Новини

    Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. За міні-проекти найактивнішим закладам освіти виділятимуть гранти на закупівлю обладнання для STEM- лабораторій.

      Деталі за посиланням

       Подати заявку можна до 30 вересня.

    11.09.2019 в інформаційному центрі „Полісся” відбулася зустріч освітян, представників від батьківської громадськості, учнівського самоврядування з представниками Рівненської АЕС з питань подальшої співпраці.

    Перед присутніми виступив заступник генерального директора з персоналу І.Вітковський, який зазначив про важливість співпраці РАЕС з школами міста щодо профорієнтаційної  роботи, розповів про роботу „Ядерної школи” РАЕС, участь у якій третій рік поспіль беруть учні закладів загальної середньої освіти, наголосив на умовах участі в її роботі старшокласників та запропонував обговорити питання подальшого співробітництва.

    Начальник управління освіти О.Корень подякувала працівникам РАЕС за надані можливості проведення екскурсій дітям та працівникам безпосередньо на атомну електростанцію, тренувальний та інформаційні центри. Висловила надію на підтримку атомників щодо добудови 6 школи та від управління освіти нагородила подякою І.Вітковського за вагомий особистий внесок у розвиток партнерської взаємодії з освітніми закладами міста та систематичну підтримку дитячих ініціатив.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria55d0392c2e

    За підсумками роботи по сприянню та підтримці діяльності органів учнівського самоврядування, дитячого громадського руху в Україні, управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації відзначило подяками педагогів області, які впродовж багатьох років працюють над формуванням лідерських якостей у дітей, громадянського виховання та всебічного розвитку особистості.

    Серед найкращих – координатор міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра”, заступник директора Будинку дитячої та юнацької творчості – Стадник Олена Миколаївна!

    Щиро вітаємо Олену Миколаївну, бажаємо здоров’я, невичерпних сил, нових професійних досягнень, здійснення усіх задумів і починань!

     І нехай Ваш творчий вогник надихає і надалі юне покоління на написання нових креативних проектів, активної участі у створенні нової української школи, захисті своїх прав!

    Заклади загальної середньої  освіти і Будинку дитячої та юнацької творчості активно долучились до міських заходів щодо проведення Днів сталої енергії, які організовуються в місті Вараші впродовж 09-14.09.2019. Заходи розпочинаються в школах з проведення  класних годин, годин спілкування, бесід, ранків, екоуроків з питань значення енергозбереження в житті суспільства. Участь у заходах будуть брати всі категорії дітей: від наймолодших – до старшокласників.

   Впродовж тижня заплановано проведення конкурсів малюнків на асфальті на екологічну тематику, виставки малюнків „Мій Екодім”,  виставки – конкурси „Друге життя побутових відходів”, творчі екологічні конкурси (фото, малюнок, аплікація, виріб), перегляди віодефільмів „Збережемо енергію – збережемо планету”, захисти проектів з питань ощадливого збереження енергоресурсів, тематичні виставки в бібліотеках. Старшокласники ЗОШ №3 у внутрішньому дворі школи 13.09 з 12.30 години будуть презентувати  прес-машину, яку подарували школі за перемогу у Всеукраїнському екологічному проекті.

   А на завершення – 14.09, на День міста, команди від шести шкіл міста візьмуть участь у пошково - пізнавальному квесті  „Прорив енергії” під гаслом „Тільки разом”, яку підготували лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра”. Учасники квесту на шести умовних станціях будуть демонструвати свої знання і вміння з питань значення ефективного використання енергоресурсів  та відновлення енергоносіїв.

     Запрошуємо на заходи з енергозбереження!

    На офіційному сайті МОН України оприлюднено лист МОН України від 16.08.2019 № 1/9-523 “Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році”. У листі йдеться про Стратегію національно-патріотичного виховання, затверджену Указом Президента України від 18.05.2019 № 286/2019.

    Цим Указом визнано таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки”.

     Звертаємо Вашу увагу, що Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки втратила чинність. 

