких верств населення із збереження природи свого краю, підготували творчі виступи, присвячені 95-ти річчю юннатівського руху в Україні,  участь у природоохоронних конкурсах і акціях, співпрацю з державними та громадськими екологічними організаціями.

 Виступ колективу екологічної просвіти «ЕКОБУМ» Будинку дитячої та юнацької творчості висвітлював різнопланові аспекти екології, звітував про результати співпраці з органами державної влади, громадськими організаціями та про проведену просвітницьку роботу щодо збереження природи рідного краю.  Учасники підготували й ілюстративний матеріал: буклети, листівки, плакати, малюнки, фотографії, відеоматеріали, декорації про свою природоохоронну діяльність та екологічні проблеми рідного краю. Доповненням до виступу стала мультимедійна презентація, створена керівником та дітьми. І як результат – ІІІ призове місце із загальної кількості учасників!

 Щиро вітаємо наших переможців та їх керівника Ірину Столярець із чергою підкореною вершиною у екологічній просвіті! Успіхів у подальшій роботі!

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Грудень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31