Новини

Відсьогодні в Україні застосовуватимуться норми нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

Відповідний документ затверджений Міністерством освіти і науки і набув чинності 16 жовтня.

Документ визначає механізм забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти за дистанційною формою, а також використання технологій дистанційного навчання під час здобуття освіти за різними формами.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що застосування норм нового положення розширить можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

За словами в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, у відомстві розуміють, що дистанційна освіта не може замінити справжнього очного навчання, оскільки діти мають соціалізуватися, особливо в початковій школі.

«Через пандемію коронавірусу весь світ шукає альтернативні шляхи для економічного та соціального життя. І галузь освіти – не виняток, адже для нас важливо, щоб освітній процес тривав та був якісним і безпечним. Дистанційне навчання є перспективною сферою розвитку освіти в умовах її цифровізації. Водночас таке навчання у разі потреби дозволяє забезпечити індивідуальну освітню траєкторію здобувача освіти, а також неперервність освітнього процесу у випадках надзвичайних обставин, які об’єктивно унеможливлюють відвідування закладів освіти», – зазначає Сергій Шкарлет.

Відповідно до норм нового Положення, дистанційна форма здобуття освіти залишається виключно добровільною і потребує подання відповідної заяви про зарахування/переведення від батьків.

Натомість відтепер для навчання за дистанційною формою учням не потрібно мати високий рівень навчання (10-12 балів) – таку можливість отримав будь-який учень для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії.

Технології дистанційного навчання в різних формах здобуття освіти (денній, вечірній, педагогічному патронажі тощо) можуть використовуватися для проведення оцінювання, консультацій, вивчення окремих тем з предмета.

Також їх можна використовувати для надання додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг для осіб з особливими освітніми потребами, якщо в населеному пункті, де проживає учень, відсутні відповідні фахівці, що надають такі послуги.

З метою забезпечення прав педагогічних працівників у Положенні вказано, що організація дистанційного навчання має здійснюватися у межах їх робочого часу.

У рамках своєї автономії школа самостійно визначатиме механізм моніторингу і контролю якості дистанційного навчання в закладі освіти.

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про те, що з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2021 році 7 січня-Різдва Христового, 24 серпня-Дня незалежності України та 14 жовтня-Дня захисника України, враховуючи розпорядження КМУ від 30.09.2020 року № 1191-р «Про перенесення робочих днів у 2021 році», відповідно до ст. ст. 67, 73 Кодексу законів про працю України, відповідно до наказу управління освіти № 107 від 19.10.2020 «Про перенесення робочих днів у 2021 році», в графіки роботи закладів освіти будуть внесені наступні зміни, а саме:

1. ПЕРЕНЕСТИ у 2021 році для працівників, що входять в систему управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради та працюють за п’ятиденним робочим тижнем та двома вихідними днями в суботу і неділю, робочі дні з:

п’ятниці 08 січня на суботу 16 січня 2021 року;

понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня 2021 року;

п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня 2021 року.

Осінні канікули у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади розпочнуться на тиждень раніше звичного і триватимуть з 17 по 26 жовтня. Відповідне рішення було прийнято 12 жовтня 2020 року, під час наради з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної  освіти Вараської міської територіальної громади

Врахувавши в роботі лист Міністерства освіти і науки України №1/9-575 від 12.10.2020 року «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню  COVID-19», було прийнято рішення внести зміни до структури/тривалості  2020/2021 навчального року, необхідні для проведення осінніх канікул з 17 жовтня  по 26 жовтня 2020 року (включно).

В разі потреби (підвищення рівня захворюваності на COVID-19) буде додатково розглянуто питання про продовження осінніх канікул  по 30 жовтня 2020 року (включно).

  Заклади освіти взяли участь у акції «Ми дякуємо Вам, захисники!» з виготовлення оберегів, написання листів, вітальних листівок, малюнків воїнам-захисникам на Луганщині. А щоб зігріти солдатські душі теплом рідного дому, підготували і «смачні вітання» - вареники з картоплею і салом, які діти та педагоги зліпили від душі власноруч.

