Хочеш пізнати себе? Тобі до ресурсної кімнати….

Автор 29 січ.,2020

 Ресурсна кімната – це спеціально обладнаний освітній простір. Спеціально організований освітній процес, спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини, групи дітей з особливими освітніми потребами. Саме спеціально організований освітній простір дає змогу кожній дитині реалізувати своє право на освіту, максимально розкрити освітній і особистісний потенціал та подолати бар’єри соціалізації.

 Організація простору в ресурсній кімнаті відбувається завдяки розділенню його на зони: навчально-пізнавальна та побутово-практична. Простір побутово-практичної зониобладнується кухнею та їдальнею. У цій зоні діти здобувають і засвоюють навички самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватися та інтегруватися у суспільство. До навчально-пізнавальної зони відноситься:

 

  •  робоче місце вчителя,
  •  індивідуальні місця для навчання (парти),
  • місце для групових та індивідуальних занять,
  • сенсорний куток,
  • ігрова зона.

  Сенсорний куток в ресурсній кімнаті створюється з метою релаксації і для проведення корекційної роботи психолога. Саме в сенсорному куточку допомагають дітям зняти психоемоційне напруження, розвивати та вдосконалювати сенсорні, вестибулярні і рухові можливості дітей. Ігрова зона – це місце для творчості та ігор.

 В закладах загальної середньої освіти міста Вараша, де функціонують інклюзивні класи, створені ресурсні кімнати. Це заклади загальної середньої освіти № 1,2,4,5. Обладнані вказані кімнати за кошти державної субвенції та місцевого бюджету, завдяки міській владі та депутатському корпусу.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny/item/1628-hochesh-piznati-sebess-tobi-do-resursnoyi-kimnati.html#sigProGalleria78041c7903
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30