Новини

 Саме ви ведете дітей стрімкими стежками навколишнього світу, навчаєте першої азбуки життя, прищеплюєте доброту, людяність, чуйність, розкриваєте красу світу й людського серця. 

  Ваша щоденна праця — нелегка. Однак саме на вас доля поклала відповідальність за творення майбутнього покоління української нації — мудрого в прийнятті рішень, чесного у своїх справах, свідомого в думках

   Тож висловлюємо вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

   Зичимо Вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів і творчих задумів, підтримки й розуміння з боку колег та друзів. Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, а в серцях — спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним і яскраво блакитним, а всі-всі діти — усміхненими й щасливими!

       Управлінням освіти і науки облдержадміністрації підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції „Годівничка” та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея”.

     Всеукраїнська акція „Годівничка” щорічно організовується у вересня – квітня, починаючи з 2009 року, метою якої є проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження  орнітофауни, гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони. Вихованці гуртка „Історичне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом Зайко Марини Юріївни, організували конкурс на кращу годівничку, виготовлену з різноманітних підручних матеріалів (фанери, дерева, пластикових пляшок) та розвісили їх, допомагаючи зимуючим птахам вижити в зимовий період. Юні дослідники, при цьому, спостерігали за особливостями поведінки пернатих біля годівничок, їх видовою різноманітністю, чисельністю. А  підготувавши звіт про свою роботу, стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської акції „Годівничка” і їх дослідження тепер оцінюватимуть в Національному еколого – натуралістичному центрі у місті Києві.

      А художня робота учениці Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Матвіюк Софії була однією з кращих на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея”, де було представлено понад 200 кращих дитячих малюнків з шкіл і закладів позашкільної освіти Рівненщини. Робота дівчинки також буде представлена на Всеукраїнському конкурсі у місті Києві.

     За оригінальність, творчий підхід до виконання, відзначено і малюнок учня цієї ж школи Петрука Данила.

      Щиро вітаємо наших учасників з перемогою, бажаємо творчої наснаги, сподіваємось і на першість на рівні держави.  

  Хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської Рівненської області підтверджено звання – зразковий художній колектив!

У 2019 році маємо чергове підтвердження результативності та наполегливості керівника гуртка Махоріної Ольги Павлівни та її вихованців: наказ Міністерства освіти і науки України від 17.04.2019 № 498 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», про підтвердження звання «Зразковий художній колектив» хореографічному ансамблю «Пірует».

Нагадаємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2014 № 87 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення у 2013 році почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», на підставі рішення експертної комісії з питань присвоєння, підтвердження, зняття почесних звань учнівським, студентським і педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України, хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

Вітаємо педагога та вихованців. Разом пишаємося Вашими цікавими хореографічними композиціями, яскравими образами, креативними ідеями.

 Вихованці зразкового художнього хореографічного ансаблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни взяли участь у 14 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості». Та здобули чергову прихильність журі.
Учасників фестивалю гостинно зустріло місто Івано-Франківськ. Сам конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Департаменту культури, Управління культури національностей та релігій м.Івано-Франківська та міського голови.

 Ціль конкурсу-фестивалю: підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців; міжнародний обмін творчими досягненнями; ефективна міжнародна взаємодія працюючих з дітьми та молоддю в області мистецтва. Серед журі: люди мистецтва, патронати конкурсу-фестивалю, державні діячі мистецтва.
 Як і всі інші види мистецтва, танець відображає дійсність, що нас оточує, розкриває навколишнє життя в усіх його проявах. Впевненість у своїх знаннях і бажання розпочати роботу над своїм твором виникає тоді, коли є ідея, як розвити експозицію, думка, як виразити зав’язку, побудувати розвиток дії, досягти кульмінації і розв’язки. Найбільш виразні твори в хореографії народжуються саме тоді, коли у їх основі закладена схема, яку хореографу належить довести до глядача через повноцінну драматургію з розвиненим сюжетом, яскравими характерами персонажів і точно переданими виконавцями.
 Усе це та набагато більше вкотре вдалося втілити в життя керівнику зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Махоріній Ользі Павлівні. Адже створені нею та передані на сцені вихованцями хореографічні композиції «Гопак» та «Голубка» здобули чергове визнання журі, як результат високої спільної майстерності хореографа та дітей.
 У 14 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості» вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» на чолі з Махоріною О.П. здобули Гран-прі у номінації «Хореографія».
Вітаємо юних та талановитих. Своїми перемогами ви примножуєте скарбницю слави ансамблю, а численні перемоги підкріплюються авторитетом педагога. Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і ваші перемоги.