     Відповідно до положень Указу Президента підготовлено наказ МОН України від 29.07.2019 №1038 „Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641”, у якому викладено в новій редакції Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України. 

   Зазначеним вище листом визначені основні тенденції розвитку виховання в сучасній українській школі, надані методичні рекомендації з питань побудови  виховної діяльності, її організація, планування роботи.

    Ознайомитися з листом можна у вкладці.

    Міністерство освіти і науки України пропонує школам  використовувати рамковий Меморандум  про співпрацю між педагогами, батьками та учнями, який стане дієвим інструментом для побудови педагогіки партнерства. Документ напрацювала ГО “Смарт освіта”спільно з Міністерством освіти і науки України. Його текст, а також короткий відеокурс про створення та використання Меморандуму можна знайти на сайті НУШ за посиланням.

 У Міністерстві освіти рекомендують школам присвятити перші уроки у День знань ціннісним орієнтирам сучасної української школи. Про це йдеться у відповідному листі освітнього відомства.

 Деталі у документі МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 У міністерстві пропонують закладам освіти у 2019/20 навчальному році самостійно визначити конкретні теми уроків з урахуванням вікових особливостей учнів. Разом з тим, у відомстві зазначають, що окремі з запропонованих тем будуть доречними для проведення першого уроку.

 Також у відомстві наголосили при проведенні першого уроку у навчальному році, слід уникнути формалізму й заорганізованості, дати можливість дітям висловити свою думку, поділитися своїм внутрішнім світом.

Для дітей 1-4-х класів рекомендовані наступні теми першого уроку

 • «Поговоримо про дружбу»;
 • «Добро починається з тебе»;
 • «Чесність та довіра – основа добрих стосунків»;
 • «Як стати кращим»;
 • «Здоров’я природи – здоров’я людини» та ін.

Рекомендовані теми першого уроку учням 5-9-х класів

 • «Ми – жителі планети Земля. Ми – рівні»;
 • «Щастя: пункт призначення чи спосіб подорожувати?»;
 • «Герої завжди поміж нас»;
 • «Що означає бути справедливим?»;
 • «Що означає бути лідером?»;
 • «Для чого людям совість?»;
 • «Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування» та ін.

Для учнів 10-11-х класів рекомендовані такі теми першого уроку

 • «Правовий статус людини і громадянина в Україні»;
 • «Людина серед людей»;
 • «Свобода в житті людини та її межі»;
 • «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»;
 • «Верховенство права: дороговказ чи лише декларація?»
 • «Корупція та фаворитизм як крадіжка твого майбутнього» та ін.

   22 серпня 2019 року в лісовому масиві поблизу с.Бабка Володимирецького району була проведена серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти у формі педагогічного квесту-пошуку з теми: «Простір освітніх можливостей». В заході взяло участь близько 150 учасників. Даний захід проводився у трьох площинах : презентація педагогічних інновацій, формат «Добре діло». Кожен заклад готував відеоролик або слайд-презентацію про методичну роботу у 2018-2019 навчальному році. Наступний був навчальний блок- квест-технології : тренінги для освітян.

   Тренінги були проведені від психологів, Інклюзивно-ресурсного центру міста та від літерів міської ради старшокласників «Ватра». Практичний блок складався з творчих квест-завдань на шести маршрутах (станціях) – літературна, екологічна, логічна, спортивна, творча, проектна.

   Захід пройшов організовано, цікаво, творчо, креативно, адже модель сучасного освітянина передбачає готовність до застосування нових ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються у щоденній клопіткій праці. Бути гарним професіоналом – означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку.

   На завершення конференції, та з нагоди відзначення 28-ї  річниці Дня Незалежності України освітяни взяли участь у танцювальному флешмобі « БУДЕМО РАЗОМ ».

