Новини

  Відповідно до Закону України «Про освіту», Концепції Нової української школи, виховання є невід’ємною складовою освітнього процесу, який охоплює усі сфери шкільного життя і має ґрунтуватися на цінностях. А в жорстоких реаліях воєнного стану в Україні перед освітянами стоїть надважливе завдання щодо захисту прав та свобод здобувачів освіти, оволодіння ними універсальними цінностями та моделями поведінки, які складають основу світової культури. Тому особлива роль в організації виховної діяльності в закладах  освіти є об’єднання зусиль педагогічної та громадської спільнот на засадах взаєморозуміння та співробітництва щодо захисту прав і свобод, формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки.

  Міністерство освіти і науки України розробило для практичного використання інформаційні матеріали щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2022/2023 навчальному році (дивись вкладення)

 28 липня, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначатиметься державне свято – День Української Державності!

 Започаткував нове свято своїм Указом Президент України Володимир Зеленський. За його словами, «точка відліку» української державності ― заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Це свято ще раз підкреслює, що Українській державності не тридцять, а понад тисячу років.

 І – важка доля, бо всі ці роки її та український народ намагались знищити, розтоптати, стерти з лиця землі… Намагались… Проте нікому не вдавалось це зробити впродовж віків! Це потрібно пам'ятати не лише нам, а тій ворожій російській нечисті, яка і сьогодні топче нашу землю, землю хліборобів, які понад усе цінували і цінують волю, свободу, правду...

     З Днем Української Державності нас! Миру у нашу домівку під рідним прапором та врожайних полів, які нагодують і світ!

      Сили духу, впевненості та сміливості нашим Збройним Силам прогнати назавжди ворогів!

    Нехай всім дихається вільно і легко та ніколи не згасає любов до рідної Землі, бо вона – найкраща!

ВІдпустка під час війни

19 липня 2022 року набрав чинності Закон України від 1 липня 2022 № 2352-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин».

Міністерство економіки України надало постатейний коментар до Закону № 2352-ІХ.

Коментар надається, зокрема, про зміни до статті 12 Закону України від 15.03.2022 № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»  щодо надання відпусток у період дії воєнного стану.

   Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням Вашого професійного внеску, хай кожному бухгалтеру в цей день висловлюють подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю,принциповістю, законністю. Тож, хай життя ваше з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання, родинного затишку і тепла, успіхів і натхнення! Мирного неба і Перемоги!

     Вараський центр професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради, Рівненської області: м-н Вараш, 41, м. Вараш, 34400

            ОГОЛОШУЄ КОНКУРС (ПОВТОРНО) НА ЗАЙНЯТТЯ_________                  

                                       ВАКАНТНИХ        ПОСАД______________________

педагогічних працівників ( консультантів) Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради

          Відповідно до наказу Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради  від 06.07.2022 № 16–осн «Про оголошення конкурсу ( повторно) на  зайняття вакантних посад педагогічних працівників (консультантів) Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради», з метою публічного і прозорого призначення на вакантні  посади педагогічних працівників  Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Вараш, м-н Вараш, буд. 41, Рівненської області, оголошується конкурс (повторно) на зайняття вакантних посад педагогічних працівників (консультантів) Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради з питань загальної середньої освіти:

   Щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем Конституції України!

   Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.

   Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.  Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини.

   Бажаємо Вам  успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Сторінка 1 з 25

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Серпень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31