  Батьківська громадськість та працівники закладів, разом із жителями нашої громади, організованих волонтерами на чолі з Г.Бобрук, зібрали і речі, які сьогодні, на жаль,  необхідні на передову. Як не сумно, але війна, з перервами і перемир'ями,  триває…

  Не забули і про дітей, які вже сьомий рік живуть в умовах стресу (теж підготували посильну допомогу). Через волонтерів налагодили контакти та із школою №8 м.Лисичанська та Малоярославцевською ЗОШ Попаснянського району на Луганщині. Ми хочемо спілкуватись та дружити і дуже приємно, що це бажання взаємне, про що свідчать листи і подарунок (картина) привезені волонтерами уже для наших дітей зі сходу.

  На заклик волонтерів, педагогічні колективи, батьківська громадськість, як інші жителі громади взяли участь і у акції «Єдина родина» з надання допомоги жителям Луганської області, потерпілих від пожеж.

  А все до адресатів 10-11.10.2020 було доставлено нашими відповідальними волонтерами.

  Дякуємо всім за небайдужість, готовність допомогти Україні і її жителям, солдатам не гаслами, а конкретними справами. Згуртованість завжди додає сили, а тому перемога обов'язково буде за нами!

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleriab06e730ebe

  13.10.2020 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено загальноміський пісенний онлайн-конкурс закладів освіти «Поліська Січ», приурочений Дню Захисника України.

  До заходу долучились всі заклади загальної середньої освіти та вперше – колективи дитячої музичної школи та Палацу культури ВП РАЕС.

  Умовами проведення конкурсу – виконання повстанських або стрілецьких пісень (інші – не оцінювали) у вікових категоріях 6-10 років, 11-14 років, 15-17 років,  номінаціях «солісти» та «ансамблі».

 Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно, внісши для цього необхідні зміни до структури/тривалості навчального року.

 Про це йдеться у листі МОН керівникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

 Такі додаткові заходи необхідні, щоб мінімізувати безпосередні фізичні контакти між учасниками освітнього процесу в умовах стрімкого підвищення рівня захворюваності на COVID-19, а також збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти.

 Особливої актуальності в організації навчання в умовах пандемії набуває забезпечення соціального дистанціювання між учасниками освітнього процесу з метою переривання ланцюжків зараження, передачі небезпечної інфекції та, врешті, стримування епідемії. 

 Заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі. Водночас пріоритетом організації роботи закладів дошкільної та позашкільної освіти залишається неухильне дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень осіб з урахуванням вимог постанови Уряду №641 від 22 липня 2020 року про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів, а також постанови Головного державного санітарного лікаря №55 від 22 вересня 2020-го щодо затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти.

 Нагадаємо, МОН розпочало проєкт з пілотування безкоштовного програмного забезпечення для створення та ведення шкільних електронних журналів та щоденників. Тестування триватиме з 5 до 16 жовтня.

 14 жовтня – день, який увібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу і подарував свято Дня захисника України,

Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та створення Української Повстанської Армії!

 У цей чудовий та неповторний осінній день вітаємо військових, всіх  чоловіків та жінок, хто щодня оберігає наш спокій, затишок, мирне небо над головою,  стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини.

 Хай щастя і любов поселяться у ваших оселях, а ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних, всіх українців! Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу!

 Дякуємо вам за відданість Україні та її народу і нехай наша священна земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Шана і слава захисникам України всіх часів!

Слава Україні!

 День юриста - професійне свято людей, життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право»,

відзначається сьогодні, 8 жовтня.    

 Управління освіти приєднується до привітань і бажаємо професійних успіхів, плідної роботи і благополуччя на довгі роки!

 Наказом Міністерство освіти і науки України від 11.09.2020 №1132 «Про проведення у 2020/21 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіп» («Джура») (додається, дивись вкладення) доручено організувати та провести у 2020/21 навчальному році І, ІІ та ІІІ етапи Гри для трьох вікових категорій учасників:

15-17 років (старша вікова група);

11-14 років ( середня вікова група);

  6-10 років (молодша вікова група).