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleriaae1a4d3153

Список посиланнь відеозвітів від закладів:

Вараська гімназія - https://youtu.be/6mh-180lrcM

НВК №10 - https://www.youtube.com/watch?v=07__wDzbxQ0

Заболоттівська ЗОШ І-ІІІ ступенівhttps://youtu.be/I--TiP9LySs

ЗЗСО №1 - https://www.youtube.com/watch?v=VPKnBIIUGgY

ЗЗСО №3 - https://www.youtube.com/watch?time_continue=506&v=MxJdP8PW-O0

ЗЗСО №4 - https://youtu.be/PGFps9XxV0M

ЗЗСО №5 - https://youtu.be/3RyhlNvvjpw

 

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації,  не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.

Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.

Cаме ця норма покликана захистити здоров’я та життя дітей, адже в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація та вже два роки триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.

    Міністерство освіти і науки України присвоїло звання «Зразковий музей» музею історії Вараської гімназії. Це третій музей при закладах освіти міста, якому присвоєно зазначене почесне звання. До цього його отримали етнографічний музей „Українська світлиця” ЗОШ №2 та краєзнавчий музей ЗОШ №5.

    Музей історії Вараської гімназії бере початок з грудня 2007 року, де  за ініціативи директора Горбачик Н.Ф., педагогічного та учнівського колективів створено музейну кімнату, яку з 2009 року реорганізовано у музей. На сьогоднішній день фонди музею складають понад 180 предметів, експозиції містять відомості про історію створення, діяльності та розвитку гімназії, міжнародні зв’язки із закладами освіти Польщі, Білорусі, Австрії, а також - пошукову та позаурочну діяльність учнів,  історію рідного міста.

 З нагоди святкування професійного свята Дня бухгалтера, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання своїх посадових обов’язків, 16.07.2019 в приміщенні зали засідань управління освіти, за участю міського голови Анощенка Сергія Івановича та начальника управління освіти Корень Олени Миколаївни, відбувся урочистий захід, під час якого грамотою виконавчого комітету Вараської міської ради та грамотою управління освіти були нагородженні працівники централізованої бухгалтерії управління освіти міста.  

 Грамотою виконавчого комітету Вараської міської ради було нагороджено:

 1. Паламарчук Людмилу Іванівну, економіста планово-економічного відділу централізованої бухгалтерії управління освіти.
 2. Довгаль Любов Яківну, бухгалтера-спеціаліста централізованої бухгалтерії управління освіти.
 3. Чернюк Надію Іванівну, бухгалтера І категорії централізованої бухгалтерії управління освіти.

        Грамотою управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради було нагороджено:

 1. Зінчук Лідію Антонівну, бухгалтера І категорії централізованої бухгалтерії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.
 2. Заскалько Наталію Іванівну, бухгалтера-спеціаліста централізованої бухгалтерії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.
 3. Бабчанік Валентину Степанівну, заступника головного бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria7e51116625

 В липні 2019 року підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”.  Захід є щорічним і проводиться спільно з Всеукраїнською екологічною лігою та Всеукраїнською дитячою спілкою „Екологічна варта”,  починаючи з 1997 року. А темою у нинішньому році  обрано:  „Збережемо озоновий шар планети”.

 Найактивнішими учасниками серед закладів освіти нашого міста стали педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості та учні Вараської гімназії,  які  стали переможцями  на обласному рівні.

  Серед кращих дитячих відеороликів „Що я роблю для збереження довкілля в Україні” визнано роботу учениці 10 класу Вараської гімназії  Рудник Марії.

  У номінації  „Урок екології, біології, фізики, географії, літератури та інших навчальних предметів з теми „Руйнування озонового шару: вплив на довкілля” перемогла керівннк гуртка „Літературне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості Зайко Марина Юріївна. А культорганізатор цього ж закладу освіти, Романчук Світлана  Володимирівна, була кращою  у номінації  екологічних відеороликів серед педагогів.

   Вітаємо наших переможців! Сподіваємось, що ваш успіх спонукатиме учнів і педагогів інших закладів освіти оберігати, захищати природу рідного краю та надихатиме брати участь у екологічних конкурсах, турнірах, змаганнях.