 

15.04.2019 юнаки 11-х класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради взяли участь у вогневих тренуваннях та стрільбах, а також пройшли ознайомлення з тактичною медициною на Рівненському загальновійськовому полігоні.

 

 

 

Головний спеціаліст управління                      В. Федінчик

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про те, що 10.04.2019 Рівненським інститутом Київського університету права Національної академії наук України було проведено профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти нашого міста.

 Під час проведення заходу представники Рівненського інституту Київського університету права ознайомили присутніх з діяльністю закладу, яка розпочалась зі створення 17 січня 1997 року при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Рівненського відділення Вищої школи права, а з 18 листопада 2005 року заклад перейменовано у Рівненський Інститут Київського університету права, який є адміністративно-територіальним відокремленим структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України державної форми власності.

 Директор РІ КУП НАН України Якимчук Володимир Леонович наголосив на тому, що свої знання студентам інституту уміло передають фахівці в галузі права, доктори юридичних наук, професори. Постійно проводяться «Майстер-класи відомих зарубіжних науковців та практиків в галузі права». Потужна матеріально-технічна база закладу, чудова бібліотека з читальною залою та комфортні умови проживання в гуртожитку для студентів інститут-це все пропонує заклад сьогодні своїм майбутнім студентам. Адже основними завданням РІ КУП НАН України є підготовка фахівців зі спеціальною освітою, які мають необхідні знання та практичні навички в галузі права та здійснення освітньої діяльності, яка відповідає стандартам вищої освіти

 

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

управління освіти                                                                   Мочарська І.В.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria3993919c34

 6 квітня 2019 року у місті Чернівці відбулася урочиста церемонія нагородження переможців V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Участь у святковому концерті та отманні заслуженої нагороди за здобуте І місце у своїй віковій категорії номінації «Вокал» взяла й юна варашанка – Ясюк Оксана, вихованка студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни.
 Нагадаємо, що композиція «Пісня Мавки» у виконанні вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради завоювала прихильність професійних журі. Адже критеріями оцінювання даної номінації були: яскраві вокальні та слухові дані, високо розвинене відчуття ритму, бездоганна техніка та «чистота виконання», артистизм, емоційність, сценічний імідж. Нагадаємо, що у конкурсі могли брати участь учні 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності у тому числі учні зі спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, діти з обмеженими можливостями, та діти – представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

 Вихованки відділення баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи Плаксіна Ольга, Дерев’янчук Анастасія, Позднякова Олександра, Стасюк Софія, Петрова Катерина, Петрусь Аделіна, Шульга Юлія, Гутник Анастасія, Пилипчук Анна, Савонік Дарина, Герасимчук Ангеліна здобули ІІІ призове місце на фінальному етапі змагань з баскетболу в залік Спартакіади школярів Рівненщини. А у баскетбольній лізі 3*3 Плаксіна Ольга, Дерев’янчук Анастасія, Герасимчук Ангеліна, Петрова Катерина вибороли почесне ІІ місце.

  Вітаємо дівчаток та їх тренерів – викладачів Бабіка А.М., Суса В.В. з перемогою! Подальших вам вдалих стартів та переможних фінішів

 У лютому – березні 2019 року проходив обласний заочний огляд-конкурс драматичних колективів „Талановита Україна”, участь у якому взяли і діти нашого міста. А вихованці театрального гуртка „Мельпомена” Вараської гімназії Точинський Ярослав, Єзгор Єлизавета, Коцюбайло Олександр, Сусь Марта, Браташ Любов, Железняк Анна, Ільчук Марк (керівник С.Онуфрійчук) вибороли почесне друге місце.

 Вітаємо переможців та їх наставника - Сергія Миколайовича Онуфрійчука з перемогою! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних виступів та здійснення мрій!

     В рамках реалізації проекту Національної дитячої ради при уповноваженому Президента України з прав дітей Миколи Кулеби у Рівненській області, представнику від міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» Богдану Хлібовичу вдалось обговорити важливі питання, які турбують сьогодні учнівську молодь з начальником управління освіти Оленою Корень, зустрівшись "за чашкою чаю".

Пропонуємо відеоперегляд  даного проекту – зустрічі.