 Закладам загальної середньої та позашкільної освіти варто розпочати підготовку дітей, передбачивши у планах роботи на поточний навчальний рік заходи щодо розвитку Гри, створивши відповідні рої та курені, організувати початкові наметові таборування, навчально-тренувальні походи, змагання, навчання…

 Запрошуємо громадські організації, відділи і служби, правоохоронні органи, всіх бажаючих долучитися до підготовки та проведення Гри у якості виховників та підготовки таборової старшини.  Адже «Джура» сьогодні – це не тільки військово – патріотичне виховання дітей, а партнерство і єдність поколінь, готових відстояти при потребі, незалежність і територіальну цілісність держави!

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria64fb079cf1

 Міністерство освіти і науки України надало роз'янення, що учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до закладу загальної середньої освіти документальні підтвердження щодо стану здоров’я дітей для продовження навчання після самоізоляції.

 Згідно з постановою Уряду №641 та постановою Головного державного санітарного лікаря №50, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, строк самоізоляції становить 14 днів. У разі підтвердження випадку СОVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідних класу або групи визнаються такими, що потребують самоізоляції.

 Водночас, відповідні акти не передбачають обмежень щодо відвідування закладів загальної середньої освіти у “зеленій”, “жовтій” чи “помаранчевій” зонах учнями, які не є хворими, у яких відсутні будь-які ознаки або симптоми захворювання, зокрема на СОVID-19, і які перебували на самоізоляції винятково через контакт із хворим на COVID-19.

 Після спливу строку самоізоляції для зазначеної категорії учнів не передбачено обов’язкового проведення лабораторних тестувань, зокрема методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу.

  Відповідно, законодавство України не визначає обов’язок учнів, їхніх батьків та інших законних представників подавати до закладу загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження (довідки, висновки тощо) щодо стану здоров’я учнів для продовження ними навчання після завершення самоізоляції.

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли про основні новації проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що очікують на учасників тестування в 2021 році.

Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів з наступного переліку:

 • українська мова;
 • українська мова і література;
 • історія України;
 • біологія;
 • географія;
 • фізика;
 • хімія;
 • англійська мова;
 • іспанська мова;
 • німецька мова;
 • французька мова.

 Сформовано оновлений склад міської батьківської ради при управлінні освіти виконавчого комітету Вараської міської ради на 2020/2021 навчальний рік (додається - див.вкладення).

 Представників батьківської громадськості, які бажають працювати у раді, але не представлені  у зазначеному нижче переліку учасників, просимо звернутись до керівників закладів освіти, де навчаються або виховуються діти або в управління освіти за т. 2-39-41.

 Сподіваємося на співпрацю та бажаємо успіхів у подальшій роботі!

 02.10.2020, напередодні Дня працівників освіти, міський голова С.Анощенко та начальник управління освіти О.Корень нагородили грамотами працівників освіти з нагоди професійного свята.

  Міський голова С.Анощенко привітав зі святом та вручив грамоти виконавчого комітету Вараської міської ради і грошові винагороди:

- Бульботко Оксані Михайлівні - секретарю-друкарці Вараської гімназії №5;

- Каганець Антоніні Василівні – прибиральниці службових приміщень Вараської гімназії;

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria34d00dda83

 У 2021 році випускники, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО ‒ з української мови і літератури чи лише з української мови.

 Ініціатива запровадження двох форм тестування має на меті більш глибоко оцінити рівень знань з української мови і літератури у вступників, які планують здобувати вищу освіту за спеціальностями гуманітарного спрямування, натомість вступники на технічні спеціальності зможуть обрати для себе тест з української мови.

Сьогодні, 30 вересня 2020 року, Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт базової середньої освіти. Документ створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах з 2022 року. 