   Сім’я  найсвятіше, найцінніше, що є в житті кожної людини, джерело сили, натхнення, спокою, надійний захист і підтримка, щастя материнства і батьківства. Саме сім’я формує наш характер та наші життєві орієнтири, допомагає долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

      В цей привітний літній день щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щасливої долі, взаємної поваги, вірного кохання та непохитності родинних стосунків!

   Цінуймо своїх рідних, вони найважливіше, що в нас є!

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

 Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

 Сердечно бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, зокрема подальшій боротьбі із злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України.

 Щиро зичимо Вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

   27-29.05.2019 В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ  ПРО  ЗДОБУТТЯ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ,  ЯКІ  ОТРИМАЛИ 358 ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ.

  НАПЕРЕДОДНІ СВЯТ, 27.05.2019 В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ МІСЬКОЇ РАДИ 31 УЧНЮ УРОЧИСТО ВРУЧЕНІ ЗОЛОТІ ТА СРІБНІ МЕДАЛІ  МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ  С.АНОЩЕНКОМ.  ОТРИМАЛИ ДІТИ І ГРОШОВІ ВИНАГОРОДИ ВІД УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА МІСЬКОГО ГОЛОВИ.

   ПОДЯКАМИ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІДЗНАЧЕНІ І БАТЬКИ ВИПУСКНИКІВ ЗА ХОРОШЕ ВИХОВАННЯ  ТА ВСЕСТОРОННІЙ РОЗВИТОК ДІТЕЙ.

   БАЖАЄМО ВСІМ ВИПУСКНИКАМ ВИСОКИХ ЗЛЕТІВ, НЕХАЙ ПЕРЕД ВАМИ  ШИРОКО ВІДКРИВАЮТЬСЯ ВСІ СВІТИ! 

        У 2018-2019 навчальному році державна підсумкова атестація у закладах  загальної середньої освіти проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання. До незалежного тестування готувались 358 випускників шкіл, з них - ЗОШ №1 – 84, ЗОШ №2 – 32, ЗОШ №3 – 100,  ЗОШ №4 – 47, ЗОШ №5 – 43, гімназії – 46, Заболоттівська ЗОШ – 6.

    Нагадаємо, що тестування у м. Вараші учасники складали лише з української мови та математики, інші предмети - у місті Сарни та смт.Володимирець. Управлінням освіти був організований довіз дітей до пунктів тестування  за кошти міського бюджету.

     Щодо навчальних предметів, то українську мову та літературу складали всі випускники, решта предметів - за вибором: хімію – 8 учнів, географію – 130, історію України – 165, іноземну мову – 70, біологію – 57, математику – 221, фізику - 56.

     Підсумки результатів проведення зовнішнього незалежного оцінювання  показали, що учні, як і в попередні роки, були підготовлені належним чином, адже достатній та високий рівень знань з усіх навчальних предметів показала переважна більшість учасників тестування в усіх закладах освіти.

     А учень Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Волчецький Руслан отримав найвищі 200 балів з хімії (вчитель Мельник Уляна Станіславівна)!

     Впевнено показали хороші знання на незалежному тестуванні і 31 медаліст. Серед випускників підтверджено 15 золотих та 16 срібних медалей. З них: ЗОШ №1 – 6 (2 золоті, 4 срібні), ЗОШ №2 – 4 (2 золоті, 2 срібні), ЗОШ №3 – 11(5 золотих, 6 срібних), ЗОШ №5 – 3 срібні, гімназії – 7 (6 золотих, 1 срібна).

     Вітаємо всіх випускників із подоланням першої, такої важливої, освітньої вершини. Нехай у Вашому житті їх буде багато! Нехай здійсняться всі мрії та задуми!   Шукайте і знаходьте себе! 

     Щиро дякуємо педагогам за нелегку і клопітку  роботу. Успіх Ваших вихованців – це Ваш успіх!

 Саме ви ведете дітей стрімкими стежками навколишнього світу, навчаєте першої азбуки життя, прищеплюєте доброту, людяність, чуйність, розкриваєте красу світу й людського серця. 