Жак д’Амбуаз сказав: «Танець — це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання; це ритм твого життя; це вираження в часі і русі, в щасті, радості, смутку…».
Танець лікує, надихає, окрилює, живе у душі і серці свого виконавця. Але народжується він у думках хореографа, а вже танцівнику-виконавцю судилося переплестися з ним у творчому тандемі, висловлюючи рухами та єднаючись з музикою.У суботу, 2 березня, у ПК ВП РАЕС ім. Лесі Українки відбувся творчий вечір зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни та гуртка сучасного спортивного танцю «Едем», керівник Грицай Ольга Миколаївна, під промовистою назвою – «Весняний зорепад».

    Учитель року – це хороша можливість випробувати себе, відкрити нові грані своєї педагогічної майстерності та продемонструвати приховані можливості творчої особистості.

    21 - 22 лютого 2019 року проведено обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».. Під час конкурсних випробувань («Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Урок», «Дослідження») конкурсанти ділилися досвідом роботи, демонстрували творче вирішення психологічних, педагогічних та методичних завдань, які щоденно постають перед вчителем, проявляли майстерність і вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та демонстрували оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації освітнього процесу сучасної школі.

      Свою педагогічну майстерність у  номінації «Географія»  демонструвала Лариса Колодій, вчитель Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, переможець (зонального ) І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». Приємно, що Лариса Андріївна гідно пройшла конкурсні випробування і довела, що високі знання, професіоналізм, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя.

     В урочистій залі Рівненського міського Палацу дітей та молоді переможців та лауреатів Конкурсу щиро вітали Коржевський Петро Миколайович, заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Мельник Надія Адамівна проректор із науково-методичної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Кравець Юрій Ісакович голова обласної ради профспілки працівників освіти і науки.

   Усі лауреати нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та грошовими винагородами обласної ради профспілки працівників освіти і науки.

   Вітаємо талановитого учителя географії ЗОШ 1 м. Вараш, лауреата конкурсу Ларису Колодій з високими здобуткамиі! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, творчості, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших учнів.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria43c96c233e

 21.12.2018 тендерним комітетом управління освіти на виконання частини 4 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» була оголошена процедура закупівлі відкриті торги з публікацією англійською мовою згідно оголошення про закупівлю за № UA-2018-12-21-000226-b, згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації харчування школярів). Дана процедура є тривалою в часі, адже подача тендерних пропозицій становить не менше 30 календарних днів, а в загальному процедура триває приблизно 45 календарних днів. На стадії підписання договору  керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області повідомило про проведення моніторингу даної закупівлі. 15.02.2019 у зв’язку з рекомендаціями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області тендерним комітетом управління освіти відмінено процедуру закупівлі.

 18.02.2019 повторно оголошено процедуру відкритих торгів згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації харчування школярів). До 06.03.2019 триває період подання тендерних пропозиції.

 Аналогічна ситуація склалась і з процедурою відкритих торгів згідно коду ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуга з організації шкільного харчування) для закладу загальної середньої освіти № 4. 21.12.2018 оголошено процедуру відкритих торгів, перший раз закупівля не відбулась у зв’язку із не достатньою кількістю учасників. 10.01.2019 торги оголошено повторно, замовником розглянуті усі тендерні пропозиції учасників, однак прийнято рішення про дискваліфікацію, оскільки пропозиції усіх учасників не відповідала вимогам тендерної документації замовника.

 18.02.2019 було повторно оголошено процедуру відкритих торгів згідно коду ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуга з організації шкільного харчування). До 06.03.2019 триває період подання тендерних пропозиції.

  Виходячи з вищевикладеного повідомляємо, що з 04.03.2019 харчування у закладах загальної середньої освіти буде призупинено до  завершення процедур відкритих торгів та укладення договорів.

Управління освіти звертається до активних громадян, підприємців та всіх тих, хто хоче та має можливість взяти участь в процедурі відкритих торгів з організації гарячого харчування школярів нашого міста. Ми відкриті та готові до співпраці. Інформація про дані процедури закупівлі можна знайти за посиланням https://www.dzo.com.ua

 

Давайте разом змінювати застарілі підходи до харчування учнів в нашому місті.

Змінюємо місто – змінюємо державу!

  У середу 13 лютого 2019 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та закладі дошкільної освіти с. Заболоття територіальної громади Вараської міської ради відбулися робочі зустрічі працівників управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради із  працівниками закладів освіти  та батьківською громадськістю. Від управління освіти були присутні  заступник начальника А.Горайчук, спеціалісти із дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, кадрової роботи, охорони праці, інженер групи централізованого господарського обслуговування. Також    у зустрічі  взяли участь  в.о. старости с.Заболоття Вараської міської ради Р.Хондока та директор Вараського інклюзивно-ресурсного центру Н.Шаблевська.