«Затвердження і впровадження Державного стандарту базової середньої освіти – це продовження реформи “Нова українська школа” у 5-9 класах. Документ визначає структуру та зміст базової середньої освіти і передбачає запровадження низки інноваційних підходів, зокрема – під час оцінювання результатів та організації освітнього процесу. Стандарт базової освіти тісно пов'язаний зі Стандартом початкової освіти, оскільки продовжує ідею компетентнісного підходу та інших реформаторських засад», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. 

З 01.10.2020 року по 10.10.2020 року управління освіти переходить на дистанційний режим роботи.

Список телефонів працівників освіти у вкладенні.

 У прекрасну осінню пору ми відзначаємо  свято, яке об'єднує всю освітню галузь нашої територіальної громади - День працівників освіти!

 Спільними зусиллями реалізуємо нашу головну мету – забезпечуємо доступну та якісну освіту, створюємо належні умови для  самореалізації особистості.

 Та головне, що своїми здобутками кожен із вас вносить визначний вклад у розвиток наших дітей, формує нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

 Тож нехай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи! Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов!

 Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

  Залишайтесь завжди взірцем духовної сили, ерудиції, інтелігентності та творчого горіння!

  Зі святом!

25.09.2020 міський голова Сергій АНОЩЕНКО та начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ нагородили грамотами працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти з нагоди відзначення професійного свята.

Грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради з нагоди Дня позашкілля нагороджено:

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleriaa7fd991a3a

 Міністерство освіти і науки України отримує звернення від учителів, директорів шкіл, закладів вищої освіти та батьків учнів щодо окремих питань організації освітнього процесу, в тому числі в умовах карантинних обмежень.

 У зв’язку з цим Міністерство підготувало відповіді на найбільш поширені запитання.

 Зокрема, йдеться про організацію освітнього процесу в період пандемії за дистанційною формою здобуття освіти, про особливості змішаного навчання та ін.

 Міністерство здійснює роз'яснення в межах наданої законом компетенції.

 У випадку наявності запитань відповідні роз’яснення МОН надаватиме і надалі.

 Учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до закладу загальної середньої освіти документальні підтвердження щодо стану здоров’я учнів для продовження навчання після самоізоляції.

 Про це йдеться у роз’ясненні МОН, оприлюдненому сьогодні, 24 вересня 2020 року.

 Згідно з постановою Уряду №641 та постановою Головного державного санітарного лікаря №50, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, строк самоізоляції становить 14 днів.

 У разі підтвердження випадку СОVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідних класу або групи визнаються такими, що потребують самоізоляції.

 Водночас відповідні акти не передбачають обмежень щодо відвідування закладів загальної середньої освіти у “зеленій”, “жовтій” чи “помаранчевій” зонах учнями, які не є хворими, у яких відсутні будь-які ознаки або симптоми захворювання, зокрема на СОVID-19, і які перебували на самоізоляції винятково через контакт із хворим на COVID-19. 

 Після спливу строку самоізоляції для зазначеної категорії учнів не передбачено обов’язкового проведення лабораторних тестувань, зокрема методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу. 

 Відповідно, законодавство України не визначає обов’язок учнів, їхніх батьків та інших законних представників подавати до закладу загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження (довідки, висновки тощо) щодо стану здоров’я учнів для продовження ними навчання після завершення самоізоляції.

 Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила зміни до Держбюджету 2020, згідно з якими залишки коштів освітньої субвенції з державного бюджету можна використовувати для організації безпечного навчального процесу в школах.

 Випускники закладів середньої освіти, які цього навчального року вивчають математику на різних рівнях (стандарту або профільному), у 2021 році проходитимуть державну підсумкову атестацію за тестами різної складності.

 Про це під час вебінару, що був організований для майбутніх випускників і їхніх батьків, розповіли фахівці Українського центру оцінювання якості освіти.

 За інформацією фахівців УЦОЯО, новацією цього навчального року стане впровадження дворівневої державної підсумкової атестації з математики.

 Зокрема, у разі, якщо випускник вивчає математику на рівні стандарту, під час складання ДПА він працюватиме з тестом рівня стандарту, який міститиме 28 завдань різних форм.