  Ваша щоденна праця — нелегка. Однак саме на вас доля поклала відповідальність за творення майбутнього покоління української нації — мудрого в прийнятті рішень, чесного у своїх справах, свідомого в думках

   Тож висловлюємо вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

   Зичимо Вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів і творчих задумів, підтримки й розуміння з боку колег та друзів. Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, а в серцях — спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним і яскраво блакитним, а всі-всі діти — усміхненими й щасливими!

       Управлінням освіти і науки облдержадміністрації підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції „Годівничка” та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея”.

     Всеукраїнська акція „Годівничка” щорічно організовується у вересня – квітня, починаючи з 2009 року, метою якої є проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження  орнітофауни, гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони. Вихованці гуртка „Історичне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом Зайко Марини Юріївни, організували конкурс на кращу годівничку, виготовлену з різноманітних підручних матеріалів (фанери, дерева, пластикових пляшок) та розвісили їх, допомагаючи зимуючим птахам вижити в зимовий період. Юні дослідники, при цьому, спостерігали за особливостями поведінки пернатих біля годівничок, їх видовою різноманітністю, чисельністю. А  підготувавши звіт про свою роботу, стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської акції „Годівничка” і їх дослідження тепер оцінюватимуть в Національному еколого – натуралістичному центрі у місті Києві.

      А художня робота учениці Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Матвіюк Софії була однією з кращих на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея”, де було представлено понад 200 кращих дитячих малюнків з шкіл і закладів позашкільної освіти Рівненщини. Робота дівчинки також буде представлена на Всеукраїнському конкурсі у місті Києві.

     За оригінальність, творчий підхід до виконання, відзначено і малюнок учня цієї ж школи Петрука Данила.

      Щиро вітаємо наших учасників з перемогою, бажаємо творчої наснаги, сподіваємось і на першість на рівні держави.  

  Хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської Рівненської області підтверджено звання – зразковий художній колектив!

У 2019 році маємо чергове підтвердження результативності та наполегливості керівника гуртка Махоріної Ольги Павлівни та її вихованців: наказ Міністерства освіти і науки України від 17.04.2019 № 498 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», про підтвердження звання «Зразковий художній колектив» хореографічному ансамблю «Пірует».

Нагадаємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2014 № 87 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення у 2013 році почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», на підставі рішення експертної комісії з питань присвоєння, підтвердження, зняття почесних звань учнівським, студентським і педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України, хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

Вітаємо педагога та вихованців. Разом пишаємося Вашими цікавими хореографічними композиціями, яскравими образами, креативними ідеями.

 Вихованці зразкового художнього хореографічного ансаблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни взяли участь у 14 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості». Та здобули чергову прихильність журі.
Учасників фестивалю гостинно зустріло місто Івано-Франківськ. Сам конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Департаменту культури, Управління культури національностей та релігій м.Івано-Франківська та міського голови.

 Ціль конкурсу-фестивалю: підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців; міжнародний обмін творчими досягненнями; ефективна міжнародна взаємодія працюючих з дітьми та молоддю в області мистецтва. Серед журі: люди мистецтва, патронати конкурсу-фестивалю, державні діячі мистецтва.
 Як і всі інші види мистецтва, танець відображає дійсність, що нас оточує, розкриває навколишнє життя в усіх його проявах. Впевненість у своїх знаннях і бажання розпочати роботу над своїм твором виникає тоді, коли є ідея, як розвити експозицію, думка, як виразити зав’язку, побудувати розвиток дії, досягти кульмінації і розв’язки. Найбільш виразні твори в хореографії народжуються саме тоді, коли у їх основі закладена схема, яку хореографу належить довести до глядача через повноцінну драматургію з розвиненим сюжетом, яскравими характерами персонажів і точно переданими виконавцями.
 Усе це та набагато більше вкотре вдалося втілити в життя керівнику зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Махоріній Ользі Павлівні. Адже створені нею та передані на сцені вихованцями хореографічні композиції «Гопак» та «Голубка» здобули чергове визнання журі, як результат високої спільної майстерності хореографа та дітей.
 У 14 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості» вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» на чолі з Махоріною О.П. здобули Гран-прі у номінації «Хореографія».
Вітаємо юних та талановитих. Своїми перемогами ви примножуєте скарбницю слави ансамблю, а численні перемоги підкріплюються авторитетом педагога. Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і ваші перемоги.