 В ході зустрічей були розглянуті питання функціонування та фінансування  закладів освіти с. Заболоття, внесення змін до статутів закладів, обговорено проблемні питання щодо проведення ремонтних робіт, придбання обладнання, організації харчування та медичного обслуговування  дітей та учнів , організації освітнього процесу та позакласної роботи.  Цікавим для обговорення було питання щодо організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах освіти та Вараському інклюзивно-ресурсному центрі.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria4ec6c36336

     ДЮСШ управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відсвяткувала свій 30-річний ювілей. На урочистості завітав народний депутат України Василь Яніцький, міський голова Сергій Анощенко, підприємці,  меценати, яким не байдужі питання розвитку спорту в місті Вараш, які активно сприяють  вирішенню  проблемних питань, ділять з ДЮСШ  радість успіху і досягнень. Сподіваємось, що і надалі так триватиме.

Зі святом ДЮСШ!!!

Так тримати!!!.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleriaf5fc7916b9

         В наш час інформаційні технології інтенсивно впроваджуються в усі сфери життя людини. Якнаслідок, сучасна освіта має швидко адаптуватись до потреб суспільства і надавати учням такі знання, які у майбутньому дозволили б учням стати конкурентоспроможними фахівцями ІТ-індустрії. Зрозуміло, що закладати фундамент навичок програмування необхідно з початкової та середньої освіти. Саме над таким завданням працює освітня галузь міста Вараша. І нам це вдається реалізовувати, а саме, за сприяння народного депутата України ВАСИЛЯ ПЕТРОВИЧА ЯНІЦЬКОГО з фонду соціального – економічного розвитку було закуплено КАБІНЕТ РОБОТОТЕХНІКИ для закладу загальної середньої освіти за номером один, а також придбали 3D для усіх закладів загальної середньої освіти.

         Чому робототехніки? Нова українська школа передбачає початкове моделювання за допомогою цеглинок LEGO, надалі – це робототехніка.
Робототехніка – це унікальна можливість просто, цікаво і доступно вивчати складні речі основ програмування. Робототехніка – це потужний інструмент для STEАM освіти. Робототехніка – це міжпредметні зв’язки і, як наслідок, не стандартні та захоплюючі уроки. Робототехніка  –  це командна, творча і проектна робота, яка дозволяє розкрити та розвинути потенціал учнів. Вказаний напрямок роботи ми будемо продовжувати, щоб кожна школа міста мала такий клас. Щиро дякуємо нашому народному депутати ВАСИЛЮ ЯНІЦЬКОМУ за постійну підтримку в реалізації задуманих планів, за турботу про підростаюче покоління Поліського краю.

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria239e5d1835

     З 02 по 31 січня 2019 року на базі Рівненського обласного центру народної творчості проводився обласний етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» за темою  «Духовні святині рідного краю».

    Вперше у конкурсі в номінації „декоративно – ужиткове мистецтво”  взяла участь вихованка гуртка „Основи дизайну” Будинку дитячої і юнацької творчості  Килюх Валерія – і перемогла!

   Валерія нагороджена дипломом  управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та цінним подарунком, а її наставник - Білан Олена  Михайлівна – грамотою управління культури і туризму облдержадміністрації за підготовку переможця у номінації „декоративно – ужиткове мистецтво”.

    Робота дівчинки відправлена на IVетап зазначеного конкурсу у місто Київ.

   Щиро вітаємо Килюх Валерію та її наставника Білан Олену Михайлівну  із перемогою, нехай перша підкорена Вами вершина буде лише першим кроком до нових творчих досягнень!

 08-10 лютого в Рівному відбувся півфінал чемпіонату області 2019 року. Змагалися 53 любителя шахів з Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне та Вараш. Турнір проходив за швейцарською системою в 9 турів з класичним контролем часу. В підсумку з результатом 7 очок з 9 можливих переможцем змагання став Жакун Олексій з Дубровиці. В шістку кращих увійшов та отримав право зіграти у фіналі чемпіонату області учень ЗОШ№1 Кот Андрій. Наш земляк Кукла Петро зупинився за крок до фіналу, виборовши 7 місце.

 Виступ наших шахістів відбувся за підтримки Вараської міської ради.

  26 лютого 2019 року  на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 о 17.30 год.  відбудеться  загальноміська зустріч  для батьків на тему: «Інклюзія для батьків».

