Новини

  Вітаємо усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки! І хоч сьогодні це свято не має офіційного статусу, воно для кожного з нас символізує зв'язок поколінь,  національний оберіг, нашу давню історію, духовне багатство, генетичний код нації…

   Відповідно до розпорядження міського голови за погодження з військовою адміністрацією станом на 16 травня 2022 року в місті Вараш  на період воєнного стану відновлено освітній процес у 5 чергових закладах дошкільної освіти. Відвідувати чергові садочки зможуть лише ті діти, чиї батьки працюють на стратегічно важливих об’єктах (підприємствах). Садки розташовані у різних районах міста, в усіх чергових закладах облаштовані укриття.  Всім іншим дітям дошкільного віку надання дошкільної освіти організовано за дистанційною формою навчання, а також у вигляді консультацій для організації освітнього процесу за сімейною формою.

З Великоднем!

22 квіт.,2022

  Шановні освітяни Вараської громади! Прийміть щирі привітання з величним християнським святом - Воскресінням Христовим!  

  Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

  Нехай до вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пломеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими.

  Всіх земних благ вам та мирного неба! Все буде УКРАЇНА! 

16 квітня 2022 року команда Міністерства освіти і науки України оприлюднила рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу. 

Цьогоріч зарахування здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367. 

До заяви одного з батьків (чи повнолітнього) додаються:

 Традиційно, з настанням весни, освітяни беруть участь у прибиранні нашого міста, аби зробити його чистішим і привабливішим напередодні Великодня.

 Цьогоріч, незважаючи на війну і військовий стан, порушувати планів ніхто не збирався.

 Так 14.04.2022 працівники закладів та установ освіти долучились до прибирання території набережної річки Стир, яка, безперечно, стала ошатнішою після зими.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria2332ab82f2

   Служба безпеки України звертається до батьківської громадськості України із проханням бути уважними та пильними щодо переписок та контактів своїх дітей.

Сторінка 1 з 24

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Травень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31