МІСЬКИЙ ПІСЕННИЙ КОНКУРС «ПОЛІСЬКА СІЧ» ПРОВЕДЕНО ДИСТАНЦІЙНО.

Автор 15 жовт.,2020

  13.10.2020 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено загальноміський пісенний онлайн-конкурс закладів освіти «Поліська Січ», приурочений Дню Захисника України.

  До заходу долучились всі заклади загальної середньої освіти та вперше – колективи дитячої музичної школи та Палацу культури ВП РАЕС.

  Умовами проведення конкурсу – виконання повстанських або стрілецьких пісень (інші – не оцінювали) у вікових категоріях 6-10 років, 11-14 років, 15-17 років,  номінаціях «солісти» та «ансамблі».

 

  Журі у складі керівників музичних закладів дошкільної освіти В.Найдич та О.Пашко відзначили гарно організовану роботу керівників дитячих колективів, різноманітність репертуару, культуру виконавської і сценічної майстерності, а головне - акцент на повстанській пісні, яка все більше стає пріоритетною серед учасників щорічного заходу.

   Відповідно до рішення журі, гран-прі пісенного фестивалю-конкурсу  здобув дует Вараського ліцею №3 у складі  Ромася Іллі та Федінчик Марії з піснею «Чуєш, мій друже, славний козаче», керівник Іщук Тетяна Леонідівна.

   У віковій категорії 6-10 років (номінація «Ансамблі) перемогу здобули:

- ансамбль «Вишиванка» НВК №10 з піснею «Марширують вже повстанці», керівник Нестерчук Оксана Леонідівна – І місце;

- ансамбль «Світанок» БДЮТ з піснею «Гей, десь далеко на Волині», керівник Гресь-Дойонко Олеся Михайлівна – ІІ місце.

   У віковій категорії 11-14 років, номінації «ансамблі», переміг ансамбль «Нескорені» Заболоттівської гімназії з піснею «Гей, соколи», керівник Бережна Людмила Сергіївна. А в номінації «солісти» цієї вікової категорії кращими були Захарчук Олександра, учениці Вараського ліцею №4 з піснею «Ой, на горі, на Маківці» – ІІ місце та Карповець Олександра, з піснею «Білі тополі» – ІІІ місце (керівник Ткач Алла Іванівна).

   У віковій категорії 15-17 років, номінації «солісти», переможцями стали:

-Буратевич Катерина, учениця Вараського ліцею №4 з піснею «В чистім полі», керівник Ткач Алла Іванівна – І місце;

- Набухотна Ангеліна, учениця Вараського ліцею №5 з піснею «Зродились ми великої години», керівник Міхєєва Ніна Федорівна – ІІ місце;

- Різанович Вікторія, учениця Вараського ліцею №1 з піснею «Зродились ми великої години», керівник Тищук Ніна Володимирівна – ІІІ місце.

   Вітаємо наших переможців та їх керівників з підкорення нової пісенної вершини, нехай у наших дітей їх буде багато і різних рівнів!

   Дякуємо учасникам нашого пісенного конкурсу:

- Подерні Тимофію, учню Вараського ліцею №3 за пісню «Гей, шуми, Великий Луже», керівник Іщук Дарина Ігорівна;

- ансамблю «Домісолька» Вараського ліцею №1 за пісню «Хай живе рідна Україна», керівник Жукова Марія Антонівна;   

- ансамблю «Лілея» Вараської гімназії за пісню «Повставали козаченьки», керівник Точинська Людмила Андріївна.

   Дякуємо і учасникам-гостям нашого конкурсу, пісенним колективам музичної школи та Палацу культури ВП РАЕС. Щиро сподіваємось, що ваша участь у спільних загальноміських заходах буде і надалі!  

  На слава, наша пісня, дійсно, і вмре і не загине!

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Грудень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31