 

  В рамках заходу  буде презентовано роботу   Вараського ІРЦ та проведено практикум  для  батьків  «Всі діти різні».

  Всі бажаючі можуть взяти участь  в роботі  заходу.

                                                                                             

Директор ІРЦ      

     Урочистості з нагоди 30-річного ювілею дитячо – юнацької спортивної школи відбудуться 15.02.2019 в актовій залі Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Початок о 15.00 годині.

    Запрошуємо всіх бажаючих!

  З 11.02.2019р.  відновлюється освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти та продовжені карантинні заходи в закладах дошкільної освіти. ( Протокол № 3 від 08.02.2019 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Вараш».

Головний спеціаліст                          В. Федінчик

  02-03 лютого в Рівному відбувся 1 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року. Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися юні шахісти Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Рівне, Вараш та Почаєв. Вдало виступили юні шахісти м.Вараш. В підсумку переможцем серед дітей 11-річного віку і молодших став Лобанов Микита (ЗОШ№1), а  3 місце в цій групі виборов Осипенко Максим(«Гурт» центру дозвілля). Всього в змаганнях взяли участь 88 учасників.

  Виступ нашої команди відбувся за підтримки Вараської міської ради.

 Освітяни міста Вараша, які багато років працюють за методом наукової педагогіки  Марії Монтесорі, вкотре змогли підвищити свій рівень кваліфікації  до міжнародного: 1-2 лютого 2019 року на семінарі-тренінгу Марші Стенснл (США)  “Монтесорі-педагогіка і співпраця з батьками” для керівників та педагогів з досвідом роботи (в рамках  курсу “Шлях до успіху”) побували вихователь ЗДО № 7 Людмила Олексіївна Федорук, директор ЗДО № 7 Людмила Миколаївна Верешко, вихователь НВК № 10 Людмила Петрівна Рибчинчук та  директор НВК № 10 Алла Євгеніївна Саковець.

 Семінар-тренінг  Марші Стенсел був присвячений одній з найважливіших складових  роботи  в  закладі освіти - роботі з батьками. Під час проведення тренінгу розкривались механізми  залучення батьків до партнерства і співпраці, проводились презентації та майстер-класи, аналізувались конфліктні ситуації та методи їх вирішення, обговорювались шляхи створення  спільноти батьків-однодумців, які виховують дітей  на засадах  Монтесорі-педагогіки. За підсумками даного семінару-тренінгу вихователі Федорук Людмила Олексіївна  та   Рибчинчук Людмила Петрівна успішно завершили курс навчання та інтернатури в Українському  Монтесорі центрі та отримали відповідні дипломи.

 Варто зазначити, що педагоги нашого міста впродовж  24 років послідовно та успішно співпрацюють з Українським  Монтесорі центром (УМЦ) в м.Києві. А з 2003 року ЗДО №7  та НВК №10 є опорними закладами в Рівненській області щодо  впровадження  даного наукового методу в практику роботи  закладу дошкільної освіти.

 Пишаємося досягненнями та напрацюваннями педагогів дошкільної освіти міста, бажаємо  натхнення  рухатись до нових  вершин та відкриття  нових секретів щасливого дитинства!

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/novyny.html#sigProGalleria2d4ca9e24e

  З 04.02.2019 по 08.02.2019 (включно) продовжено тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти та проведення карантинних заходів в закладах дошкільної освіти. ( Протокол № 2 від 04.02.2019 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Вараш».

Головний спеціаліст              В. Федінчик

  Будинок дитячої та юнацької твор відвідали майстри художньої гімнастики з області, визнані в України та за її межами. З метою популяризації рівня художньої гімнастики, підвищення спортивної майстерності вихованок, обміну педагогічним досвідом та пропаганди здорового способу життя Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради відвідали президент федерації художньої гімнастики України в Рівненській області Болба Марина Вікторівна разом зі своїми вихованками – представницями рівненського спортивного клубу художньої гімнастики «Золота осінь». Зустрічалися вони з вихованцями гуртка сучасного спортивного танцю «Едем» під керівництвом Грицай Ольги Миколаївни та адміністрацією позашкільного закладу.

