Новини

    Шановні працівники закладів позашкільної освіти – Будинку дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи!

 Вітаємо Вас з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за самовіддану працю, наполегливість, вагомий внесок у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання!  Адже саме позашкільна освіта допомагає розкривати здібності кожної дитини, здійснюючи її соціалізацію.

15 та 17 вересня 2021 року на базі  Собіщицького ліцею та Більськовільського ліцею  відбулися зустрічі з мешканцями сіл Собіщиці, Рудка, Більська Воля, Березина та працівниками закладів освіти заступника директора Вараського Центру первинної медичної допомоги Павла Пана, заступника начальника управління освіти виконавчого комітету Анатолія Горайчука, старост сіл Собіщиці Олександра Гаврилюка та села Більська Воля Олександра Рудніка. На зустрічі обговорювалось питання   вакцинаціївід COVID-19.

  З 15 вересня розпочався освітній процес у закладах позашкільної освіти – Будинку дитячої та юнацької творчості та дитячо-юнацькій спортивній школі, які радо відкрили двері перед своїми вихованцями.

  Саме у закладах позашкільної освіти дитина розкриває свої таланти і обдарування, реалізовує свій потенціал, залучається до культури і традицій рідного краю. Адже до позашкільних закладів діти йдуть не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо і корисно!

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ОСВІТЯНИ ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇГРОМАДИ.

 Висловлює щире співчуття колективу Вараської гімназії та рідним і близьким з приводу смерті вчителя КОВАЛЬЦЯ Юрія Борисовича, директору Вараського ліцею №2 ГОРЕГЛЯД Яні Іванівні,  директору Вараського  ліцею №4  САХНЮК Євгенії Володимирівні з приводу тяжкої втрати рідних та близьких людей.

 

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль, від втрати рідної людини…

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати –.Царство Небесне.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

 З нагоди святкування 48-ї річниці Дня міста Вараш, за активну громадську позицію, за сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативність, добросовісне виконання своїх посадових обов’язків працівників закладів освіти громади було нагороджено грамотою виконавчого комітету Вараської міської ради та відзначення грошовою винагородою:

  З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту, 10 вересня 2021 року в сесійній залі Вараської міської ради грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради та грошовою винагородою було нагороджено педагогічних працівників закладів освіти Вараської міської територіальної громади:

Сторінка 1 з 32

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30