 

15.04.2019 юнаки 11-х класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради взяли участь у вогневих тренуваннях та стрільбах, а також пройшли ознайомлення з тактичною медициною на Рівненському загальновійськовому полігоні.

 

 

 

Головний спеціаліст управління                      В. Федінчик

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про те, що 10.04.2019 Рівненським інститутом Київського університету права Національної академії наук України було проведено профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти нашого міста.

 Під час проведення заходу представники Рівненського інституту Київського університету права ознайомили присутніх з діяльністю закладу, яка розпочалась зі створення 17 січня 1997 року при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Рівненського відділення Вищої школи права, а з 18 листопада 2005 року заклад перейменовано у Рівненський Інститут Київського університету права, який є адміністративно-територіальним відокремленим структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України державної форми власності.

 Директор РІ КУП НАН України Якимчук Володимир Леонович наголосив на тому, що свої знання студентам інституту уміло передають фахівці в галузі права, доктори юридичних наук, професори. Постійно проводяться «Майстер-класи відомих зарубіжних науковців та практиків в галузі права». Потужна матеріально-технічна база закладу, чудова бібліотека з читальною залою та комфортні умови проживання в гуртожитку для студентів інститут-це все пропонує заклад сьогодні своїм майбутнім студентам. Адже основними завданням РІ КУП НАН України є підготовка фахівців зі спеціальною освітою, які мають необхідні знання та практичні навички в галузі права та здійснення освітньої діяльності, яка відповідає стандартам вищої освіти

 

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

управління освіти                                                                   Мочарська І.В.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria3993919c34

 6 квітня 2019 року у місті Чернівці відбулася урочиста церемонія нагородження переможців V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Участь у святковому концерті та отманні заслуженої нагороди за здобуте І місце у своїй віковій категорії номінації «Вокал» взяла й юна варашанка – Ясюк Оксана, вихованка студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни.
 Нагадаємо, що композиція «Пісня Мавки» у виконанні вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради завоювала прихильність професійних журі. Адже критеріями оцінювання даної номінації були: яскраві вокальні та слухові дані, високо розвинене відчуття ритму, бездоганна техніка та «чистота виконання», артистизм, емоційність, сценічний імідж. Нагадаємо, що у конкурсі могли брати участь учні 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності у тому числі учні зі спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, діти з обмеженими можливостями, та діти – представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

 Вихованки відділення баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи Плаксіна Ольга, Дерев’янчук Анастасія, Позднякова Олександра, Стасюк Софія, Петрова Катерина, Петрусь Аделіна, Шульга Юлія, Гутник Анастасія, Пилипчук Анна, Савонік Дарина, Герасимчук Ангеліна здобули ІІІ призове місце на фінальному етапі змагань з баскетболу в залік Спартакіади школярів Рівненщини. А у баскетбольній лізі 3*3 Плаксіна Ольга, Дерев’янчук Анастасія, Герасимчук Ангеліна, Петрова Катерина вибороли почесне ІІ місце.

  Вітаємо дівчаток та їх тренерів – викладачів Бабіка А.М., Суса В.В. з перемогою! Подальших вам вдалих стартів та переможних фінішів

 У лютому – березні 2019 року проходив обласний заочний огляд-конкурс драматичних колективів „Талановита Україна”, участь у якому взяли і діти нашого міста. А вихованці театрального гуртка „Мельпомена” Вараської гімназії Точинський Ярослав, Єзгор Єлизавета, Коцюбайло Олександр, Сусь Марта, Браташ Любов, Железняк Анна, Ільчук Марк (керівник С.Онуфрійчук) вибороли почесне друге місце.

 Вітаємо переможців та їх наставника - Сергія Миколайовича Онуфрійчука з перемогою! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних виступів та здійснення мрій!

Сторінка 1 з 13

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30