Турецькі гості в Вараських школах

Автор 29 січ.,2020

 27 січня Вараська ЗОШ № 4 та ЗОШ № 1 хлібом - сіллю зустрічала учнів та вчителів з міста Мерсін, що в Туреччині. Окрім іноземних гостей в складі делегації  наші заклади відвідали й наші колеги та учні з Володимирецького колегіуму, у яких вже налагоджена співпраця з педагогами та учнями м.Мерсін.

 Гості відвідали фрагменти уроків у початковій школі, були приємно вражені сучасним оснащенням навчальних кабінетів, здивовані наявністю ресурсних кімнат для дітей з особливими освітніми потребами. Особливо гостей зацікавило в ЗОШ № 1 наступне:

  • Кабінет хімії, його лабораторне оснащення та освітні програми з хімії;
  • Інноваційний навчально-тренінговий клас з його можливостями мультитач - панелі та персональними планшетами для здобувачів освіти;
  • бібліотека з її масштабним бібліотечним фондом не тільки навчальної та методичної, а й художньо-естетичної літератури;
  • кабінети англійської мови та середовище навчання іноземної мови;
  • кабінет фізики з його різностороннім оснащенням та прикладними програмами для підтримки вивчення фізики;
  • кабінети інформатики та інформаційно - технічне забезпечення й мережеві можливості цих кабінетів;
  • наявність інтерактивних засобів навчання;
  • використання інноваційного освітнього рішення MozaBook та його 3D-контенту для підтримки у вивченні різних предметів;
  • чудова, сучасна та затишна актова зала з її театралізованим оформленням до новорічно-різдвяних свят та милозвучними колядками у виконанні наших учнів.

 Неперевершені враження справив на  іноземних гостей IT-hub та робототехніка як елемент STEAM-освіти в ЗОШ №1. Школярі своїми вміннями та навичками продемонстрували STEM-набори для початкової школи; проекти на базі наборів LegoEducation WeDo 2.0; проекти на базі наборів LegoEducationMindstorms EV3: сигналізація, музика кольорів; можливості робототехніки на платформі Arduino. Окрім того, учні влаштували показові міні-змагання роботів з Сумо за участю роботанка, рободрагстера та робосудна на повітряній подушці. Турецькі гості й гості Володимирецького колегіуму були позитивно вражені та активно вболівали під час міні-змагання роботів  з Сумо.

 А на завершення зустрічі старшокласники подарували  гостям щиру українську колядку та українські хустини, а також висловили сподівання на зустріч та співпрацю в майбутньому.

 До наступних зустрічей наші нові друзі.

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30