 Якщо випускник вивчає математику на профільному рівні, він має скласти тест профільного рівня, який міститиме 34 завдання різних форм.

 На виконання тесту рівня стандарт буде відведено 150 хвилин й запропоновано заповнити бланки відповідей А та Б. На виконання тесту профільного рівня учасникові буде відведено 210 хвилин і видано бланки А, Б та В.

 Варто зазначити, що для вступу до закладу вищої освіти на спеціальності, де необхідні результати з математики, потрібно буде обов’язково виконати сертифікаційну роботу профільного рівня.

Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Заклади освіти в таблиці ранжовано за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості тестів, складених випускниками кожної школи.

Четвертий рік незмінним лідером в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання випускників залишається Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

На другій сходинці, як і минулого року, опинився столичний ліцей «Інтелект».

Третю позицію цього року посів Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Технічний ліцей НТУУ «Київський політехнічний інститут» залишився на четвертому місці в рейтингу. На п’ятій сходинці розташувався приватний київський ліцей "Екологія і культура».

Шосте місце в рейтингу посів столичний ліцей «Наукова зміна». З минулорічного п’ятнадцятого на сьоме місце піднявся Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер».

Природничо-науковий ліцей №145 м. Києва, Русанівський ліцей м. Києва та Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті посіли відповідно 8-ме, 9-те та 10-те місця.

Загалом до першої десятки рейтингу потрапили 8 навчальних закладів з Києва й по одному навчальному закладу зі Львова та Житомира.

До двадцяти найкращих закладів освіти України за результатами ЗНО також увійшли школи Дніпра та Харкова.

Окрім основного рейтингу шкіл України, на сайті опубліковано рейтинги шкіл усіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівщина. Друге та третє місця посіли Сумська та Волинська області відповідно.

Високі результати тестування також продемонстрували випускники закладів освіти Тернопільської, Харківської та Черкаської областей.

Серед обласних центрів перше місце збереглося за Києвом, на другій і третій сходинках розташувалися Львів і Рівне. Серед лідерів за результатами тестування також опинилися Харків, Тернопіль та Івано-Франківськ.

Зазначимо, що на результати зовнішнього незалежного оцінювання конкретного учасника впливає низка чинників, з-посеред яких, окрім якості організації начального процесу в закладі освіти, ще й такі важливі, як тип і розташування закладу, склад, матеріальне становище й рівень освіти родини, умови навчання, самостійна підготовка до тестування, додаткові платні послуги тощо.

Міністерство освіти надає дозвіл учителям на здійснення оцінювання учнів з деяких навчальних предметів за принципом «зараховано»/«не зараховано».

Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства освіти щодо найпоширеніших запитань вчителів, які стосуються організації освітнього процесу в умовах карантину.

Зокрема, вчителі зможуть здійснювати тематичне, семестрове або річне оцінювання учнів з предметів «Фізична культура», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Основи здоров’я» та окремих предметів варіативної складової не за 12-бальною шкалою, а - «зараховано»/«не зараховано».

Цей принцип оцінювання вчитель може застосовувати у разі проведення понад 50% уроків у дистанційному форматі.

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що можливість запровадження власної шкали оцінювання результатів навчання учнів визначена законом «Про повну загальну середню освіту».

«Згідно із частиною четвертою статті 17 Закону за вибором закладу освіти оцінювання може здійснюватися за власною шкалою оцінювання результатів навчання учнів. У разі запровадження закладом освіти власної шкали оцінювання результатів навчання учнів ним мають бути визначені правила переведення до системи оцінювання, визначеної законодавством», - зазначили у Міністерстві освіти і науки.

Вітаємо працівників закладів дошкільної освіти з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!

 Щиро дякуємо за щоденну самовіддану працю, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм!

 Впевнені, що ваші доброта і професійна майстерність, увага до унікального внутрішнього світу дитини, перетворять кожен день ваших вихованців в день радості і щастя!

 Бажаємо міцного здоров'я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій!

 Пам'ятайте, що цікаве, розмаїте та різнобарвне у світогляді дитини – формуєте саме Ви!

