Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу

Автор 09 квіт.,2019

 6 квітня 2019 року у місті Чернівці відбулася урочиста церемонія нагородження переможців V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Участь у святковому концерті та отманні заслуженої нагороди за здобуте І місце у своїй віковій категорії номінації «Вокал» взяла й юна варашанка – Ясюк Оксана, вихованка студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни.
 Нагадаємо, що композиція «Пісня Мавки» у виконанні вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради завоювала прихильність професійних журі. Адже критеріями оцінювання даної номінації були: яскраві вокальні та слухові дані, високо розвинене відчуття ритму, бездоганна техніка та «чистота виконання», артистизм, емоційність, сценічний імідж. Нагадаємо, що у конкурсі могли брати участь учні 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності у тому числі учні зі спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, діти з обмеженими можливостями, та діти – представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

 

 Конкурс проводиться у три етапи: 1-й етап – регіональний. 2-й етап – відбірковий. 3-й етап – фінальний. Конкурс проводиться в чотирьох вікових категоріях: серед учнів 1– 4 класів (номінації «Декламація», «Малюнок»), 5–7 класів (номінації «Декламація», «Малюнок»), серед учнів 8–9 класів (номінації «Декламація», «Інсценізація», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Твір», «Вокал»), серед учнів 10–11 класів і студентської молоді (номінації «Декламація», «Інсценізація», «Аудіовізуальний твір», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Вокал»).
 – Будь-який конкурс – це завжди виклик та можливість проявити себе, – поділилася враженнями від участі та нагороди Ясюк Оксанка. – Знайомство з учасниками, організаторами, містом було новим, незвичним і хвилюючим. Особисто для мене цей Всеукраїнський конкурс став новим ступенем реалізації себе як творчої особистості. Колектив закладу позашкільної освіти ще раз вітає юну переможницю та бажає їй подальшого творчого злету. Батькам – мудрості та шани; Ваше належне виховання та активна підтримка доньчиних творчих проектів приносить гідні результати. Радіємо разом з керівником гуртка черговій перемозі, Ваша професійність незаперечна.

 

  

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30