Новини

   Сьогодні, 24 березня, заклади дошкільної освіти міста Вараша зустрічали «Дошкільний десант». З дружнім візитом для обміну досвідом завітали освітяни Дубровицької ОТГ.
   Заклади дошкільної освіти презентували свої педагогічні родзинки та надбання: працівники ЗДО №1 для гостей провели майстерку «STREAM для дошкільнят», ЗДО №4 представили фізкультурно-оздоровчу базу, ЗДО №12 провели воркшоп «Використання хмарних технологій для здійснення моніторингу компетентностей дітей дошкільного віку», а ЗДО №10 презентував спеціально організоване середовище в групах та класичні матеріали за науковим методом Монтессорі.
   Сподіваємося, що отриманий досвід стане поштовхом на нові звершення для наших гостей з Дубровицької ОТГ.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria70f0f3fb2d

   17.03.2023 Вараським районний центром комплектування та соціальної підтримки завершено проведення урочистих заходів «Майбутні захисники України» щодо вручення посвідчень про приписку до призовної дільниці громадянам 2006 року народження.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria816535b1e8

   Вітаємо з призначенням на посади директорів закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №1 НАЙДИЧ Валентину Миколаїівну і дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №12 ЗОЛОТАРЬОВУ Мирославу Василівну.

   Зичимо керівникам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай завжди супроводжує вас удача, розуміння та підтримка колег, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій, сповнене любові серце. Нехай робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria2a5749e6d7

   У наш час Державний Гімн України співають, переховуючись у бомбосховищах, під час обстрілів та на передовій. Саме так звучить душа українського народу, який бореться за свою незалежність, волю та майбутнє. Саме так звучить єдність та незламність української нації.

   Сьогодні, 10 березня, у нашій державі відзначають молоде, але дуже важливе свято – День Державного Гімну України.

   День Державного Гімну України був затверджений у 2021 році 7 грудня Кабінетом Міністрів України.

   Сьогодні, 9 березня, минає 209 років з Дня народження видатного українського митця Тараса Шевченка. Великий Кобзар є символом боротьби за свободу і протистояння російській експансії.

   Саме 9 березня 1814 року у сім’ї кріпосного селянина народився український геній – Тарас Григорович Шевченко. Його непересічна постать особливо актуальна сьогодні, коли Україна знову бореться із російським загарбником за свою Незалежність.Його незламність, українська ідентичність, досвід протистояння царизму, чутливість до життя звичайних людей – особливо важать у наші непрості часи.

   Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» розроблений у межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», які реалізує Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DanChurchAid.

   Онлайн-курс про мінну безпеку з Фаготом. Короткі уроки інформують про вибухові прилади, правила поводження з ними і те, як говорити з дітьми про міни.

Сторінка 1 з 39

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Березень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31