 В останні дні вересня в Країну міського Позашкілля приходить професійне свято!

 Свято  креативних і  творчих, талановитих і неординарних – День позашкільника!

 Позашкільна освіта сьогодні є не лише унікальною ланкою в системі безперервної освіти, а місцем самореалізації молодого покоління.

 Саме тут зустрічають дітей як добрих друзів їх наставники – педагоги-позашкільники.

 Саме завдяки педагогам-позашкільникам діти мають можливість і живуть омріяним творчим, спортивним життям та втілювати мрії щодо своїх захоплень! А це і є той світ дитинства, який ви наповнюєте справжнім змістом!

 Шановні колеги, щиро вітаємо зі святом! Висловлюємо глибоку вдячність за  вклад у розвиток наших дітей!  Нехай кожен  день для вас наповнюється новою радістю та перемогою, хай здійснюються всі мрії та задуми, а у родинах завжди панують тепло, радість та затишок!

    Міцного здоров'я, творчого неспокою та  нових цікавих проєктів!

 Міністерством освіти і науки затверджені рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи.

Відповідний наказ підписаний т.в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

 Метою рекомендацій є визначення основних підходів та орієнтовних вимог до оцінювання результатів навчання учнів третіх та четвертих класів, які навчаються за Державним стандартом початкової освіти.

 Рекомендації містять особливості оцінювання результатів навчання учнів з української мови та читання, іноземної мови, математики, курсу «Я досліджую світ», інформатики, навчальних предметів освітньої галузі «Мистецтво» та фізичної культури.

 Громадська організація “Фонд молодіжних ініціатив “Крила” спільно з управлінням молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА 18-20 вересня 2020 року на р. Горинь, поблизу с. Олександрія Рівненського району, всьоме організували щорічні туристичні змагання “Фестиваль водного туризму”. Захід зібрав майже дві сотні дітей та дорослих з Корця, Острога, Вараша та Рівненського району.

 Цьогоріч участь у заході взяли вихованці гуртків «Юний пластун» Вараських ліцеїв №1, №5 під керівництвом досвідчених педагогів Людмили Соболєвої та Вікторії Радчук.

  Наші учасники мали змогу вдосконалити свої вміння веслувати на байдарці, каное та катамарані. Крім того,  долучитись до навчальних запливів і спробували свої сили у змаганнях з водного туризму на дистанції "Слалом" й "Естафета". Цікавими були і розвиваючі майстеркласи різного туристично-спортивного спрямування на SUP-борді.

 І пластуни, як завжди!, здобули ряд перемог: І місце у змаганнях «Орієнтування та туристичні навички» (команда «Вараш», дорослі); ІІ місце  у змаганнях «Орієнтування та туристичні навички» (команда «Громислави»); ІІІ місце у комплексних водних змаганнях (команда «Відьми»)! А гасло учасників «Річку Горинь не лише потрібно  боятися, а з нею можна і товаришувати» - це про наших!

 Вітаємо з черговою перемогою педагогів та дітей! Сподіваємось до наступних туристичних змагань будуть готові і пластуни з інших закладів освіти.

З 18 по 20 вересня 2020 року, в місті Запоріжжя пройшов Кубок Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2008 року народження.

  В змаганнях прийняли участь команди ДЮСШ м. Бердянськ, ЗОДЮСШ м. Запоріжжя, збірна міста Києва та ОСДЮСШОР Рівне.

 До складу команди рівненчанок ввійшли підопічні тренера-викладача Бабіка Андрія Миколайовича, вихованки нашої спортивної школи: Плаксіна Ірина, Гаврилова Ірина, Єсик Ольга, Петрук Маріанна.

 Під керівництвом досвідченого тренера із обласного центу Юлії Коптелйової, дівчата здобули три перемоги у всіх трьох матчах та, відповідно, посіли перше місце.

  Щиро вітаємо з перемогою! Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, впевнено йдіть вперед, а перемога, як нагорода за важку працю тренувань,  обов'язково буде за вами!

Сторінка 1 з 16

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Жовтень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31