  У рамках дружньої зустрічі педагоги обговорили методичні та практичні моменти занять та тренувань, спортивних вправ, підготовки до змагань. Рівненськими гостями проведений майстер-клас робочого заняття «Обов’язкове щоденне тренування», надані практичні поради щодо виступів на змаганнях різного рівня, підготовки вихованців до здачі гімнастичних нормативів тощо.
  Самі ж діти гарно попрацювали, перезнайомилися, весело, пізнавально та неординарно провели час, здобувши нові зання, вміння та враження.
  Найближчими вихідними вихованці сучасного спортивного танцю відвідають місто Рівне та спортивний клуб художньої гімнастики «Золота осінь» з відповідним візитом, побувавши на одному з тренувань.
Довідково: Спортсменки рівненського спортивного клубу художньої гімнастики «Золота Осінь» мають багато досягнень на турнірах Всеукраїнського та Міжнародного значення. Примітно, що їх кількість постійно зростає. Спортивна історія колись розпочалась у Рівному. Нині СК «Золота осінь» має відділення у Костополі, Дубні, Нетішині та Хмельницькому. Клуб діє за спеціальною програмою під патронатом Ірини Дерюгіної.
 Гурток сучасного спортивного танцю «Едем», що діє у закладі позашкільної освіти міста Вараш об’єднав під своїм крилом насамперед вихованок, яким подобається цей вид спорту насамперед тим, що він дарує стрункість постави, відчуття такту та ритму, вміння виконувати різні акробатичні елементи. Паралельно формує вміння подати себе: розправлені плечі, пряма спина, посмішка, нахил голови. Щороку вихованці беруть активну участь у міських обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та змаганнях. Приміром, у Міжнародному конкурсі з хореографії та естетичної гімнастики «Brilliant»- Запрошує!» в м. Київ діти займають призові місця, як з естетичної гімнастики так і з хореографії. В обласному конкурсі хореографічних колективів освіти «Веселі закаблуки», в категорії «Сучасний танець» вони стали переможцями. А свято «ЕDEM – BEST» є щорічним творчим звітом гуртка.
 Художня гімнастика – це неперевершена мистецька майстерність, що уособлює в собі пластичність рухів та хореографії, виховує твердість характеру та розвиває силу волі, прищеплює любов до прекрасного.

     Для проведення комплексної оцінки дитини потрібні такі документи:

1. Документ, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законного представника;

2. Свідоцтво про народження дитини (копія);

3.Індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

4. Форму первинної облікової документації №112/ «Історія розвитку дитини», затвердженої  МОЗ, у разі потреби – довідку від психіатра;

5. Документи додаткових медичних обстежень дитини.

       У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває  дошкільну або загальну середню освіту, навчальні заклади додають :

Понеділок               8.00  - 18.00

Вівторок                  8.00 – 18.00

Середа                      8.00 – 18.00

Четвер                      8.00 – 18.00

П’ятниця                 8.00 – 16.00

Обідня перерва з 13.00 до 14.00

Вихідні дні: субота, неділя

Розташований за адресою: м.Вараш, м-н Вараш, 41 

Впродовж 22-25 січня 2019 року в Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області діяла міська фотовиставка «Україна-це ми!», приурочена Дню Соборності України.  Виставка фоторобіт від НВК, ДНЗ, ЗНЗ, 

Гімназії та БДЮТ – чудова нагода донести до всіх відвідувачів думку про любов до України, про цінність кожної Людини, про важливість Свободи кожної Людини.

Роботи – глибокі та емоційні, засвідчують численні відгуки відвідувачів. Кожна світлина показує, чим живуть діти України – її красу, буденність, тайну, відкритість та свободу. «Я потрапила у справжню творчість дітей. Кожна світлина зачепила мене своїм променем, який схований так глибоко у погляді та серці учасників фотовиставки. Вони такі неперевершені! Тож нехай у наших дітей кожен день буде повен щасливих днів…», – ділиться враженнями Олена Якубець, мама трьох дівчаток.
Організатори фотовиставки дякують за співпрацю усім, хто долучився до проведення виставки та сподіваються на майбутні творчі спільні проекти.

  23 січня в управлінні освіти відбулося засідання міської батьківської ради за участю батьківської громадськості від закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, начальника управління О.Корень, заступника начальника А.Горайчука.

   На засіданні обговорили ряд організаційних питань. Головою міської батьківської ради обрали Жук Ірину Валеріївну.

  Начальник управління О.Корень доповіла батькам про роботу управління та закладів освіти у 2018 році, про напрямки та перспективи розвитку освітньої галузі.

  Обговорювалося питання запобігання булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі, роль батьківської громадськості у протидії та недопущення цього ганебного явища. Вирішили винести обговорення проблеми на засідання міського батьківського форуму, який запланували провести у лютому.

Сторінка 1 з 12

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31